שלום אהוביי

שלום אהוביי

הרבה זמן לא נפגשנו, יותר מדי זמן לא דיברנו... מה שלומכם ? כרגע אנחנו בתקופה של חגים, אני מקווה שכל אחד מכם מבלה עם המשפחה והחברים הקרובים את הימים העמוסים באוכל והמיוחדים האלו. כמו שבטח שמתם לב לא מתקיימות כרגע הופעות שמאוד מאוד חסרות לי, זה הדלק שלי והסיבה עבורי להתעורר בבוקר ,זו לא סיבה מבחינתי להיעלם וכל יום שעובר אתם בראשי. בימים ורגעים אלו אני מקליט את האלבום ה-2 ביחד עם הלהקה שלי , בימים הקרובים נכנס לאולפן להקלטות תופים מה שאומר שאנחנו בשלב מאוד מתקדם בעשיית האלבום . אני מאוד נרגש מהקלטה להקלטה וכל תו שמתווסף לשירים נשמע יותר ויותר טוב והדברים מתחילים להראות כמו משהו שלם וטוב, האלבום הזה מיוחד. בעצם אפשר להגיד שלמעט השיר 'תראי אותי' שביצענו בהופעות החשמליות אתם לא מכירים אף שיר שנכנס לאלבום מה שעושה את העניין להרבה יותר מפחיד, מרגש ומיוחד. חשוב לי שתדעו שכל שיר שמוקלט באולפן אני חושב עליכם ומחכה כבר לשמוע את דעתכם ולראות אתכם בהופעות שיחזרו בינואר. עוד מעט אנחנו חוגגים יומולדת שנה לאלבום הראשון והייתי רוצה לחגוג אותו אתכם, אם יש לכם רעיונות אתם מוזמנים להציע. במקביל להפקת האלבום שלי אני עובד במרץ על הפרויקט שאותו אני מפיק ומלחין את הטקסטים של עודי סנש, אל תדאגו האלבום שלי ייצא קודם ... :) מדי שבועיים אני כותב את הבלוג בוואלה ואני מקווה שאתם עוקבים וגם מגיבים מדי פעם... אני מאחל לכולכם המשך חג שמח לאן שלא תלכו ומה שלא תעשו תדעו שיש אי שם בחור בשם נועם פנחסוב שאוהב אתכם

נועמיקו ../images/Emo23.gif

גם אני מתגעגעת אליך מאוד ומחכה כבר להופעות חדשות, שירים חדשים, אלבום חדש..... הבלוג מקסים, קוראת את כולו גם אם לא תמיד יוצא לי להגיב.... בהצלחה בכל הפרוייקטים
אוהבת מלא מלא מלא תמיד
דנה =]

בר דותן

New member
נועם שיהיה חג שמח

שיהיה המון בהצלחה עם ההקלטות לאלבום ושיצא כבר כולנו מתים לשמוע.. מחכה להופעות באזור המרכז =]

למעלה