שכונה או O-boy ?

Roei152

Well-known member
מנהל
שכונה או O-boy ? אני חייב לברר איתכם ...
מה ההפרעה לשידורי הסדרה הסדירים שיותר הפריעו לכם?
האם הפריע לכם יותר זה שהפסיקו לשדר פרקים על רקע תכנים לא הולמים? או שהפסיקו לשדר על רקע סכסוך בין פלטרמת השידור לערוץ?

panda0zombie

New member
הסכסוך על או בוי בהחלט מעצבן אותי יותר
זה הפך לבלאגן שלם (שמעניין לעקוב אחריו אבל).. לפחות בשכונה עם כל ההפסקות והקיצורים שידרו את הדברים

שיר m

Well-known member
אממ
מה שהכי גרוע לדעתי, זה שחתכו קטעים שלמים משכונה.
&nbsp
זה שהפסיקו לשדר מבאס אבל לא כזה נורא, כי בסופו של דבר יחזירו, צריך רק סבלנות...
&nbsp
האמת, כל הבלאגן של אובוי זה בשביל כמה פרקים. מילא אם זה היה עד סוף העונה, אבל יש "מחצית" בכל מקרה. אז שיחכו ונראה אותם משדרים הכל וזהו.

נחש את התשובה שלי...
אבל האמת? אני חיה בשלום, נקרא לזה כך, גם עם הסאגה ההזויה של "או בוי". לא יותר מדי מפריע לי. באמת. אני מחכה הרבה יותר ל"מתים לרגע", לגרסה שמעבר לים, ובכלל... זה מה שהכי מלהיב אותי, בין השאר.

ואם להגיד את זה בצורה הכי דוגרית שיכולה להיות, עם איך שאני רואה את הדברים, ההבדל אולי הכי מהותי בין שתי ההפסקות הכפויות הללו הוא שבמקרה של שכונה, זו אשמתו הבלעדית של גיורא, שבחר לכתוב (עד כמה שאפשר לקרוא לזה ככה) את אותן סצנות, שבעקבותיהן הוחלט מה שהוחלט. לא שיש לי איזושהי בעיה איתן, כמו שחשבה המועצה, אבל הן פשוט לא מעניינות אותי כהוא זה. והן רק הצטרפו לכל העונה המזוויעה והדבילית הזאת.

עכשיו, לעומתו, במקרה של "או בוי", זו לא אשמתו של אורי. טוב, אולי חוץ מהעובדה שלפחות לדעתי, הוא לא היה אמור לעבוד עם הערוץ הזה, ובכלל, היה צריך לשבץ אותה בערוץ שהוא לאו דווקא ערוץ ילדים מובהק. ממש ככה. או שהוא היה עובד שוב עם הוט. בקיצור, הכל, רק לא מה שהם עשו, שהיה שגוי מלכתחילה.

למעלה