שיתוף החברים בימי הפחד

jedyknight1

New member
שיתוף החברים בימי הפחד

כאשר קיימתי יחסים עם הלא חוקית, שהייתה לפי כל הרושם הדקדקן שלי בחורה נקיה (נשאיר את הפרטים העסיסיים בחוץ), התברר לי שהיא "חלקה" את משאביה הטבעיים עם עוד אחד. זה היה בזמן שהחלטנו להפרד ולאחר שחזרנו התברר לי הקשר שלה. אחרי שהסיפור שלי התפוצץ כמו פצצת אטום, חשבתי על כך שוב, ומיד רצתי אחוז אמוק לבדיקת HIV. החשש והחרדה שליוו אותי עד שהתקבלה התוצאה, הורידו לי כמה שנים מקוצב הלב שלי. הסוללה נחלשה בעיקרון....

jedyknight1

New member
על כן, המסקנה....

היא להחזיק על כל מקרה, גרביון, שיכול לחסוך כמה התקפי לב. למרות שהתחושה היא כמו נקניקיית מיס לוסי, זה עדיין בעל יתרון למול הרולטה.

מפליא אותי שלא חשבת על זה קודם....

ועם כל הכבוד... זה לא רק HIV יש הרבה מחלות יותר נפוצות מזה, ופשוט חבל לקחת סיכון, בעיקר כשיש לך אשה לשמור עליה בבית...

jedyknight1

New member
זה בדיעבד סיכון

אך האישה עצמה היא אישה נשואה, שניהלה איתי קשר ממושך לתקופה ארוכה. את יודעת...נקיה, מטופחת, אסתטית ויפה. זה לא אמור לעורר נורות אדומים כמו למשל, עם מישהי מזדמנת. גם היום אגב, אני עדיין נע בין הגרביון לבלעדיו.

אני מקווה...

שאתה לא מוותר על הגרביון (מי המציא את הגרביון הזה? חחח) בקשרים מתחלפים ומזדמנים... בקשרים קבועים זה אחרת... סליחה אבל אני מרגישה שאני עומדת לרשת את דוקטור רות....(כך קוראים לגמדה הקטנה הזו? שנראה שאף'חד לא עשה לה טובה בחיים אבל היא מייעצת לכל העולם ואשתו...?)

מה הקשר לאישה נשואה מטופחת

ונקיה. יש עשרות אלפי מחלות מין, אתה יודע עם כמה בדיוק היא השתרללה לפני שהית נשואה יפה ומטופחת...??? תמיד עם קונדום!!

זריחה1

New member
אז חזרנו לנושא המין הבטוח....

אני חושבת שלא כדאי לקחת סיכונים מיותרים..ותמיד עם קנדום.. אך מה עושים לגבי האורלי???

jedyknight1

New member
מביאים לשון מהבית

אוראלי? אם משתמשים עם קונדום כמין בטוח, הכיצד יכולים לעבור לאוראלי. אם לא מחלה דרך הראש הקטן אז דרך הראש הגדול????

זריחה1

New member
אני כתבתי על כך בעבר ..

אך הייתי די במיעוט.. חבל לקחת סיכונים..

jedyknight1

New member
אני כתבתי

על התחושה שהייתה לי אז. זה לא רק עניין של ניקיון, אלא, גם של שיחות מתגלגלות אשר יצרו תחושה כי הבחורה בסה"כ, שומרת על המסגרת ובתקופה הנוכחית פוזלת מעט החוצה. אחרי הכל, לא מדובר ברווקה הוללת.

אחת היציאות הכי פרימיטביות שיצא לי

לשמוע לאחרונה
.. מספיק אחד בכדי "לחטוף" משהו. שמור על עצמך

תגידו

איך מהר עוברים פה לדף השני?? רק הבוקר הבאתי תמונה מדהימה שקשורה בנושא..וכבר עברה לדף שני..

אז מה באמת עושים כדי לא לקבל

כל מיני חולירעס??? חוץ מהשימוש באמצעי מניעה , איך יודעים שבן/בת הזוג ה"לא חוקיים" באמת נקיים ,למרות היופי החיצוני???

i smile

New member
נבדקים ומחכים 3 וחצי חודשים ו...

ועד שעוברים 3 חודשים עושים ר ק ע ם ק ו נ ד ו ם !!!! ויש בדיקה במעבדות דם פרטיות (חפשו בדפי זהב) ששם נותנים תוצאות באותו יום. יש בדיקה נוספת שאיתה צריך לחכות רק חודש ולא 3 וחצי, היא נקראת "קומבו" , והיא לא במהאה אחוז, אבל די נותנת תמונה אם הגוף זז בכוון חשוד, לפחות עד הבדיקה הרצינית של ה 3 וחצי חודשים אחרי מגע. בדיקה של קופ"ח מחכים לתוצאות 3 שבועות!!! והנשמה יוצאת לך מהחלון מההמתנה שאתה כבר מעדיף פשוט למות רק מההמתנה הזאת...אבוי..
ולמה אני מספרת לכם את כל זה? כי היה לי קשר עם בנזונה אחד ששיחק אותה הבחור הכי מתוקי ונקי בעולם, ולאחר מגע התגלה כמניאק שמשכיב כל דבר שזז והוא מאד לא אוהב קונדומים!! ומתעקש לעשות בלי, מה שאומר שההסתברות שלו לחלות באיידס היא מהגבוהות, פרחה נשמתי עד שעברו 3 וחצי חודשים מהמגע, ונבדקתי, וקיבלתי תודה לאל תוצאה שאני בריאה כמו שור! השבח לאל :)
בקיצור, צריך להיזהר..

smlie התכוונת בריאה כמו ../images/Emo80.gif...

איידס זו רק אחת המחלות שחוטפים ממגע מיני לא מוגן... זיוה עגבת דלקות למינהן הרפס כינים

זריחה1

New member
הכל נפלא אחרי הבדיקה אך מה

עושים במידה ובן או בת הזוג החוקיים גם רועים בשדות זרים??? האם יש לזה סוף....

למעלה