שיתוף ....

בדדי

New member
שיתוף ....

בזמן האחרון השתדלתי לא להכנס לבית הזה... שאלתי אותי למה? מה מפריע לי? ולא מצאתי תשובה כי כלום לא מפריע אבל מפחיד..... פתאום פחד כזה שכל פעם שאני כותבת כאן עולות לי המחשבות על השתייה ודווקא בימים קשים קשה לי עם הזכרון הזה ומצד שני דווקא בימים כאלה צריך את הבית והתמיכה.... גם מאז שהתחלתי בטיפול תרופתי פתאום המילה התמכרות שוב חזרה לחיים שלי התמכרתי למחשבה שכדור חיצוני הנספג לי בדם ובמוח הוא זה שירים אותי מהקרקע... על העולם חזרה....נכון שצריך אותו והוא במקום ועושה טוב, אבל כמו בכל התמכרות מנקרת בי השאלה מה יהיה בלעדיו? איך יראו החיים שלי? ממשקה למשקה מכדור לכדור מ.....מה יהיה התחליף הבא? או שזה יהיה קבוע? לא יודעת אבל פתאום להכנס לכאן הרגיש לי מאיים... זהו בעצם ולמרות הכל אני כאן ותמיד אהיה כאן! חג שמח

StarDustGirl

New member
מבינה אותך..אני לפני דקות ספורות

נכנסתי ובעצמי חוויתי את ההיסוס הקל של- האם עכשיו כדאי לעמוד בפני זה, או אחר כך? האם אני באמת זקוקה למעין משהו כזה עכשיו? אני אומנם לא על סכנה בריאותית, אלא יותר נפשית, ובכל זאת- כשפונים אליך באצבע מאשימה ואומרים לך "את מכורה" זה אף פעם לא נעים, לכאן או לכאן. הייתי כותבת יותר, אבל אני ממש רוצה לאסוף את כל המחשבות שלי בנושא ולכתוב טופיק אחד כולל, בו אולי גם אציג את עצמי כמו שצריך. אז בינתיים, למרות שאני חדשה, אני פה בשבילך
.

zoro3

New member
היי בדדי

מכירה את המשפט שאנחנו הראי של עצמנו ההיסוס שלך אם להכנס לפה או לא הוא מהחשש שתראי את עצמך מהחשש שנשקף לך את עצמך ואת הפגמים שלך וזה טבעי השאלה היא מה את עושה אם זה? כתבתי לך פעם שהגיע הזמן שתתעוררי ותתחלי לעשות למענך כי אף אחד לא יעשה את העבודה בשבילך הנה טיפ ראשון תחליפי את השם שלך --- בדדי--- כבר שם שמבודד אותך מעצמך שם שמלא רחמיים עצמיים את יכולה לבחור מה יהיה התחליף הבא אוליי התחילף הבא יהיה אהבה חברה צחוק אושר שמחה הבחירה שלך.........

בדדי

New member
.........

הגיע הזמן שאני אתעורר? הגיע הזמן להחליף שם ורחמים עצמיים... זורו תודה לך על השיפוט המהיר יש קנס? אז ככה אתה לא מכיר אותי ואתה לא ממש יודע אם אני ערה או ישנה אתה לא ממש יודע מה משמעות השם ולמה בחרתי אותו, אז רק סתם לידיעתך :בדדי הוא פרפר (סיפור ילדים) שמחפש חברים חדשים ומוצא, תקרא זה סיפור מדהים, והפרשנות היא שלך מהעיניים שלך בלבד! ורחמים? מי אתה שתאמר לי שאני מרחמת על עצמי? וחוץ מזה אומר לך עוד דבר לפעמים מותר לי גם לרחם על עצמי, מגיע לי ...אחרי כל מה שעברתי השאלה מה אני עושה עם זה? ואני עושה המון... אז אדני השופט טעית בגדול...... שיהיה לך יום טוב

zoro3

New member
למה עצבנית למה?

חבל שאת לא מבדילה בין שיקוף לשיפוט הלו אני בצד שלך מי אני ? אני מכור שהרחמים העצמיים שלו הביאו אותו לידי מוות כמעט והמון פעמיים אחד שבא ממקום כל כך נמוך שאפילו בדימיון שלך לא דימיינת ואם אחרי כל מה שעברת מותר לך לרחם על עצמך אז כנראה לא הפקת לקחים ממה שעברת וחבל בכל מקרה אם פגעתי בך מבקש סליחה לא זאת הכוונה מהמקום שאני בא אוי ואבוי לי אם לא ישקפו לי את מצבי בשביל זה נועדה החברותא חיבוק חם ואוהב

../images/Emo31.gif זורו 3 - תגובתי אליך במסר אישי

אנא, קח לתשומת ליבך. ברבורה לבנה, מנהלת הפורום.

מחשבות...

..חשבתי - כן לפעמים זה קורה לי... שהשם של הבית הזה - אולי אינו ההגדרה הנכונה של באי הבית ... חשבתי... שהעובדה שפלוני נכנס לפורום ששמו "התמכרויות" כאילו מתייגת אותו לאיזור דמדומים בו לא כל אחד מוכן לעבור...גם אם... חשבתי.... שהשקט לפעמים אינו בגלל שבמקום אין "מקום חנייה" - אלא אולי בגלל ש"החונים" כאן - מקפידים לא להשמיע קול... חשבתי ... ואני עדיין חושבת...

בדדי

New member
יקרה שלי

הבית הוא בית חם והשם הוא נכון מפני שמי שמגיע לבית הזה, לא מגיע במקרה אלא השם עושה לו משהו...מעיר בו משהו. אז הבית קצת קשה ואולי כואב לגעת אבל הוא בית מדהים!!! והקול.... משמיעים כשיכולים, לא קל להשמיע אותו ביקרות עצמית והרבה כעס עצמי לפעמים משתקת. הכייף בבית הזה: קבלה סבלנות וחוסר שיפוטיות... אוהבת אותך

למעלה