שישים דרכים לפיהן ניתן לדעת

שישים דרכים לפיהן ניתן לדעת

שאתה ישראלי
1. לשאול "יש הנחה לחיילים?" גם אם עברו 10 שנים מהשחרור. 2. להאמין בעין הרע אבל לא להודות בזה בפומבי.
3. לחשוב שכל היהודים באמריקה מיליונרים.
4. להגיד "אוי שתהייה לי בריא" למי שרוצים בעצם שילך לעזאזל.
5. לספר כל החיים איך כמעט פעם קניתם פיסת אדמה ששווה היום מיליונים. 6. לאכול סוכרייה על מקל בצורת תרנגול אדום.
7. להתריע מפני מכמונת משטרה למכונית שבאה ממול.
8. לקנות מכונית מהשכן ולהצטער על זה כל החיים. 9. לבדוק פעם בדקה (לפחות!) את עוצמת הקליטה בסלולרי שלך.
10. להגיד על המכונית האיטית שלפניך: "זו בטח נהגת".
11. לא להודות שלא הבנתם חצי מילה בהצגה שראיתם בלונדון.
12. לשכוח מילים בעברית אחרי שבוע בניו יורק. 13. לדבר באנגלית כדי שהילדים לא יבינו. 14. לחשוב שזכייה בלוטו זה רק עניין שלי זמן. 15. להגיד בכל פעם מחדש שמלכת היופי של השנה ממש על הפנים. 16. לשמור בסתר קמיעות בארנק, באוטו, בבית ובעגלה של התינוק.
17. להתרגש כל פעם מחדש מהשיר " ירושלים של זהב" בביצוע של שולי נתן. 18. לא לפספס אף מהדורת חדשות. 19. להגיד כל ערב: "איך דליה מזור לא משתנה". 20. לחשוב שהפלאפל שאתה מכיר הוא הכי טוב בארץ. 21. לבקש מסוכן הנסיעות שלך "מלון בלי ישראלים". 22. לקנות בחו"ל נעלי ספורט לכל המשפחה. 23. לזהות ישראלים בחו"ל לפני שהם פותחים את הפה. 24. להגיד: "אין כמו אל-על , ביטחון זה ביטחון". 25. לרפד את מושבי הרכב החדש בכיסויי מושב נוספים. 26. לגלות יום אחד שחצי מבנות הארץ צובעות את השיער באותו הגוון.
27. להחליף את המכונית רק בגלל שהשכנים החליפו. 28. להיכנס ברוורס לרחוב עם שלט "אין כניסה". 29. לגלות שחצי מדינה לומדת מנהל עסקים ותקשורת. 30. להגיד למתרימים שדופקים בדלת:" תרמנו כבר בעבודה". 31. לאכול את הצהוב של ביצת העין בסוף. 32. לאכול את הצהוב של ביצת העין בהתחלה. 33. לא להודות שפחדתם במלחמת המפרץ. 34. להחסיר פעימה בכל פעם שהחדשות נפתחות במשפט:" דובר צה"ל מודיע". 35. לעשות רשימה של צ'קים שקיבלתם לחתונה?ולא לשכוח "לנקום".
36. לצפור ולהבהב לרכב שלפניך רק כדי להגיד לו שהדלת שלו לא סגורה טוב. 37. לחטט באף בזמן הנהיגה, כי ממילא אף אחד לא רואה? 38. לשטוף את האוטו פיקס במשך 4 שעות כשאתה לא יודע לעשות ספונג'ה בבית. 39. להתפאר שמישהו ממש מפורסם גדל איתך בשכונה ותמיד חטף ממך מכות.
40. לדעת שמישהו משקר לך כשהוא אומר: "להגיד לך את האמת?". 41. לעצור ברמזור אדום ומיד לבדוק מי במכונית הסמוכה. 42. לצפור לרכב שלפניך שבריר שניה אחרי שהאור ברמזור התחלף לירוק.
43. לתדלק רק בתחנות דלק שמחלקות עיתון חינם. 44. לעשות זפונג'ה יחפים עם מוזיקה בפול ווליום.
45. להגיד בקנאה שדיילת האוויר היא בסה"כ מלצרית.
46. להתפלל לה' רק שצריך טובות. 47. לחשוב שתוצרת אמריקה זה הכי טוב. 48. לחשוב שתוצרת גרמניה זה הכי חזק. 49. לחשוב שתוצרת שוויץ זה הכי בריא. 50. לחשוב שתוצרת המזרח הרחוק לא שווה כלום. 51. לנגב חומוס עד שהצלחת מבריקה. 52. לקטוף סברס ולהתמלא קוצים למרות שזול יותר לקנות בסופרמרקט. 53. לאכול גמבה במילוי גבינה לבנה. 54. לא לקחת את העיתון הראשון בערמה!!! 55. לזהות מישהו שאתה מכיר ולצעוק בהתלהבות "אני מכיר אותו". 56. להגיד " זו הסיגריה הראשונה שלי היום" כדי להרגיע לך את המצפון.
57. לחשוב שהעדה שלך היא הכי טובה. 58. לחשוב שהחמין של אמא שלך הכי טעים בעולם. 59. לענות "יהיה טוב" כששואלים אותך מה נשמע. 60. לשכוח שגם "ביצי משק" יוצאות בסופו של דבר מ...תרנגולת.
 
10דרכים להבין שאתה חי בשנות האלפיים

1. אתה מנסה להקיש את הסיסמא שלך על המיקרוגל. 2. אתה מגלה שעברו שנים מאז ששיחקת בקלפים אמיתיים. 3. יש לך 15 מספרי טלפון כדי להשיג את משפחתך, שבה 3 נפשות. 4. אתה שולח דואר אלקטרוני לחבר שלך, שעובד שולחן לידך. 5. את הלא מצליח לשמור על קשר עם חברים חסרי דואר אלקטרוני. 6. כשאתה מתקשר מהבית אתה עדיין מחייג "9" כדי לקבל קו חיצוני. 7. ישבת ליד אותו שולחן , ועבדת עבור 3 חברות שונות. 8. ישלך בכיס דיסקט עם קורות החיים שלך. 9. בני משפחה וקרובים מתארים את העבודה שלך בתור "עובד עם מחשבים". 10. כשאתה קורא את הרשימה הזאת, אתה חושב לשלוח אותה לחברים.
 
למעלה