שיר על הפורום... יפה מאוד, אני חדשה

next door girl

New member
שיר על הפורום... יפה מאוד, אני חדשה

פורום שמנות ויפות זה פורום נחמד חבל שלא נכנס לפה אף אחד כל אחת מכאן באמת שמנה אבל 90% מכוערות שחושבות שהן יפות אני שמנה וגאה בעצמי אבל אני מכוערת ראסמי תפסיקו לרחם על עצמכן בחורילות כולנו בעצם נולדנו גורילות אבל נספוג ת'עלבונות בתוך השומנים פורום שמנות ויפות שולטים! מה דעתכן??? מקווה שאהבתן...

נימשון

New member
משעמם בחופש הא....

לכי תקני איזו חוברת עבודה אולי משם תצא לך תועלת...

polegra

New member
חריזה טובה..רק חבל שמנותק

מהמציאות מקווה שתלמדי להשלים עם עצמך אחרת את פוגעת בך..לא חבל? טלי

../images/Emo4.gif חריזה טובה......../images/Emo35.gif

אז זהו...... שלא........ עצמי ראסמי? שומנים שולטים? באופן פרגמטי הליריקה הנוכחית לוקה בדיסוננס קוגניטיבי המעיד על פרגמטיות המעוררת תהיות על מנעד קולינרי נמוך...
אצלי היא קיבלה ציון נכשל
יופי.

../images/Emo23.gifקבלי אחותי או בעצם אחי ../images/Emo23.gif

אני משועממת וממש מאוהבת, בפורום הכי עגול ברשת אינני יכולה דקה אחת בלעדיהם כל היום אני אחריהם אני כל כך מתוסכלת ששעוד רגע אני מתפוצצת לא הצלחת להצחיק אף אחד אז עופי מפה תיכף ומייד! דניאלהה בחרוזים , חחחחחחחח

../images/Emo23.gif סתמי ../images/Emo23.gif

אין לך בעלות על הלבבות . לפני שאני אחרוז לך ,,,

../images/Emo23.gifסוגדי ../images/Emo23.gif

אתה לא מכיר את דובי מהכיוון שלי , דוביייייייייייייי תגידי לו לפני שאני נושכת אותו

../images/Emo23.gifהבחורה צודקת../images/Emo23.gif

אכן הנך מכיר אותי מהכיוונים שאודי מכירה אותי.....כי אתה מכיר אותי מכיוונים אחרים לגמרי
<היותר נעימים>
ובלי נשיכות אודי, אני היחידה שמותר לה להשאיר עליו סימנים

חי חי חי ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo103.gif

עדיין נשאר לו הסימן ההוא ....... ואצלך ?

עופר 123

New member
מוקדש לגירל נקסט חור ב-../images/Emo23.gif

שמנות ויפות, עגלגלות וגאות, מודעות לערכן, מכאן עד פקיסטאן, לכל קילוגרם מצטרף קול העם, כל גלגל הוא קימור סופר-על, כל צמיג בעל ערך מפליג, נישאר כאן לדור דור, בטוח לא כמו הגירל נקסט דור.
עופר

יש לי עוד אחד..

בואו בואו ביחד, כל נערה ואיש והקשיבו לזמר אשר לכם אגיש כי הזמר פשוט הוא והקצב כה סוחף ואם תרצו תוכלו להצטרף! פורום שמנות הוא פורום מקסים מתאים כמעט לכל סוגי האנשים יש פה מגוון של שמנות מדהימות יש גם כמה מסתננות משועממות זה הפורום אכן הכי עגול ברשת הגענו אפילו לשידורי קשת! לא נבחנים פה לפי משקל וגיל ומי שעושה זאת הוא סתם מגעיל ולסיום.. פשוט תעופי מפה בטיל!!!!!!

למעלה