שישי בבוקר

תל AVIVIT

New member
שישי בבוקר

ואני רוצה להיות בבית שלי, מתחת לשמיכה לחרופ כמו שצריך, אח"כ לקום, לשתות בניחותא קפה...להתלבש ולצאת לקניות... אבל במקום זה... אני פה במשרד!!!!!!!!!!!!!!!!!! קיבינימאט! קשים, קשים הם חיי העובדים!

משיייי

New member
בוקר טוף גם לך

מה שלומך??? נראה שלא משהו בקיצור כמו שאני עשיתי קחי את עצמך בידיים ותחייכי אל דאגה יהיה טוףףףףףףףףף אוהבת אותך
ומתגעגעגעגעגעג
משיייי

גם להיות בלימודים זה לא פחות גרוע

אבל אני בטוח שאת משתחררת הרבה לפניי. חוץ מזה שאצלך יש אנשים ויש עם מי לדבר ולתקשר. כאן אין אף אחד מלבדי וזה מטמטם אותי כבר.

משיייי

New member
מה זה משתחררת

אני לא בבית ספר אני יכולה ללכת מתי שבא לי אבל כרגע באמת סיימנו את השיעור אז יאללה ביי בינתיים עד שאני יגיע הבית משי

תל AVIVIT

New member
גם אני פה לבד

למזלי אין הרבה עבודה עכשיו אז הרמתי טלפון לקולגות ובישרתי להם שאני נוטשת מוקדם.... אז זהו.. פה נגמר שבוע העבודה שלי, שיהיה לכולם סופ"ש מהנה, ושימרו על עצמכם (במיוחד בשבת בערב.. יש נטייה לפיצוצים בזמן הזה)

משיייי

New member
הנה חזרתי

אני לא יבאס אותך אבל אני בבית ובכל זאת פה כי אני עושה שיעורים ולצערי יש המוןןןןןןןןןןןןןןןן אז ספר לי מה קורה איתך??? ומתי אתה מסיים לעבוד???

hili21

New member
משייייייייייי..

מה קורה?? מה נשמע?? מה חדש?? שנים שלא ראיתי אותך..

משיייי

New member
אצליייייי הכל בסיייידר

בעצם לא כל כך אני צולעת על קביים ומקובעת לבית
ומשעמם לי אז מרוב שיעמום אני מכינה שיעורים
ולא ראית אותי כי נעלמת ואותך לא רואים יותר אתמול היה מפגשון למה לא ראיתי לך??? למרות שאפילו לי נמאס ממפגשים אז קפצתי לשבת עם כמה חברות בפאב ברעננה ושם היו עוד כל מיני כאלה חבר´ס מפה כמו אלינור* דגדגניתוש שייקה על האש,לביאה שיררר ועוד כמה שבטח פיספסתי, בכל מיקרה קפצתי רק לשעה להגיד שלום ונישארתי 3 שעות ככה זה אין מה לעשות
מה איתך ילדה ??? איך את מבלה את הימים האלה??? וספרי לאן נעלמת שלא ראינו אותך כל כך הרבה זייימןןןןןןן
משיייי

זה בסדר -

אני לא מאלה שעושה להם טוב לראות אחרים סובלים. מקווה שאצלך רואים את האור בקצה המנהרה. אצלי קוראים לו השעה 4 ( או לחלופין אם את רוצה - שם המחליף שלי במשמרת ).

למעלה