שירשור

comback

New member
חחח..אנחנו מנגנם כל הכלים..חחחח../images/Emo3.gif

אני מנגן ליווי על גיטרה..(בטקס הספציפי הזה..)... על מה אתה?

Human Nature

New member
אנצל"ש?

חלקכם בודאי זוכרים אותי מהעבר, אז כתבתי כמה דברים קשים על מייקל ג'קסון האיש. אז, אם אתם זוכרים, הותקפתי קשות ואף נחסמתי. בכל מקרה, זו היתה רק הקדמה ולא העניין עצמו. רציתי לומר לכם משהו קטן, לאחר שהייתי היום באתר הרשמי של מועדון המעריצים הישראלי של מייקל ג'קסון. הסתכלתי ברשימת הדברים שאתם עושים, ורציתי לומר לכם כל הכבוד. המשיכו לתרום מזמנכם ומלבּכם, כי זה באמת משהו נעלה
. וזה בכלל לא משנה אם אתם מסכימים אתי בעניינים שונים או לא. זה כל מה שרציתי לומר
. סוף שבוע ושבוע נהדרים! אבי.

g a g a

New member
תודה לך על המילים החמות ../images/Emo13.gif

רונן, האיש והאגדה, השקיע את כל כולו באתר הזה, ואני שמחה לראות שאפילו אחד שמתעב את מייקל הטריח את עצמו להגיע לכאן ולכתוב מילים טובות. חברי פורום מייקל ג'קסון משתדלים כמה שיותר לחקות את מייקל (ולא, אני לא מתכוונת לצעדי הריקוד וללבוש המיוחד, אלא לצד ההומניטרי של מייקל. הוא עושה כל כך הרבה למען נזקקים בעולם, ורק מי שממש מתעניין יודע מזה
). אנחנו נמשיך במסורת הזו, בתקווה שניתן השראה גם לאנשים אחרים לעשות דברים יפים כאלה. סוף שבוע נהדר שיהיה גם לך!

Human Nature

New member
הגזמת עם המתעב ../images/Emo4.gif.

אני פשוט חושב שהוא עשה כמה טעויות פטאליות. בכל מקרה, ההערכה שלי אליו כאל אמן היא רבה, ולשמחתי (ואני מניח שגם לשמחתכם
), אין סכּוי שהוא ישָּכח. אולי יתווסף הזכרון של המוזרויות שלו
. הממ. בכל מקרה, להחמיא זה תמיד טוב. במיוחד כשזה באמת מעורר הערצה, כמו במקרה שלכם
.

חחחחחחחחחחח../images/Emo80.gif../images/Emo6.gif

רונן עבד עלייך אורית??? חחחחחחחח חחחחחחח חחחחחח חחחחח חחחח חחח חח ח גדוללללללללל

InvincibleMJ

New member
../images/Emo6.gif

לפני יומיים המנהל שלנו נכנס לכיתה להגיד לנו כמה דברים, אחר כך הוא בא לאיזה ילד ועושה לו: "מה שלומך? איך היה בחופש? נהנית? שיפשפת?" נשבע לכם כל הכיתה התפקעה מצחוק, ירדו לי דמעות כבר! והמנהל נראה לי אפילו לא הבין למה אנחנו צוחקים!!! זה הדבר הכי מצחיק שקרה לי אי פעם בבית ספר!

comback

New member
../images/Emo124.gifדבר כזה עוד לא קרה לי...../images/Emo3.gif

היום בשעה 11 וחצי בערך הלכתי עם החבר'ה למזנון שמחוץ לבית הספר..(שם כל הביצפר מתאסף בהפסקה לארוחת צהריים..)...והיום לא השארתי את התיק שלי בכיתה אלה לקחתי אותו איתי כי היו לי שם דברים חשובים... הקיצר ישבנו במרכז המזנון ושמתי את התיק על הכיסא הריק שהיה ליד... כשיצאנו שכחתי לקחת איתי את התיק וחזרנו לכיתה...עד אז עוד נשארו 10 דקות לשיעור....השיעור התחיל והמורה גם איחר באיזה 5 ,10 דקות...כולנו התיישבנו ואני פתאום שולח יד אל מתחת לשולחן כדי להוציא ת'ה קלסר מהתיק, והתיק לא שם...אני חושב , איפה התיק...פתאום נזכרתי שלקחתי אותו איתי והבנתי ששכחתי אותו...באותו הרגע רצתי כמו טיל למזנון כדי לחפש ת'ה תיק ומה אני רואה??!?! מחוץ למזנון עומדים הרבה אנשים ומסתכלים לתוך המזנון, אז שאלתי את אחד האנשים "מה הולך פה?", אז הוא עונה לי "יש חפץ חשוד בתוך המזנון.." אני ככשמעתי פרצתי לתוך המזנון ושאלתי את אחד המוכרים "ראיתם פה תיק כחול כזה??"..המוכר הסתכל עליי, הצביע על התיק,שעמד במרכז המזנון הריק..חח,ושאל "זה??"...אמרתי "כן..זה שלי"...אז הוא אמר לי "ואיי ואייי....אתה יודע שהזמנתי חבלנים כדי שיפוצצו את התיק?!?!...איזה בלגן עשית לנו פה...יה אללה..."... אני התנצלתי וכו ואמרתי שדעתי הוסחה עם החברים כשעזבתי ת'ה מזנון וכו...בסוף לקחתי את התיק ויצאתי מתוך המזנון ואז כל האנשים שהיו מחוץ כזה מסתכלים עליי ואני אומר.."זהו..אתם יכולים לחזור, אני לוקח ת'ה חפץ לבדוק אותו בית..." הם היסתכלו עליי והתחילו לצחוק תוך כדי בהלה ומן כעס סויים..חחח.. מה לעשות...מצטער שיצא ככה...אם לא הייתי מגיע עוד 10 דקות היו מפוצים לי ת'ה תיק...

למעלה