שלוםלוםלוםםםםםםם

הולנדית

New member
שלוםלוםלוםםםםםםם../images/Emo8.gif

אההממ... אני חדשה פה
חברה שלי אמרה לי שיש ב"תפוז" פורום טוב של מתחתנים, אז הנה הגעתי, ויש לי כמה שאלות-תהיות-עניינים שאני צריכה לברר. אבל לפני זה, מזל טוב לכל המתחתנים והמתחתנות, וגם מזל טוב לי- מתחתנת בקיץ
עכשיו לשאלות
1. מי זה יאיר ג´רמון שכולם פה מדברים עליו, איפה הוא נמצא ולמה לא נתקלתי בשם שלו ב"מתחתנים"? 2. האם מעצבים טובים בעלי שם (גלית לוי, דני מזרחי, פנינה טורנה) לוקחים הון עתק על עיצוב ש"נתפר" על פי טעמי? עברתי על כל הדגמים ב"מתחתנים" ו"חתן כלה", ולא מצאתי אפילו שמלה אחת שמוצאת חן בעיניי- רק חלקי שמלות פה ושם- כך שברור לי שאני צריכה למצוא מעצב שיתפור לי, או לפחות "להלביש" את הטעם שלי על בסיס של שמלה מוכנה. מאחר והתקציב שלי עומד על משהו סביב ה- 8,000: האם שווה בכלל להיכנס לאחת כמו פנינה טורנה? 3. כשהלכנו לראות אולמות (גנים, אם לדייק), ראיתי כלה מדהימה שלבשה שמלה של "דניאל ושרון" מראשון לציון. מישהו שמע עליהם? 4. לא מזמן נתקלתי ב"אזהרה" שכתבה מישהי, ש"לא להיכנס ל´אושידה´ כי בימים של לפני החתונה היא נותנת לכלות שלה יחס מגעיל, ומתישהו גם תצא כתבה בנושא". בינתיים לא נתקלתי בשום כתבה, ודווקא זכרתי אותה לטובה מאיזושהי שמלה מדהימה שהיא עיצבה פעם לסנדי בר. אז להיכנס או לא להיכנס? ודבר אחרון... אל תצחקו אבל... אני ממש ממש פוחדת לשוטט בדיזנגוף
פשוט פוחדת להתפוצץ אצל גלית לוי, מול המראה. זאת ממש בעיה, כי הרי כל המעצבים הטובים נמצאים בדיזנגוף, ואני לא אתפשר על פחות מהשמלה המושלמת!! מה עושים? נראה לי מוגזם לוותר על דיזנגוף רק בגלל חרדה כזאת. מצד שני... הרי יש לחרדה הזאת בסיס, לא? יש פיתרון? מישהו? תודה

הילית*

New member
יאיר ז´רמון מופיע במתחתנים

הבחור הוא מעצב שמלות מוכשר במיוחד ואדם מיוחד במינו. הוא היה גם מעצב מאוד מצליח בניו יורק ולמד בחו"ל את המקצוע. הוא נמצא בדיזינגוף 241 בת"א. ממליצה עליו בחום רב מנסיון... לגבי מחירי שמלות- כל אחת עושה לפי מה שמתאים לה ולתקציב שלה. אני מצאתי שזה בזבוז להוציא יותר מ- 5000 ש"ח על שמלה לערב אחד (גם זה סכום גבוה) ןאישית אני לא אוהבת את כל המעצבים הפלצנים שבשביל השם שלהם מגיעים לסכום עם חמש ספרות ושוב... כל אחת והבחירה שלה. ולגבי החרדות- לצערי בכל הארץ מסוכן ולמרות זאת צריך ללכת הלאה ולקוות לטוב. צריך להמשיך לחיות, להתחתן, לשמוח שיהיה במזל טוב וברוכה הבאה לפורום המקסים הזה !

ליגי

New member
הולנדית-בוקר טוב וברוכה הבאה../images/Emo140.gif

לגבי החרדה-אין הרבה מה לעשות-לפני יומיים הייתי חייבת לשוטט בקניונים בכדי למצוא נעליים לשמלה-והסתובבתי לבד-וכן פחדתי קצת שפתאום איזה מחבל יתפוצץ עליי אבל מה יש לעשות?לשבת בבית בסגר? הרי גם בבית כבר לא בטוח את לא יודעת מה יקרה עוד שניה-עצה שלי-אל תחשבי על זה הרבה-תסתובבי בדיזינגוף--שימי לב מה קורה סביבך-הרי המון פעמים פיגועים נמנעו מערנות של אנשים--אז קבלי
ותעודדי-אני בטוחה שכל המדינה באותו מצב של חרדה לצאת ולהסתובב בארץ שהיא שלנו...

נופר30

New member
בוקר טוב הולנדית

8000 ש"ח זה תקציב ענקי לשימלת חלומותיך וסביר להניח שתמצאי במחיר הזה אבל אולי פשוט תלכי למעצב מעצבת תספרי לו מה את רוצה וחושבת הוא / היא יאמרו לך האם זה בכלל מתאים למבנה גוף שלך ולאווירת החתונה הכללית ( לדוגמא אצלינו גם אם זה היה באופי שלי שימלה מלאת נצנצים ופניחויות לא הייתה משתלבת כל כך ) ואולי הוא / היא יכלו לעצב ל שימלה חדשה הרבה הצלחה והדבר הכי הכי חשוב בהכנת החתונה לא להיכנס ללחץ ועצבים כי אז פתאום מתחילים לריב ולפוצץ דברים שלעולם לא היית עושה

מזל טוב הולנדית ../images/Emo65.gif../images/Emo48.gif../images/Emo20.gif

מתי את מתחתנת? איפה? גם אנחנו מתחתנים בקיץ
ברוכה הבאה תשובות לשאלות: 1. יאיר מעצב את השמלה שלי. הגעתי אליו לאחר שוטטות ארוכה ואני מלאת הערכה למקצועיות שלו וליחס הכלכך טוב שלו. מאוד מומלץ להגיע אליו אחרון, כדי שתוכלי להשוות. הוא כן נמצא במתחתנים, יש לו אפילו אתר אינטרנט שלם שם. לדעתי הוא לא פחות טוב מהשמות הגדולים שהזכרת ואפילו יותר. 2. כן. המעצבים הנ"ל לוקחים הון עתק, לגמרי לא מוצדק לטעמי. ב 8000 ש"ח את יכולה רק להשכיר שמלה משומשת שם. 3. לא מכירה את דניאל ושרון. איך נראתה השמלה המדהימה ? 4. לא רק שהייתה כתבה, היתה תביעה נגד אושידה והשופט פסק לטובת התובעים. צירפתי בפורום קישור לתביעה מתישהו את יכולה לחפש במנוע חיפוש. 5. כן. זה מפחיד, אבל אין ברירה. כי כל מקום הפך למסוכן. ועוד הערה: מעצבות טובות מאוד פגשתי גם מחוץ לדיזינגוף. כאשר התפירה ןהעיצוב באיכות מעולה. (יש ברחובות\רעננה\כפר סבא\רמת גן) אבל שוב. עין מקצועית כמו של יאיר לא מצאתי בשום מקום.
בהצלחה, ותספרי לנו איך היה

הולנדית

New member
היי אניגודין../images/Emo13.gif

השמלה שאני מדברת עליה ישבה על הכלה מדהים, פשוט מדהים
היו לה "שרוולים" שקופים ונשפכים כאלה, ו... אההממ... קצת קשה לי לתאר אותה. היא הייתה משהו בין נפוח לכפרי, קשה להסביר. בכל אופן- לא הייתי בוחרת שמלה כו לעצמי- אני רוצה משהו קצת יותר נפוח ופנסי (אבל לא ערסי!)- דיברתי יותר על האיכות, ואיך שהיא ישבה בול על הכלה. לדעתי מעצב טוב נמדד באיך שהשמלה יושבת על החזה- וכבר ראיתי גביעים ריקים שגרמו לי להסמיק. פה- זה נראה לי מאוד מקצועי ומושלם. בקשר לאושידה- זה ממש מפחיד מה שאת אומרת. אם המצב הגיע לתביעה- אני לא אכנס אליה בכלל. ובקשר למקום ולתאריך- הבוסתן של אליה, אי שם בסוף אוגוסט. (בכל זאת, לא רוצה להגיד תאריך מדוייק כדי לא להיחשף...

לימור רוזנברג-שחק:

מעצבת שנמצאת ברעננה, השמלות שלה יושבות בצורה לגמרי מושלמת על הגוף, יש תמונות במתחתנים. וכמובן אצל יאיר, השמלות יושבות נפלא על הגוף. אני מסכימה איתך שהבעיה היא באזור החזה. גם אני ראיתי לפחות שתי שמלות עם "גביעים ריקים" על כלות, זה בעיקר קורה עם סטרפלס. ואני יבדוק את זה בשבע עיניים מכל הכיוונים

Dancing Qween

New member
בוקר טוב והמון מזל טוב../images/Emo140.gif

אני חושבת שהפחד נימצא בכל אחד מאיתנו,אבל לאן נגיע אם ני תן לו להישתלט עלינו חייבים להמשיך בחיים לישמוח להינות אבל גם להיזהר.אני בעצמי פחדנית לא קטנה ומצאתי את עצמי הרבה פעמים יורדת מאוטובוס באמצא נסיעה,לא נעים.בכל אופן בימים כמו שלנו חיבים קצת להיסתכל על דברים חיוביםכי אחרת היאוש יהרוג אותנו. בכל אופן המון מזל טוב ואני בעצמי די חדשה פה ומש מרגישה כחלק מהמשפחה כאן אז:
קרן

dorlim

New member
בוקר טוב וברוכה המצטרפת ../images/Emo9.gif

קודם כל נושא השמלה הוא כמו כל נושא אחר שקשור לחתונה - כל אחת עפ"י טעמה ועפ"י מה שמתאים לה... יש בנות שישלמו הון על שמלה של מעצב "נחשב" ויש כאלה שלא, הכל עפ"י שיקול דעתך. לגבי יאיר, אני עושה אצלו את השמלה ומאד מרוצה מהיחס ומהמקצועיות. ממליצה בחום!

falk

New member
בוקר טוב הולנדית

ראשית המון מזל טוב ודרך צלחה. לדעתי זה ממש מיותר להשקיע כל כך הרבה כסף בשמות המעצבים במיוחד לאור העובדה שההתמחות שלהם זה עיצוב ולא ממש התפירה. ובטח אם את יודעת מהו העיצוב שאת מחפשת. אני לא רוצה להפחיד אף אחת אבל כבר הייתי בשתי חתונות בהם גלית לוי תפרה את השימלה ובשתיהן היו פדיחות עצומות עם השימלה. לאחת היא נקרעה ולשניה היא לא תפרה אותה טוב (וזו בחורה לא עם גוף בעייתי - 1.80 גובה ורזה מאוד) וכל הערב היא היתה צריכה להתעסק עם השימלה ולחבר לה את החרוזים בגב כי הם התפרקו ובגלל שזה גם לא היה תפור לה טוב אם היא היתה עוזבת את זה היו רואים לה את כל הישבן, אופס, פדיחה. ממליצה ללכת לתופרת טובה עם שם טוב ולתפור מה שבא לך. זה גם יוצא הרבה יותר זול. אבל תסתובבי בכל זאת אצל המעצבים כדי למדוד ולראות את השמלות על הגוף כי לפעמים מתארים משהו מסוים והוא לא יושב כל כך טוב על הגוף. כך תוכלי לראות גם סוגי בדים ואיך הם יושבים עליך. דרך אגב אין מה לפחד יותר מידי אם חס וחלילה צריך לקרות לנו משהו לא נוכל להתחמק מזה וזה לא משנה איפה נהיה או מה נעשה אנחנו צריכים להיות חזקים ולהמשיך את שיגרת חיינו.

קארין ב

New member
בוקר טוב ומזל../images/Emo57.gifטוב

שלום הולנדית, קודם כל ברוכה הבאה, גם אני מאוד מפחדת - אבל אין מה לעשות, החיים נמשכים למרות הכל.... אני יותר מפחדת שתפרוץ מלחמה סמוך ליום החתונה ובעלי לעתיד ייקרא למילואים..... הפחד הוא חלק משגרת חיינו העגומה. דבר שני, תחפשי לך את שמלת חלומותייך כמה זמן שרק תרצי, תגשי גם למעצבים ששמם לא מוזכר חדשות לבקרים ותגלי שגם הם טובים ואף מציעים מחירים סבירים. לגבי אושידה, שמעתי שהיחס שם מחפיר ושיש להשאיר שיק בטחון על השמלה על סך 4000 ש"ח, בקיצור הכל משמועות שלא תמיד נכונות. תבדקי את האופצייה ואל תפסלי שום דבר. שיהיה בהצלחה, איפה את מתחתנת ומתי?

utopia1

New member
הולנדית יקרה - תתעלמי משמועות

כאלו ואחרות שאת שומעת על כל מיני מעצבים. אם את בעצמך נתקלת ביחס מחפיר ממעצב כלשהו או שאחת ממכרותייך נתקלה ביחס שכזה - התרחקי מהמעצב הזה. אבל אל תתייחסי לכל מיני שמועות שאינך יודעת מה מקורן וכל מיני כאלו ששמעו על יחס כזה או אחר. הייתי אצל הרבה מעצבים בדיזינגוף ובסוף בחרתי לעשות את השמלה שלי אצל אושידה. היחס שקיבלתי שם היה מצויין (לעומת מעצבים אחרים שמאד מומלצים כאן ואני מאד לא אהבתי את היחס שלהם. מה לעשות???). והפוך ממחפיר. השמלות שלה מדהימות (בעיני כמובן) והם היו מאד פתוחים לרעיונות שבאו ממני. השמלה שבחרתי למעשה לא קיימת וביחד עם המעצבת ניסינו כל מני דברים עד שמצאתי את מה שרציתי. בקיצור אל תחששי ותכנסי לכל מקום שרק תרצי לבדוק. את המסקנות שלך תסיקי בעצמך על סמך ההתייחסות אליך!

maal

New member
לגבי דניאל שרון../images/Emo8.gif

קודם כל ברוכה הבאה. דבר שני דניאל שרון מראשון לא כל כך איכותי הבנתי שהבדים שם נוטים לפעמים להקרע. אבל אם את בכיוון של ראשון לכי לללו עיצובים - רק תיכנסי ותתרשמי.

הולנדית

New member
דניאל שרון לא איכותי?../images/Emo4.gif

ממי שמעת? דווקא נורא התרשמתי מהשמלה שראיתי...

maal

New member
אני רק מדברת על../images/Emo22.gif

סוגי הבדים שלו! חברה שלי התחתנה ובאמצע הארוע השמלה פשוט נקרעה

Ronnie*

New member
מזל טוב ../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה לפורום - את תראי שאי אפשר להיגמל ממנו... כמו כולן, אני ממליצה על יאיר ג´רמון. לדעתי אין ברירה אלא לטייל קצת בדיזנגוף - ליתר ביטחון, לכי בבוקר, באמצע השבוע. לא שזה מבטיח שלא יהיו פיגועים, אבל אולי זה טיפה יותר בטוח מיום שישי, למשל... בכל מקרה, אני מזדהה עם החששות שלך - לפני שבוע הלכתי לחפש טבעת בדיזנגוף סנטר וממש שקשקתי. בהצלחה בחיפוש אחר השמלה המושלמת... אני בטוחה שתמצאי.

סמיילי22

New member
מזל טוב הולנדית!!! ../images/Emo65.gif

שמלה - שימעי סיפור! אני מהקריות (כן יש חור כזה) ונסעתי לתל אביב עם אמא שלי כדי לראות שמלת כלה ובין היתר נסענו גם לפנינה טורנה. 8000 על השכרה! טוב, שבוע אח"כ נסעתי עם חברה לראות את הדגמים אצלינו בקריות, נכנסנו לסלון ואמרתי מה אני רוצה. הם הוציאו מחוך וחצאית וכשעמדתי מול המראה חשבתי כמה זה דומה לשמלה של פנינה טורנה! ואיך שזה עבר לי בראש המוכרת אמרה לי שזה דגם של טורנה. ומכיוון שזה סלון עיסקת חבילה שכוללת תסרוקת + איפור + ציפורניים + שמלה כמובן + מלוות וכו´ היא בערך 5000-6000! כשאצל טורנה ה8000 זה רק השמלה. מסקנה? את משלמת על השם. זה שהם מעצבים מפורסמים זה לא אומר שהם היחידים בעולם. יש טובים כמוהם ואולי טובים מהם, אבל החיסרון שהם לא מפורסמים מספיק.

למעלה