שיר הגרעינים

E l S i

New member
שיר הגרעינים

מספר הערות: 1. השיר נכתב ברוח הומוריסטית למדי, אם מישהו מוצא בו תוכן מעליב כלשהו אנא פנו אליי ואני אנסה לתקנו 2. לא את כל הגרעינים אני מכירה ב100%, לכן יכול להיות שהסתנן לשיר שם של גרעין על אף שהוא לא גרעין מהתנועה. אנא הודיעו לי אם יוודע לכם דבר כזה 3. אני עדיין כותבת עוד בתים לשיר, לכן אם אתם מכירים עוד שמות- פנו אליי 4. הלחן לשיר הוא כרגע של "סופר קאלי....אקספיאלידושס" ממרי פופינס. זה מסתדר אחלה עם השיר, ולמעשה לפיו כתבתי את הבתים, אבל הייתי רוצה קצב מקורי יותר... 5. הרעיון הוא שזה יהיה שיר מגניב כזה, שיר. ולא מורל, אם למישהו היו רעיונות להפוך את זה ספציפי אני אעלב. תהנו

E l S i

New member
ממש קשה לקרוא את זה ככה...

אני אנסה למצוא דרך אחרת להעלות את השיר, ובינתיים תוכלו למצוא אותו בפייסבוק :) חג-שמח! תנצלו את החופש לישון המון/ למסיבות של ז' ח'

אפשר לראות -

כשלוחצים על הקובץ עצמו והתנועה נפתחת בנפרד, אז התמונה נורא נורא גדולה . כדי שהיא תהיה בגודל נורמאלי, לוחצים על Ctrl [קונטרול] במקלדת, ובו זמנית מגלגלים עם הגלגלת של העכבר והגודל משתנה. השיר ממש מגניב , במיוחד הבית עם גרעין גאון ;) כל הכבוד יעלי !

קודם כול וואו

זה ממש אדיר
דבר שני יש לך כמה גרעינים שזה בעצם אותו גרעין רק שני שמות, נגיד פיטנגו והשכם זה אותו גרעין וכאלה... אבל שיא המגניב!!!!

E l S i

New member
תלמד לקרוא: "גוסטאר עצל שוחר דיינו שעל ומטר"

ואין לי בעיה עם שחורים: גרעין עם שחורים נמצא בשיר....

E l S i

New member
טוב, זה לא מדוייק... כמו שהצגתי את זה אין לי

חוש מוזיקלי מי יודע מה אבל אם תשירי את כל הבתים אותו דבר, ובלי האמבליליאמבלה זה אמור לעבוד. בלי קפיצות בטון וכל הייפוי המוזיקלי. בהצלחה :)

animal bar

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

את אדירהההה איך את מכירה את כל השמות האלה?!?!

E l S i

New member
אפשר... באותה צורה שמצאתי את כל השמות:

שימו לב- הסוד נחשף יש למעלה כפתור חיפוש, תכתבי ":גרעין", או "גרעין ---שם של גרעין---" ובעבודה קשה קצת תמצאי

למעלה