שיר שרשמתי מתאר בתמצית את ההרגשהשלי

שיר שרשמתי מתאר בתמצית את ההרגשהשלי

שריטות בידים. הדם התערבב עם דמעות. פעם הדמעת לא היו יוצאת ,היום כבר אין להן כוח להתאפק כמו שלי כבר אין כוח לחיות. יום עובר ויום עוד באה ולאט לאט המסכה נדבקת לפרצופי. המסכה הפכה להיות אני. כבר אין רצון לאכול,אין רצון לנשום. כול כך הרבה לא דיברתי וכשאני רוצה אני כבר לא יכולה לדבר. אז המילים נתקעות בניגוד לדמעות שזורמות וזולגות. עכשיו אני חייבת לומר מה קרה אבל אני שותקת במבוכה. רק אומרת בשקט איזה המצאה שבאה לי לראש. והדמעות ממשיכות לרדת. לרגע כול הסיטואציה נראית כמו סרט אימה,סרט עצוב,סרט שרוב האנשים ישנאו. נושמת נשימה עמוקה ואיכשהוא אומרת לעצמי תרגעי היא לא מבינה. היא לא מבינה וגם לא תבין. אז למה כול כך להתאמץ לנסות להגיד לה שמתפורר לך הלב?למה להתאמץ ולנסות לומר שכבר שנים שכואב לך ואף אחד לא שם לב?שכבר שנים שאת בוכה כי אף אחד לא אוהב? היא תמיד היתה אהובה,היא אף פעם לא הרגישה בודדה,היא תמיד חייכה והיתה שמחה....רגע זאת אני או המסכה? אז היא לא תבין ואני תמיד אשמור בלב,שעוד שניה גם הוא עוזב. בה ביי ילדה.וביי ביי לב. את והמסכה יכולות ללכת במילא אף אחד לא אוהב.

Big Guy

New member
היי שירוש...

למה כל כך להתאמץ להגיד לה שמתפורר הלב...? למה להתאמץ ולנסות לומר שכבר שנים שכואב לך ואף אחד לא שם לב?שכבר שנים שאת בוכה כי אף אחד לא אוהב? כדי שתגיעי לאותה ילדה, כשהיא כן תבין... כשהיא כן תשים לב... כשהיא כן תאהב ותשנה את כל מה שאת חושבת ותראה לך עד כמה העולם הזה יכול להיות נהדר... המסיכה הזו לא שווה בן אדם כמוך... אני מניח שעברה עלייך תקופה לא קלה... אבל הדמעות המשחררות, המילים שכתבת - זה מראה שאת יכולה ורוצה להתגבר על זה ולעלות.. לתפוס את החבל שמישהו יזרוק לך ולעלות מעלה אט אט... אז הנה שירוש, זורק לך את החבל... אוהב אולי אני לא כי אותך לא ממש מכיר... אבל אכפת - זה כן.... אכפת ממך.. ולא סתם אני עונה לך כדי שתרגישי יותר טוב ותחשבי שהנה מישהו מבזבז כמה דקות כדי לכתוב כמה מילים.. לא.. אני כותב את זה כדי שתראי שכן אכפת.. המסיכה לא שווה אותך.. אל תתני לה להידבק.. תהיי את... היו תקופות שחייכת ושמחת ולא היית בודדה.. את יכולה לחזור אליהם.. אולי לא לבד, אבל בשביל זה הפורום הזה קיים כדי לעזור לך... אם תרצי לדבר - את מוזמנת לשלוח הודעה לאיי סי קיו

אבל מה קורה כש...

התקופות הרעות אצלי כול כך הרבה זמן שכבר שכחתי מהזמנים הטובים? מה קורה כשאני לא מוצאת את החבל כי שולחים לי אותו רק דרך פורומים ולא יותר?

Big Guy

New member
היי שוב פעם....

זה רק נראה לך שזה ככה...... פשוט כל הדברים הרעים קרו דווקא לאחרונה, ולכן זה נראה לך שזה יותר מהזמנים הטובים כשזה בעצם לא ככה.... ואני יודע שהחבל שאני יכול להציע לך הוא לא חבל מוחשי, אבל וז התחלה.. אולי אני לא אצליח בעזרת החבל שלי להעלות אותך עד לפסגה, אבל לפחות לעזור לך במידה מסוימת... עדיף מה שאני מציע מאשר כלום... אולי תקבלי את זה...

למעלה