שיש או גרניט פורצלן?

oleg3133

New member
שלום חברי הפורום,
אנחנו מנסים לרכוש מהאתר הזה מוצר אבל לא בטוחים שהם אומרים לנו את האמת בטלפון (למרות שאנחנו לא רואים סיבה שישקרו פשוט לא בא לנו ליפול עם זה)
המוצר הזה הוא שיש או פורצלן? המוצר - https://tile.co.il/product/copymarble-34/
תודה רבה לעוזרים

oleg3133

New member
:rolleyes: חח מסכים איתך לגמרי שעל פניו זה נשמע כאילו שהתשובה נמצאת בגוף השאלה, אבל חשוב היה לנו לדעת שגם אחרים מבינים את הניסוח ככזה, היות ואנחנו צעד לפני הזמנה של 80 מטר לשיפוץ ביתנו הצנוע. בכל אופן הרבה תודה משה 53 סגרת לנו את הפינה 👏

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
:rolleyes: חח מסכים איתך לגמרי שעל פניו זה נשמע כאילו שהתשובה נמצאת בגוף השאלה, אבל חשוב היה לנו לדעת שגם אחרים מבינים את הניסוח ככזה, היות ואנחנו צעד לפני הזמנה של 80 מטר לשיפוץ ביתנו הצנוע. בכל אופן הרבה תודה משה 53 סגרת לנו את הפינה 👏
ידידי! לפעמים ה"מלאכותי" עדיף על הטבעי. לטבעי יש לעתים סדקים שעלולים לגרום לשבירה, ומסיוריי בחנויות השונות, התרשמתי שיש מוצרים מלאכותיים שאינם "חוזרים על עצמם" והם נראים למעשה טבעיים מהטבעי.
ברור שאין לי שום כוונה לנסות ולשכנע אותך מה צריך שיהיה עדיף בעיניך, ואם כוונתך היא למלא את ביתך באבן טבעית, הרי שזו זכותך המלאה. בכל מקרה, אשמח שתצליח לאתר את המוצר הרצוי בעיניך, ובכל זאת, כדאי שתזכור, שמה שהצגת כאן אינו הדבר שבא "ישירות" מן הטבע. בהצלחה!

revital1313

New member
ידידי! לפעמים ה"מלאכותי" עדיף על הטבעי. לטבעי יש לעתים סדקים שעלולים לגרום לשבירה, ומסיוריי בחנויות השונות, התרשמתי שיש מוצרים מלאכותיים שאינם "חוזרים על עצמם" והם נראים למעשה טבעיים מהטבעי.
ברור שאין לי שום כוונה לנסות ולשכנע אותך מה צריך שיהיה עדיף בעיניך, ואם כוונתך היא למלא את ביתך באבן טבעית, הרי שזו זכותך המלאה. בכל מקרה, אשמח שתצליח לאתר את המוצר הרצוי בעיניך, ובכל זאת, כדאי שתזכור, שמה שהצגת כאן אינו הדבר שבא "ישירות" מן הטבע. בהצלחה

משה, עזרת לי גם כן להבין, בחברות מנסים למכור לך סתם מוצרים, אבל זה לא מה שאתה באמת צריך, תודה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
משה, עזרת לי גם כן להבין, בחברות מנסים למכור לך סתם מוצרים, אבל זה לא מה שאתה באמת צריך, תודה.
זו כבר שאלה אחרת "מה בדיוק אתה צריך".
את רוצה יוקרה או שמישות לאורך זמן?
את רוצה "שאפוני" או שמספיק לך מוצר שימלא את תפקידו בצורה פונקצונאלית ודי לך בכך?
לפני יומיים הראו בערוץ 13 מוצרי יוקרה ייחודיים במחירים מזעזעים. בין היתר, טלוויזיה של LG כשהיא יוצאת מבית היוקרה של B&O במארז מיוחד עם רמקולים "נפתחים". אז אצלם זה עולה.... https://lacomparacion.com/iw/lg-y-bo-lanzan-tv-oled-8k-de-88-pulgadas-y-si-es-caro/

אבל את אותה יצירת פאר של LG, אפשר גם להשיג תחת שם המותג המקורי, ואז היא עולה קצת פחות... https://www.legacy.co.il/items/3142...0pB9n3h8o1d5OybgHBNW9BbqWaP8DBOEaAhWvEALw_wcB

ולא. לא באתי לפרסם כאן את מוצרי העילית של LG. סתם שתראי.

oleg3133

New member
אמנם היה כבר מאוחר שראיתי אבל היה כיף לקבל כזאת הכוונה מדויקת ואכפתית. שוב תודה משה, אכן השיש הטבעי הוא אותנטי יותר אבל לאחר התייעצות עם עוד מספר אנשים הבנתי שהטבעי דורש גם אחזקה מסוימת, ליטוש אחת לתקופה וגם רגישותו גבוה יותר לכתמים וכו'. לכן במקרה הזה נלך על המוצרים המלאכותיים. תודה רבה

rab124

New member
הכי טוב לדעתי לבחור את הדברים האלה בערב חג שני של פסח. ככה יש מבצעים והטבות ודברים כאלה טובים:

למעלה