שלוםםםםם!

דסדס

New member
שלוםםםםם!

טוב... שבת ראשונה בבית.... שבת הבאה אני בבסיס... (ומי שרוצה להתקשר אלי כניראה שהפל שלי יהיה זמין בשבת...) שבוע ראשון-היה פשוט מוזר.... קשה לקלוט שאני... כאילו "אני"! חיילת!!!! מי היה מאמין?! הכל שונה ממה שחשבתי... דברים שחשבתי שיהיו לי קלים קשים ומה שאמור להיות קל- על הפנים.... אני לא מצליחה בינתיים לישון כמו שצריך.... ולעומת זאת העמידה בזמנים (או לחילופין האי עמידה בזמנים) הרבה יותר קל! האוכל על הפנים כצפוי.... והחוסר בתקשורת בפלאפון ממש מעיק!! עשינו מלא פשלות על להצדיע לרס"ר או למשה"ד! זה כבר בדיחה רצינית עם מה שהולך איתם! בכל מקרה התגעגעתי! בעיקר ביום חמישי! אוהבת את כולכם! דסדס

ש חף

New member
שוקיסטית!

איך הייתה השבת הראשונה בבית? בטח ישנת כל הזמן... מה את לא מצדיעה למהשה"ד?????? (אני מכירה את הסגל שלך אישית די מצחיק שאת מצדיעה להם) שיהיה לך שבוע טוף ותהני מכל רגע... שחף.

דסדס

New member
וואלה?!

ישנתי כל הזמן... לא הוצאתי את האף מהבית..... אני שבוזה לחלוטין! מה חשבתי לעצמי כשחשבתי שיהיה לי טוב בצבא! לא רוצה צבא! אני רוצה מיטה משלי... עם שרותים צמודים (כשלא צריך לקחת איתי את הנשק לשירותים) רגעי שבירה.... מקווה שיעבור לי..... בעיקר כי בינתיים אני לא ממש מצליחה לישון בצבא... 3 לילות לא ממש ישנתי... צחוקים שאת מכירה את הסגל שלי.... אני מרשה לך לדאוג ל2 דברים בשבילי... 1... שלא ישאירו אותי שבת שם (לסגור 3 שבתות רצוף ממש לא נשמע לי טוב) 2... שלא יעזו לשבץ אותי בתפקיד רע! תודה רבה.... מקווה שנהנה.... אני בקרוב אוכל לספר לכם מה זה לסגור שבועיים בבסיס.... במילים אחרות.... אני שבוזה ופעורה! ביי לכולכם... דסדס

בצלחה

אוי נוסטלגיה... לפני חמש שנים בדיוק (לא יאומן!) התיצבתי בבקו"ם עם שק"ש וכרית ונשלחתי לטירונות בג'וליס (אחרי שהלילה הראשון כשרוח מטיילת לי מעל האוזן (לא ידענו לסגור את האוהל טוב) הבנתי שקור הולך להיות הבעיה הריצינת הגדולה אחרי שבת ראשונה חזרתי לבסיס עם כובע צמר וכל הבגדים שחמים שהצלחתי למצוא. אבל.. היה כיף! פשוט כיף. רזיתי בכמה קילו עשיתי יותר ספורט מאי פעם הרגשתי קשורה (הייתי אז אפילו פחות מ4 שנים בארץ) אני חושבת שהכל תלוי בגישה שלך.אם תראי את הצדדים החיוביים של זה תוכלי להנות מאוד.בסה"כ זאת תקופה שעוברת כמו כל דבר בחיים. ד"א שבת ראשונה בבסיס הייתה כיפית במיוחד ישבנו המומות על הדשא והתחממנו בשמש שיהיה לך המון בהצלחה ותקבלי תפקיד טוב!

uri80

New member
איזו הפתעה...

לא נורא - אל תשכחי שזה רק השוק של הטירונות. המצב משתפר אח"כ

למעלה