שיש למטבח

שיש למטבח

שלום רב, יש לכם פורום נחמד ביותר. אשמח לקבל את המלצותיכם לגבי שיש וחרסינות. אז בשעה טובה קניתי דירה וסגרתי על מטבח. הדלתות בצבע פנינה מדגם יסמין של גונן (פולימר). הידיות - אלומניום מט. למעלה כלאפות זכוכית חלבית עם מסגרת אלומניום. אני כבר המון זמן מחפשת שיש. מאד רציתי קוריאן... אבל המחיר אוווו כמעט כמו כל המטבח שלי אז ירדתי מהרעיון והחלטתי ללכת על קיסר בלית ברירה. איזה צבע לפי דעתכם יתאים (ככל שהצבע בהיר יותר כך יותר קשה לטשטש את החיבורים של הפלטות). אני רוצה צבע שיאיר לי את המטבח בשילוב חרסינה מתאימה. אני זקוקה לשיש 8.10 מטר וגם חרסינות/קרמיקה בערך באותה כמות. אודה להמלצותיכם מצרפת מספר תמונות להמחשה. יעל

Anin17

New member
אני מתאר לעצמי שהקוראין זה ממשפחת

הקונצ'טו בתצוגה שבה עבדתי שמו אותו על דלפק 4X1 מטר כולל שני הצדדים ובעובי 10 ס"מ כל זה עלה כמעט 40,000 שקל וזה עוד מחיר לתצוגה בחרת צבע מיוחד אבל מאוד בעייתי איפה שעבדתי היה מטבח בדיוק בצבע הזה בסגנון אנגלי, אחרי הרבה התלבטויות החלטנו בסוף ללכת על משטח מעץ דובדבן אבל זה היה בשילוב של ידיות נחושת, אבל אצלך יש קלאפות של נילסן וידיות של דמיסיל שניהם בגווני אלומיניום אז הכיוון של הצבע לא מתאים תבדקי אם האבן קיסר - 2740/2750 לטעמך בהצלחה

למעלה