שירשור
.. 9.12.04

חג שמח לכל הפורום!

תהנו ותשמחו תאכלו סופגניות ולביבות ובקיצור תחגגו!!! אוהבת אותכם
מאיה בשבילי את ה-
מאיה את ה-
שלי מאיה את ה-
שלי מאיה את פשוט החיים שלי
היום אני הולכת לפסטיגל....מואהההה

../images/Emo32.gifשרשור חג שמיחח../images/Emo138.gif../images/Emo85.gif

בשביל לחסוך הודעות מיותרת, שרשרו לכאן את כל מה שקשור לחג חנוכה
(יניב ואסי גנבתי לכם ת'תפקיד
) וחגגגג שמיחחחחחחח וזאת הילההההה..

אנשים תכנסו ותגיבווו

אמממ תראו מה כתבו על מאיה שלנו... זה מתוך סיפור הפסטיגל... אבל הכל זה ממש גדול וזה לא עלה אז חתכתייי

היום בתפוז../images/Emo43.gif 9.12.04

בשעה 17:30 יגיע אדם הירש, כוכב סדרת הדרמה לנוער "ראש גדול" להתארח בפורום וב-Blog Tv Live. שרשרו שאלות עכשיו בפורום.
בשעה 20:00 נשדר את חלקו הראשון של ספיישל "מאחורי הקלעים של הפסטיגל" בהשתתפות הראל סקעת, מאיה בוסקילה, רן דנקר וכוכבים נוספים. השידור יתקיים בפורום הפסטיגל וב- Blog Tv.
ובשעה 21:00 תתקיים הבכורה העולמית לרצועה השבועית החדשה - Nova TV. Nova TV הוא פרוייקט מיוחד וחדשני אשר מאפשר לגולשים הצצה לחזרות לקראת הופעתה הגדולה של הלהקה.

../images/Emo138.gifחג שמח אנשושים!../images/Emo137.gif

מצטערת שההודעה הזו כתובה קצת באיחור...
הנה לכבודכם (ולכבוד החנוכה...) טרחתי וחיפשתי משהו מקורי בשבילכם...
אז הנה מצאתי:
מתכון חגיגי לסופגניות מסורתיות-כשרות של חנוכה
מצרכים:
1 כף שמרים טריים 4 כפות סוכר 3/4 כוס חלב פרה מפוסטר, חמים 3 כוסות קמח 1 כפית קינמון, טחון 2 יחידות ביצה, חלבונים וחלמונים מופרדים 2 כפות חמאה, רכה 1 כוס ריבה לפי הטעם אבקת סוכר 1 ליטר שמן, או כמות מספיקה לטיגון עמוק אופן ההכנה: 1. מערבבים 2 כפות הסוכר, החלב והשמרים עד שהתערובת מקציפה. 2. מערבבים את שאר הסוכר עם 2 וחצי כוסות קמח, הקינמון, החלמונים ותערובת השמרים. 3. לשים את התערובת עד שנוצר כדור, אם צריך מוסיפים עוד קמח. 4. מוסיפים את החמאה ולשים עד שהיא נספגת באופן אחיד. מניחים בקערה מכוסה במגבת ומניחים לתפוח מספר שעות או במשך הלילה במקרר. 5. מרדדים את הבצק למשטח של 3 מ"מ. יוצרים ממנו 24 עיגולים בעזרת כוס. 6. על חצי מהעיגולים מניחים כפית ריבה, מורחים את השוליים בחלבון ביצה ומהדקים מעליהם את שאר העיגולים. מניחים לתפוח 30 דקות. 7. מחממים שמן לטיגון עמוק ומטגנים בו את הסופגניות משני הצדדים עד שהן משחימות. 8. מניחים על נייר סופג ומגלגלים את הסופגניות באבקת סוכר. בתיאבון, וחג שמח!

perach12

New member
מלודי

נשמה תצלמי המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן תמונות ותישלחי לי ולפורום בבקשה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תהנווו המוניםם(מה שבטוח יקרה)

חג חנוכה שמח לכל הפורום המדהים הזה אני חולה עליכםםם!! מאיה אני אוהבת אותך

k a b o o k

New member
שירשור ../images/Emo32.gif.. 9.12.04

שרשרו לפה כל מה שלא קשור למאיה, או הודעה שכן קשורה, ואינה מצריכה פתיחת הודעה חדשה.. חג שמח

הדרוס

New member
חחח כנס...

תשתתפו בתחרות ההצבעות ותצביעו לפורום שלכם
אבל בינתיים תצביעו לי...חחח

למעלה