שירשור שאלות 1-2.3.04

dors

New member
מהההה זה חם!!!!

תורידו בשבילי קצת את הטמפ'.... ב.. נגיד.. 7 מעלות? תודה מראש!

dors

New member
מהההה זה חם!!!!

תורידו בשבילי קצת את הטמפ'.... ב.. נגיד.. 7 מעלות? תודה מראש!

תראה, אתה יכול להתנחם בזה

שהטווח עדיין רחוק יחסית. בעדכון של מחר\מחרתיים זה יכול להשתנות. לטובה או לרעה.

קצת יותר...

אבל עדיין יש את אי.סי שמראה אי"ס עם 13 מ"צ ב-850, זה בהחלט יכול להביא ל-25-26. עדיין אי אפשר לדעת, מסתבר

יוטו

New member
גם אני נוסע מחר לחרמון - נראה לי

שאני יביא בגדים קצרים.

לוי אסף

New member
ממש לא מומלץ לנסוע לחרמון עכשיו../images/Emo31.gif

חם מאוד מאוד והחרמון מאבד את היופי שלו בגלל זה. למרות שיש עוד לא מעט שלג הוא בוצי לגמרי, רטוב, ובאיכות נמוכה. תחכו ותסעו אחרי הסופשבוע. טמפ' נורמליות ושלג טוב יותר.

יוטו

New member
לצערי זו נסיעה מאורגנת ... אם זה

היה תלוי בי - הייתי נוסע לשם בזמן סופת שלגים ...

xena2305

New member
../images/Emo53.gif (take 2)

בדיון שנערך בפורום אנטי גלובליזציה העלה הועלתה הטענה הבאה ע"י משתתף: "אבל למעשה מדבר סהרה מתפשט בגלל פעילות האדם בשולי המדבר - בעיקר רעיית צאן. אין למערב קשר לזה, מלבד שכפי שהסברתי המערב הביא רפואה מתקדמת למדינות הללו, ולכן יש שם יותר אנשים שרועים יותר צאן. מרבית הקלימטולוגים סבורים שהתחממות כדור הארץ (אם תימשך) צפויה בעתיד דווקא לפגוע בעולם הראשון ולתרום לעולם השלישי, כי יותר שטחי מדבר יהפכו לפוריים, ולעומת זאת שטחים בארה"ב וברוסיה יהפכו למדבריים (התהליך קצת מסובך והבנתו דורשת ידע בסיסי בתופעות אקלימיות)." האם הוא צודק?

שאלה קצת דחופה...

אני אודה לעונים
מה יהיה מצב מזג האויר בחרמון ביום שישי הקרוב? האם צפויה סערה כלשהיא שעושיה לשבש,להפריע ואו למנוע גלישה באתר? תודה מראש... רועי.

כן. עדיף לא להגיע לשם בשישי

לא חושב שהטמפ' נמוכה מספיק בשביל שלג, אבל בשישי תחול התקררות ניכרת והגשם חוזר משעות הצהריים, לכל המאוחר ערב.

תודה...+שאלה

בעצם אני תוהה האם זה סתם לא מומלץ או שזה ממש רעיון גרוע להיות שם בחמישי שישי ולא ברביעי חמישי... זאת אומרת,במה בעצם הגשם מפריע? יסגרו מסלולים וכו'? רועי.

לפי מה שהבנתי השלג שם במצב

לא משהו בעקבות ההתחממות שהייתה בימים האחרונים, ותמשך עד יום חמישי. הגשם יכול לסייע בהפשרת השלג [אם המשקעים שם ירדו כגשם..] ובכלל, עדיף ליסוע לחרמון כשיורד שלג ולא גשם...הבעיה היא שאי אפשר לדעת מתי ירד שם שוב שלג.

psychodad2003

New member
החרמון , דחוף :) ימים א,ב.

מתוכנן טיול מאורגן לצפון בכלל ולחרמון בפרט לימים ראשון ושני של השבוע הבא , האם האתר יהיה פתוח לאחר המערכת שתפקוד אותנו בשישי? תודה!

למעלה