שיר נחמד שאהבתי......

סידני

New member
שיר נחמד שאהבתי......

לכל מי שרוצה לקרוא....... זה שיר מאוד נחמד שנורא אהבתי ורציתי לשתף אתכם וכל אלו שחושבים לעצמם ``מה סיד` יכולה להיות רצינית???`` אז כן אני יכולה להיות רצינית אבל לעיתים רחוקות אז אל תצפו להרבה..... והינה השיר: חיה כל יום את היום ודי בכך. אל תביט אחורה ואל תתאבל על העבר, כי הוא איננו עוד; ואל תהיה מוטרד בגלל העתיד, כי הוא טרם הגיע. חיה את חייך עכשיו ועשה אותם כה יפים עד שיהפכו לזיכרון נפלא. נו...איך השיר???? תשאירו את תגובותכם... ביי סיד`

Blade

New member
תגובה רצינית לשיר רציני

באמת. לפעמים אנחנו עסוקים כל כך במה שקורה כאן ועכשיו, שאנחנו מפספסים את הדברים היפים והפשוטים שיש לנו מסביבנו בין אם זה בדרך לעבודה או לבית ספר, שאנחנו עוברים ליד איזשהו גן פורח, החצר האחורית של איזה בית, או אפילו סתם עץ גדול ויפה שעומד ליד הדרך, הוא היה שם לפנינו, וסביר להניח שהוא גם יחזיק מעמד הרבה אחרינו. אנחנו כל כך מרוכזים ב``אני`` שלנו. שאנחנו מפספסים לפעמים את הסביבה. בשבילי השיר הזה מעביר את המסר של לא רק לפתוח עיניים, אלא גם לפקוח אותן. לדעת לשים לב לדברים היפים ולאנשים היפים שמקיפים אותנו. פקחות ותשומת לב. אלה המפתחות שלי להבנה, ולחווית התוכן המלא של מה שאנחנו קוראים לו ``חיים``.

למעלה