שיר שכתבתי אתמול בלילה

Sister G

New member
שיר שכתבתי אתמול בלילה

את יכולים לקטול אותי, אני הייתי קוטלת את עצמי... אבל זה רק השיר השני שכתבתי בחיים שלי, אזאני מקווה להשתפר הידיים למעלה והמורל תמיד מורם אנשים פה צועקים ולא שמים על העולם שרים את השירים שמתנגנים במועדון לא מסתכלים על השעון כי לא רוצים לחזור לישון הבנים עם הטעם של הבנות על הלשון מחפשים "בום צ'קה לקה" אבל בלי הכובעון יש גם אהבה מאחורי עמדת הדי ג'יי כששומעים We’re gonna sip barcadi like it’s your birthday כמו שפיפטי סנט אומר ואם נגמר הברקאדי אז נלך למועדון אחר או שנשתה קצת וויסקי ונשתכר אולי גם ניקח קצת אקסטה בשביל הסבבה מתחיל להיות hot in herre כי הבנים לוהטים יותר מלבה הבנות על הבנים נצמדות, בהבנים מורידים ת'חגורות מתחרמנים על הספסל כי פה אין חדר מיטות מה לעשות, אי אפשר לא ליהנות אפשר ללכת לכל מועדון – בייס, קווינס או ג'י ספוט אפשר אפילו לעשות מסיבה בבית, מוסיקה טובה ו-50 חברה זה pretty tight אז יאללה לרקוד עד שיירדמו הרגליים עם הראש בעננים והידיים בשמיים

kodman

New member
גרוע גרוע לקטול לקטול על הפנים!!!!!

סתם זאת הקפצה רישמית כדי שיראו את השיר! לא רע בשביל שיר שני - אני רואה הבנת שבקארדי זה משקה בסוף הא?
אבל מה הקטע אקסטה חגורות? קצת שיר בסיגנון טופאקוני - אל תנסי לחקות ראפרים מחו"ל במיוחד שזה לא תואם אצלך - לדוגמא יש בחו"ל ראפרים אידיוטים שרושמים דברים על כסף זיונים בתים מכוניות וכדומה - אומנם הם לא חכמים במיוחד אבל לפחות באמת יש להם את הדברים. בכל מקרה נחמד ביותר - תמשיכי לרשום
kodman

זה באמת גרוע

לא משנה איזה שיר זה , ראשון שני או שלישי . הנושא גרוע . כל אחד יכול לרשום את החרא הזה אפילו סאבלימינאל

../images/Emo45.gif

לפחות לסאבלימינל יש כוונות טובות לפעמים, אבל מה לעשות שהוא סתם ערס דפוק שמנסה לחשוב.

DJ$upreme

New member
"יש גם אהבה מאחורי עמדת הדי ג'יי"??

למה את רומזת? אני מכחיש.

kodman

New member
אולי היא סתם זרקה שורה

אבל כולם יודעים שאתה לא יכול להכחיש. האוווווו

hevel

New member
בוא אני יפרש לך את זה במילים פשוטות

היא אמרה שאתה נושך כריות בזמן שאתה מתקלט!

למעלה