שלוווום

InTheNameOf

New member
שלוווום

קוראים לי ליהי ואני בת 15 ואני פה בדיוק אחרי שרבתי עם ההורים שלי!! ההורים שלי הם הורים מטורללים...הם רוצים שאני יבלה (בלי לשכוח את הלימודים) הם רוצים שאני יתלבש צמוד "וחושפני" כי זה מתאים לי ובלה....זה מטריףףףף אותי כמה שחברות שלי היו רוצות הורים כאלה רק אני רוצה ההפךךךך אני רוצה לבלותתת אני אוהבת לבלות ואני לא יכולה בלי זה....ואני כן לומדת אבל הבעיה היא ביחצוניות אני אוהבת ללבוש בגדים פשוטים לאללה! ואמא שלי אומרת שאני ניראית כמו אחת מסכנה....את מי זהמעניין? אז הבהרתי לה שלא איכפת לי ואני אלבש את זה והתפתח ריב וצעקות עד שתרקתי לה ת´דלת בפרצוץ ואז היא הלשינה לאבא שלי והוא אמר לי לא להתווכח איתה....והתווכחתי איתו ואני מעוצבנת על שניהם!!! בקיצררררר השאלה שלי היא האם להורים יש זכות להביע דעה על לבוש הילד...? או יותר נכון לדרוש ממנו איך להתלבש? או לדרוש שלא ייעשה משהו בגופו (משהו לא תמידי שאפשר להוריד מתי שרוצים)? למה הורים שכחווווו אתעצמם ונהיו בהמות!?

שלום לליהי ../images/Emo24.gif

שלום רב, ראשית התנצלות כי עבר זמן עד להתייחסותי. אני מרגישה מדברייך שאת כועסת. ויתכן, שתחושת הכעס מוצדקת. בעצם נראה כי הורייך לא מוכנים לקבל אותך כמו שאת. יש להם כנראה איזו פנטזיה על כיצד את צריכה להראות וכך הם רוצים שיהיה.הרי צריך לזכור שרבות הילדים הם כרטיס הביקור של ההורה. מצד שני סביב הנושא מתפתחת אווירה לא טובה ויחסים לא טובים וחבל. בחירה!!! בוודאי שנערה בגילך רשאית לבחור את סוג הבגדים הנראה לה. מה בנוגע לשיחה? ניסית לשוחח עם הורייך על הנושא ולשתף אותם ברגשותייך??? אני מזמינה את הורייך להשתתף בפורום ולדון בנושא. במידה ויש לך שאלות נוספות אשמח לענות. תרי

למעלה