שירשור כיף ליום קיצי

../images/Emo99.gif

הוא עבד עם חברה שלי כשהייתי בי"א. הכרנו כשהיא עשתה מימונה בבית בפסח.
לא התבצעה. אני מחכה עד היום.
ו הייתה החלטה משותפת, בעיקר כי רצינו לקנות בית.
טיול של 10 ימים עם רכב באירופה. היה כיף.
יש.

אורא

New member
אני אצטרף לתשובות ../images/Emo9.gif

הכרנו כשבאנו לבקר חבר משותף בבית חולים הפכנו לידידים ואחרי חצי שנה הקשר התהדק...
ההצעה היתה בפסח בפני כל המשפחה שלו הוא כרע ברך הוציא את הטבעת והציע.... לא מייד עניתי נעתקו לי המילים
ירח דבש חודש בארה"ב אחרי שנה וחצי מהחתונה וכבר הייתי בהריון חודש שלישי היה מדהים
יש

התשובות שלי../images/Emo140.gif

ביום קיץ חם ה- 7.9.98, שוטטנו לנו באינטרנט ונכנסו לאתר וואלה לצאט. שם דיברנו אולי דקה והוא הסכים לתת לי את מספר הטלפון. בערב נפגשנו בבפגישה שארכה 6 שעות. נפגשנו בשעה 21:00 בפתח אולם אירועים. את הצעת הנישואין אני הצעתי בעצם. סבי וסבתו חלו מאוד והשאלה האחרונה ששאלנו אותנו היה אם אנחנו חושבים על להתחתן. אמרנו שכן והם היו מאושרים. (לצערנו שניהם נפטרו לפני שהתחתנו ולא יכלו להיות איתנו). התחתנו לאחר שנה בדיוק ב- 7.9.99, החופה הייתה ב 21:00 באותו אולם אירועים שנפגשנו בו (סגירת מעגל אה?) שבועיים אחרי נסענו לשבועיים ללונדון ופריז וכשחזרנו קיבלנו מפתחות לבית החדש שלנו. ובלי ציניות - בעלי נפלא אבל קצת נאיבי לפעמים

גוזליקה

New member
התשובות שלי ... מסובכות../images/Emo9.gif

איך הכרנו - הוא היה ועדין החבר הכי טוב של האקס שלי (שיצאתי איתו 3 שנים) אז כך הכרנו.ונפגשנו לראשונה בביתו (אני באתי עם החבר שלו שרצה מאד שאני יכיר את חברו הטוב) הצעת הנישואין היתה בתיאלנד בקוסמוי תחת עץ קוקוס הוא ניגן לי שיר שכתב עליו בזמן הטיול. בילנו את ירח הדבש = סופ"ש בצימר מדהים ב"מנות" ואח"כ בטיול ברומא. אם הייתי משנה משהו ...? כן... הלוואי והוא היה פחות מפוזר - הבית שלי היה מראה הרבה יותר טוב. מעבר לזה, הוא מצחיק, הוא כשרוני, אבא מקסים וילדותי, בעל מדהים ושכך ישאר.

תשובות

אצלנו ההכרות היתה מאוד מצחיקה, עליתי לאוטובוס לכיוון העבודה שלי וישבתי בסוף פתאום אני שומעת מרחוק אתנהג האוטובוס קורא לי את עם התלתלים בואי לרגע אני מגיעה אליו הוא מסתכל עלי ושואל אותי אם אני רוצה להכיר משהו ממש חמוד (יש לציין שאני לא מכירה את הנהג) ואמרתי לו בנימוס שיש לי חבר וזה לא ממש מעניין אותי, ביום למוחורת שוב אני עולה לאותו האוטובוס אם אותו הנהג רק בשעה אחרת הוא מסתכל עליי ואומר לי עכשיו את לא יכולה לישלול אותי זה הגורל הבנתי שאולי כדאי לנסות אז אמרתי לו בסדר מה שהנהג לא ידע שאת מי שהוא רצה להכיר לי היה שכן שלי ואני גדלתי אם אחיו הקטן מגיל מעון עד לאוניבסטיה היינו ביחד כאשר נפגשנו אני ובעלי כיום צחקנו חצי שעה רק על זה שאנחנו בעצם בפגישה עיוורת אבל בעצם מכירים אחד את השניה והיום אנחנו נשואים שנה בדיוק והורים
ליובלי בת החודש וחצי.(תאמינו בבליינד דייט אנחנו לא יודעים במי ניפגש שם ואיך זה יגמר
)
הצעת הנישואין באה תשעה חודשים לאחר מכן בבית קפה מדהים בזכרון יעקב עם טבעת מדהימה.
ירח דבש ביוון בקריטים היה מדהים.
לכולנו יש מגרעות ואני מוכנה לקבל אותו עם כל מה שיש בו בשבילי הוא מושלם.

גם לחתונה וגם לבריתה אורח כבוד../images/Emo140.gif

ומסתבר שהוא חיתן כבר 3 זוגות מהכרויות שלו. בן אדם מדהים.............

א פ ר ת1

New member
תשובותיי :

1. נפגשנו בלנדייט פגישה עיוורת ומאז לא נפרדנו , מכר משותף שניסה את כוחו בשידוכים והצליח. 2. עדיין מחכה להצעת נישואין....לא היתה הצעת נישואין רישמית , אז אני מחכה לחתונת הכסף או הזהב אולי מי יודע יום אחד בעלי יציע לי נישואין
3.ירח דבש - בפראג ובים המלח - היה מדהים....
4.משנה : את האדישות שלו לבלאגן בבית , את העקשנות שלו - אם רק קצת היה יכול להיות גמיש יותר , וזהו...אני מתה עליו איך שהוא , עם כל הטוב והרע והלא נורא

קוקה7

New member
גם לי יש סיפור....

למעשה אנחנו מכירים היכרות שיטחית מבית ספר יסודי.... ההכרות תכלס' נעשתה המועדון סלמה 54 בת"א...(אני התחלתי איתו...) אני שיגעתי אותו על חתונה כך שמקוריות לא היתה.... שבוע לפני החתונה הינו בהרודס באילת.... הייתי משנה את עצמי להיות בן אדם טוב כמוהו.....

SHIRIE

New member
בהחלט שרשור כיך ליום קייצי

המפגש נערך בים כן כן בדיוק לפני 10 שנים (יותר נכון ביום שישי הקרוב).
אחרי 7 שנות חברות נסענו עד פראג על מנת לקבל הצעת נישואים מרגשת.
בעיר הרומנטית בעולם - פריז וגם קצת טיילנו ברחבי צרפת היה מדהים ומרגש עד היום מדברים על זה כאילו היה אתמול.
אחרי 10 שנים ביחד בו הוא וגם אני השתננו מאד ועברנו הרבה יחד נראה לי שאין משהו ספציפי שאני רוצה לשנות.

EMAEMA

New member
אפשר גם?

הכרנו , כמה נדוש בפאב , כשהייתי בת 17 והוא בן 27!!!סיפור אהבה ארוך עם הרבה מכשולים וסוף טוב
הצעת הנישואין הרישמית הייתה בארוחת ערב עם ההורים הוא כתב קטע מרגש וכרע לפניי ברך והוציא טבעת וכו ' אבל ת'כלס זה משהו שהחלטנו עליו ביחד , לא הייתי מוכנה לקחת את הצאנ'ס שיקנה את טבעת לבד
התחתנו בחורף ואת ירח הדבש בילינו בקיץ באיצמלר - עיירה על יד מרמריס .
הייתי אולי משנה אצלו את הציניות.

אמאדובה

New member
איזה כיף של סקר...

נפגשנו בבליינד דייט ש"הכריחו" אותנו לצאת אליו - בעלי כבר החליט שהוא לעולם לא יתחתן והפסיק להסכים להצעות לבליינד דייט (הוא היה בן 35), ולי פשוט לא בא לצאת עם אף אחד.. אבל מי שהכיר בינינו לחץ נורא ובסוף נשברנו רק כדי שיירד מאיתנו. ידענו שזה זה פחות או יותר אחרי שבוע... הצעת הנישואין - כאמור, היה לנו ברור שזה זה. כשהחלטנו סופית (אחרי 4 חודשים) אמרתי לו שאני רוצה גם הצעה רשמית. קנינו יחד טבעת (שלא יהיו פדיחות), הלכנו למסעדה האהובה עליי (שנסגרה בינתיים
) ואז הוא הפתיע - הוא הכין 7 כרטיסים שתיארו בצורה ציורית ומדהימה את התפתחות הקשר בינינו ולכל אחד היתה מותאמת מתנה סמלית. בסוף היה אחד שהיה כתוב בו "התינשאי לי?" והוא הגיע עם הטבעת (בשלב הזה אני כבר בדמעות). אח"כ הגיעה בובה קטנה של תינוק עם כרטיס שאמר "אני כבר מחכה"...
ירח דבש - מיד אחרי החתונה כמה ימים באילת. כמה חודשים אח"כ - 3 שבועות בארה"ב, היה מדהים. משהו שהייתי משנה - אולי את הפסימיות שלו. אבל בסה"כ הוא מושלם בשבילי מאוהב|

m a m m y

New member
גם אני עונה

נפגשנו במסיבה שהוא אירגן במועדון שהיה מאד פופולרי, כשהגעתי היו מסביבו המון בנות, בסוף הערב חיכיתי לחברה שלי שתיגמור לפלרטט עם מישהו שם על הבאר והוא ניגש לדבר איתי. כשהיא סיימה הוא לקח את הטלפון והתקשר למחרת. ומאז אנחנו ביחד.
אני הייתי מאד לחוצת חתונה. יום אחד באוטו, הוא אמר שהוא חושב שהגיע הזמן להפגיש בין ההורים ולהזיז את הדברים קדימה. זה נחשב כהצעת נישואים?
חודש אחרי החתונה היינו הסוף שבוע קצר אך רומנטי בצפון, אחרי כמה חודשים נסענו לאיטליה שם חגגנו באמת.
אם הייתי משנה משהו הוא כבר לא היה הוא.

למעלה