שיר החרמנית.

שיר החרמנית.

לא יכולתי להתאפק והעלתי על הכתב שיר קצר על מה שאני חשה ברגעים אירוטיים. * * * שאתה מלטף אותי עורי מצתמרר וכל גופי בוער\למגע אצבעותייך הרכות שאתה מנשק אותי, לשנוך רטובה מלקקת באהבה חשה את שפתייך המתוקות נוגעת בך, אתה פושט את בגדי מעסה את שדיי אוחז במותניי ונכנס לתוכי מתערבב עם מיציי, תחושותיי ורוחי הריחות הצפים באויר הסמיך המהול בזיעה וכאב הפיך אנחנו מחוברים, אני שלך בשלמות פתוחה, אוהבת, נושקת בעדינות פטמותיי מתקשות, צווארי מתמתח מתנשפת, נאנחת וגופי מנצח תופס בעכוזי וננעץ חזק עוד שניה אחת ואני אצעק רטובה, חמה, אתה ממשיך לחדור ואני כבר עומדת לגמור הגן עדן נשפך כמי נהר לים פולטת צעקה גופי מרפה והראש גם אתה ממשיך ובתוכי מתפוצץ נאנח לאחור כי הגיע הקץ ושנינו שוכבים בבריכת אהבה חבוקים ושבעים מלאי תקווה.

יפה מאוד... ../images/Emo3.gif

מחרמן ומדליק

../images/Emo25.gif

אהבתי את השיר ... מקדיש לך את השיר הבא: ולי קראת פרח ועיניים, אני זוכרת הייתי נשמה, רק איתך מעל ריחפתי, בשמים, פתאום נפלתי לבד לאדמה , לא נותר דבר, מלבד הגעגוע, הזמן עובר לאט לאט שהשבוע, כבר שנה כמעט והעולם רגוע, וקר קולי זועק עכשיו, תגיד מדוע, הייתי בגן עדן, ועכשיו הלב פצוע, זה סיפור כל כך ישן וידוע, ולי קראת פרח ועיניים, אני זוכרת הייתי נשמה, רק איתך מעל ריחפתי, בשמים, פתאום נפלתי לבד לאדמה , החיים זרמו, הכל היה קבוע, איך שרנו אז בשני קולות בלי זעזוע, והיו לילות, של צחוק ושעשוע, אבל עכשיו יש בקולי מיתר קרוע, הייתי בגן עדו ועכשיו הלב פצוע, זה סיפור כל כך ישן וידוע, ולי קראת פרח ועיניים, אני זוכרת הייתי נשמה, רק איתך מעל ריחפתי, בשמים, פתאום נפלתי לבד לאדמה.

../images/Emo140.gif ליאור, זה בשבילך.

זה לא שניסיתי אתה לא מתאר לעצמך לכמה כוחות נזקקתי כדי לשבת שם ולשתוק את כל מה שכל-כך רציתי לצעוק להסתכל עליך מקריא מילים מילים בתוך משפטים של כאב משפטים בתוך שיר על מציאות עגומה על אמת ערומה רציתי לבכות עצמתי עיניים וחשבתי סיננתי מילים שהיו לי לומר יצרתי משפט מצונזר מצליחה להתנתק אבל התהליך הוא ארוך אני עדיין שם אל תאיץ בי, בבקשה תן לי את השקט הזה כדי לנסות להתאחות שוב השריטות האלה על העור נחרטות בי כציטוטים ידועים שוב האטימות הזו שבי שמציבה לי מכשולים מזכירות לי את החור הזה שעוד לא לגמרי הגליד והצלקת האדומה שתישאר לתמיד * * * וכאן הסתימה לה השירה להיום.

Shmuel71

New member
חשפנית

היי חשפנית את מצוינת מעונינת לשוחח אשמח בכייף יום נעים

למעלה