שישי בוקר בטלביה

pont neuf

New member
שישי בוקר בטלביה

אני לא מחובבי ארוחות הבוקר העמוסות, תנו לי קפה משובח, מאפה או לחם מצויין, קצת חמאה וריבה ועשיתם אותי מאושר...
הגענו חמישה אנשים ביום שישי בבוקר לטלבייה מתחת לתיאטרון ירושלים. עיון קצר בתפריט מראה לי שיש קומבינצייה כלבבי ואני מקבל קפה, מאפה, מיץ טבעי, חמאה וריבה תמורת 38 ש"ח. הזמנתי, בהזמנה נתנה לי האופצייה לבחור מאפה (בחרתי חמאה בלי כלום) ונאמר לי שזה מאפים שנאפים במקום.

לאחר זמן מה הגיע הקפה, עשוי טוב (הומוגני ובטמפרטורה נכונה)
אני רוצה לציין ששרתו אותנו במהלך הבוקר שלושה מלצרים שונים. מתחיל ללגום מהקפה ובטוח שאוטוטו אני מקבל את השאר (אולי אני מוזר, אבל אני אוהב את המאפה שלי ביחד עם הקפה) מאחר שהמאפה בושש לבוא, אני שואל את המלצר מה קורה, ומקבל תשובה שהנה זה מגיע...
בנתיים הקפה נגמר וממש בלגימה האחרונה הגיע המאפה. לא אפוי מספיק ולא מותיר שום רושם מיוחד. חשבתי אולי שחיזוק של חמאה וריבה יעזרו קצת למרות שמבאס לאכול מאפה לא אפוי...
הריבה והחמאה לא מגיעים.

מאיר שוב את תשומת ליבו של המלצר שאומר לי שתיכף מגיע... ואז הגיע.
צנצת אחת פצפונת של שתי קוביות חמאה קרות לגמרי שלא ניתנות למריחה וצנצנת אחת פצפונת של ריבה.
מה זה פצפונת ? קוטר הסכין שניתן לא מצליח להיכנס לצנצנת...

אה, ובין לבין הגיע כוס קטן של מיץ אשכוליות.

צר לי על הפרוט הארוך שנתתי "רק" בשביל קפה ומאפה, אבל ככה לא צריכה להתנהל קפה או מסעדה של אחת הקבוצות החזקות בתחום.

יותר מדי נותני שרות (מארחת, מלצרים, אחמ"ש) ופחות מידי סדר והיגיון, בלי להיכנס אפילו לאוכל.

החתולית

New member
מסכימה איתך לגמרי

כך לא אמורה להתנהל מסעדה ברמה של בטלביה. בעצם, שום מסעדה לא צריכה להתנהל כך.

FiReBall

New member
הייתי בטלביה לפני כשבוע, בקטנה

אמנם היה לא עמוס בכלל, אבל השירות היה בסדר גמור.
&nbsp
נדגמו סלט קיסר שהיה טעים, וסלט ניסואז שהיה סתמי.

gastro101

New member
אוי ואבוי ! הזמנתי שם מקום לארוחת בקר בשבת הבאה

עכשו יש לי שתי סטודנטיות בעיר הבירה, חשבתי שזו אופציה טובה למפגש
אין הרבה אפשריות לארוחת בקר בשבת בירושלים...

אני תוהה האם לבטל..

Maldini Girl

New member
ניסיתם פעם את ארוחות הבוקר של

זוני?
לאחרונה שמעתי מכמה גורמים (שאני די סומכת על דעתם הקולינרית) שהן מעולות ומושחתות.
אחותי ביקשה לפני שבועיים שאתן לה במתנה ליום ההולדת שובר לארוחת בוקר שם, אבל טרם הייתי בעצמי.

Maldini Girl

New member
אם תחליטו בסוף ללכת בשבת הקרובה אשמח לעדכון

כדי לדעת האם אכן הדעות מוצדקות.

Nרב

New member
נראה לי שניסיתי את ארוחת הבוקר של זוני לפני איזה 15 שנה...

טוב לשמוע ששומרים על יציבות. ממש זוכרת הם בסטייל הבראסרי בת"א

Nרב

New member
יותר מעשור
אני זוכרת שכתבתי פה באמצע העשור הראשון

למילניום

החתולית

New member
נפתחה ב- 2006

אם אני זוכרת נכון הארוחה בגללה החלטתי לא לחזור לזוני, היתה ארוחת בוקר. זה לא שהאוכל היה רע. השירות היה מתנשא ורע, והיות שהתעשו להפעיל מזגן שהזרים אוויר קר ישירות לכיוון הצלחות, האוכל שלנו התקרר תוך דקה מהגשתו.
&nbsp
ביקשנו שיכבו, ינמיכו או ישנו את כיוון הרפפות, אבל התעלמו מאתנו.
&nbsp
השירות בזוני תמיד היה די קר, ולא מצטיין, אבל זו כבר היתה הגזמה. לא חזרנו מאז, וזה היה לפני כמה שנים.

למעלה