שיר יומי

שיר יומי

רוקסן של THE POLICE (הלהקה של סטינג האדיר) כמובן שעוד מעט אני אעשה פינת שיר יומי ישירות באתר שלי, אז ככה שתהיו מוכנים. Roxanne, you don´t have to put on the red light Those days are over You don´t have to sell your body to the night Roxanne, you don´t have to wear that dress tonight Walk the streets for money You don´t care if it´s wrong or if it´s right Roxanne, you don´t have to put on the red light Roxanne, you don´t have to put on the red light Put on the red light, put on the red light Put on the red light, put on the red light Put on the red light, oh I loved you since I knew ya I wouldn´t talk down to ya I have to tell you just how I feel I won´t share you with another boy I know my mind is made up So put away your make up Told you once I won´t tell you again it´s a bad way Roxanne, you don´t have to put on the red light Roxanne, you don´t have to put on the red light You don´t have to put on the red light Put on the red light, put on the red light

Dazed&Confused

New member
נדמה לי

שג´ורג´ מייקל עשה קובר לשיר אבל אני לי ממש זוכר אם שמעתי את המקור של הפוליס

JOE KALIBER

New member
רוקסן זה פופ???

נאיפה הבאת את ההפלצה הזאת?? זה רגאיי של לבנים... או משהו כזה

JOE KALIBER

New member
ממש לא

פוליס מצויינים ומה חרא ברגאיי?? זה אחלה מוזיקה איש חכם אמר פעם: _________________________________________________ I´M GONNA BE IRON LIKE LION IN ZION _________________________________________________

epitaph

New member
ואוו.....עד לרוקסן...

אחד השירים הכי יפים שיש (תחשבו על זה שהוא שר את זה לזונה
) ועשו לשיר שני קאברים אחד של ג´ורג´ מייקל (עשה את זה שיר יותר איטי מהמקורי...מגעיל בטרוף) והשני של פאף דאדי שיצא דווקא נחמד...יש את הקאבר השני בדיסק האוסף the best of sting & the police שזה באמת דיסק טוב עם כול השירים הטובים שלהם (או לפחות רובם
).

.Metal_F

New member
נכון

הוא קרא לזה Ill be missing You והקדיש את זה לסולן של להקת notorious B.I.G שנפטר בתאונת דרכים. באחד פרסי המוזיקה היה ביצוע של הקאבר הזה (שהוא אגב של פאף דדי ופיית´ אבנס - אישה מוכשרת!)יחד עם סטינג. זה יצא ממש טוב..!

.Metal_F

New member
אה וואלה..

אני זוכרת את הסיפור...עם 2pac....טוב...זה לא בדיוק רלונטי לפורום...

epitaph

New member
הוא עשה גם לרוקסן...יש לי את השיר

זה יצא ב98´ ויש את זה בדיסק אוסף של Police ואם אני לא טועה יש לזה גם קליף...

למעלה