שיר לזכר דיקלה ז"ל

שיר לזכר דיקלה ז"ל ../images/Emo7.gif

שלום לכל חברי הפורם הזה..... לא מפסיק לכאוב איך הלב לא מפסיק לכאוב שעלייך אני חושב אותו זיכרון מר ועצוב לעולם לא ירפא מן הלב את הלכת לעולמך בעודך בין זרועותיי ביקשת שאשמור תמיד על החיוך בפניי איך זה יכול להיות שתאונת דרכים שנתה את חיינו מי הוא היושב למעלה וקובע את גורלנו יש של דמעות זולגות ולא מרפות לעולם על כך שהסיפור בניינו תם ונשלם דיקלה השנים חולפות אך הזכרונות נשארים על אותם תשעה חודשים בהם היינו נאהבים והיום רק אלוקים יודע איכן את נמצאת אני מעולם לא ידע מה קרה שם באמת למה ואיך כל זה קרה? מדוע איינך היית חגורה? יהיה שלום יפה שלי ולאן שלא הלך תמיד אותך אזכור והנציח את שמך השיר הזה נכתב לפני כמה ימים כי עוד מעט יחלפו 6 שנים מאז שהיא הלכה לעולמה. מי יתן אלוקיי ולא נדע עוד צער בעולם הזה. דיקלה אני זוכר אותך תמיד ואיפה שלא תהיה תדעי שתמיד אני חושב עלייך ובכל מקום שלא אהיה תמיד אני ינציח את שמך.... לכל מי שקורא את השיר הזה הייתי רוצה לקבל תגובות עליו.... אייל

אייל היקר-שיר נוגע ללב ומזכיר לי ../images/Emo7.gif

נשכחות, שאני לא אפרט כן במי ובמה.אחרי לך אתמול אם תבדוק גם אני כתבתי שיר פרידה כזה שיר שכשאני ניזכרת בשלושת יקיריי ז"ל אני כותבת. אין לי מילים שיר יפה, אבל עצוב כואב מרגש והכי חשוב: כל כך אמיתי. משהו יכול לעצור את זה בכלל? אם כ - הכל היום היה אחרת לי ולך ולעוד המון אחרים אם זה משפחות ואם זה אמהות, או ילדים או כל מה שרק יש לכאוב אותו. משתתפת בצערך ומזדהה עם הכאב שלך מאוד מאוד,,, אילו רק ידעת :( >>>>>ילדת החופים>>>>> אלין.

לאלין..... ../images/Emo4.gif

את השיר שלך קראתי והוא ריגש אותי מאוד בגלל זה פירסמתי את שלי... כמו כן אני מאמין שאין בן אדם שלא חווה את הסבל של איבוד אדם יקר מאוד לליבו אבל תמיד צריך לדעת להמשיך ל-
וצעוד הלאה לעבר המטרות שהצבנו לעצמנו לפני כמה שנים.... שהייה לך בוקר טוב איייל

למעלה