שירשור כיף ליום קיצי

M25

New member
ברור! צילמו במצלמה נסתרת ו...

הזמנו את כל החברים הקרובים להרמת כוסית לכבוד ההצעה- והקרינו לי בהפתעה את הצעת הנישואים. בעלי הצליח להפתיע אותי פעמיים באותו יום.

galzil

New member
תשובות

ישבה בבית קפה עם ידידה משותפת (הכרנו לפני שנים אבל אני לא זוכר)
לקחתי אותה לחוף הים לארוחת בוקר, אחרי הארוחה עשינו הליכה על החוף ובאמצע הפתעתי אותה, קרעתי על ברך והוצאתי את הטבעת.
באיטליה
לא

תשובות שלי:

הזמנתי אותו לראות אצלי בבית משחק כדורגל - הוא בא הלך למחרת בא שוב ויותר לא הלך.
בפעם הראשונה שנפגשנו לשנינו היה ברור שהצעת נישואין לא תהיה כאן - כי אף אחד מאיתנו אל רצה להתחתן.
מאותה סיבה לא היה ירח דבש - היו חופשים נהדרים.
אם אפשר שיהיה קצת יותר מפרגן.

עדידס77

New member
התשובות שלי:

בפגישה עיוורת
הוא העיר אותי באמצע הלילה, שם מעל שניינו שמיכה, הדליק את הסלולרי שיהיה לנו קצת אור, והציע לי בשקט...
אילת- הילטון מלכת שבא
הייתי רוצה שיהיה קצת פחות ביישן....

hadashilav

New member
והרי תשובותי

נפגשנו פעם ראשונה כאשר הוא היה בדייט עם החברה הכי טובה שלי (היא רצתה להכיר לו אותו כי זה היה רציני). בסוף זה לא הלך בניהם והיא רצתה שאנחנו נצא. אחרי תחנונים רבים הסכמתי (והכרנו לה את החבר הטוב של בעלי
והם התחתנו!) והיום אנחנו מאושרים עם נגה
!!!
הצעת הנישואין היתה מאד מפתיעה, כשהיינו ביחד על האנקונדה בלונה פארק... באמצע הצרחות הוא שאל ואני צרחתי: ככככככככככןןןןןןןןןן!!!!!!
ירח הדבש שלנו דווקא היה צנוע באילת אבל מדהים וכייפי!
הייתי משנה בו את הפחד להביא הרבה ילדים, אבל אני עובדת על זה, וזה עובד לא רע...

אורית ג.

New member
../images/Emo6.gif כל הכבוד על הקומבינה עם החברה

ובעלה. כולם יצאו מרוצים.

תשובות

איך נפגשתם עם בן הזוג בפעם הראשונה? - נפגשנו בצ'ט, דיברתי איתו סתם בשביל להעביר זמן כי חיכיתי בכלל למישהו אחר.
איך התבצעה הצעת הנישואים? - בסוף שבוע באמסטרדם, 3 חודשים אחרי שהכרנו, הוא הציע לי נשואין...
איפה ביליתם את ירח הדבש? - הירח הדבש שלנו היה חודשיים לפני החתונה בצפון איטליה יש משהו שהייתן משנות בבן הזוג? - האמת שהייתי משנה בו הרבה
אבל מכיוון שזה בלתי אפשרי מסתפקת במה שיש

אז ככה

- חברים הכירו בננו ויצאנו איתם ביחד לשרי שואו בראשון שמאז כבר נסגר... - הצעת הנישואים היתה על גבי כדור פורח ענק שהוצב בגג שמעל החנות שלנו , זה התפרסם בכל העיתונים המקומיין וגם הראואותנו בחדשות המקומיות. - ירח דבש - שבוע ברויאל ביץ אילת. לדעתי ירח דבש כדאי רק בארץ, באף מקום לא יפנקו אותנו כמו פה. - שיהיה קצת יותר קליל...

אז ככה ...

שנה ניסו להכיר לי את בעלי ואפילו שלא ראיתי אותו סירבתי לפגישה. לא יודעת למה. פשוט לא להאמין אבל אנשים שלא קשורים אחד לשני נתנו לי נתונים על אותו אדם ואמרתי שזה פשוט מוגזם ולכן הסכמתי "לתת" את מספר הטלפון שלי ואמרתי שאני אתחמק בעצמי ולא דרך אנשים. אני אקצר. הגעתי לפגישה שבכלל לא רציתי למרות שניסיתי להתחמק ממנה היא יצאה לפועל ובשנייה הראשונה ידעתי שזה בעלי. בפגישה השנייה הוחלט על חתונה. הפגישה השלישית הייתה כבר עם המשפחות שבאותו יום סגרנו על אולם דרך טלפון על סמך תאריך שהיה פנוי באותה תקופה. אוגוסט שיא החתונות. הקיצר לקח לנו כחודש וחצי עד החתונה שבאותו חודש לא נפגשנו מפאת קוצר הזמן. נו אתן יודעות מדידות, חלוקת הזמנות וכו'. אבל המון שיחות טלפון. ירח דבש: בבית!!!!!!!!

טובה37

New member
לנו יש סיפור מיוחד

הכרנו שנה בערך לפני שהתחלתי איתו יש לנו חברה משותפת ערב אחד פשוט הצעתי לו לעשות ילד ביחד זה היה ב 13 לספטמבר הוא הסכים והתחלנו לעבוד על זה תוך שבוע עברנו לגור יחד ביומהולדת שלי ב 25 לאוקטובר הוא הציע לי נישואין במסעדה החביא לי טבעת בתוך האוכל ב 17 לנובמבר היינו בהריון התחתנו ב3 למרץ ביולי נולד דולב בינואר האחרון גילינו שאנחנו שוב בהריון ויש לנו בת ירח דבש מיוחד לא עשינו החיים שלנו מלאי דבש משנה בו? כלום הוא מקסים ואוהב ומפרגן ואבא מדהים

limooor

New member
כמעט כמו שלי../images/Emo6.gif

היינו חברים לפני 7 שנים תקופה ממש קצרה נפרדנו וכל אחד הלך לדרכו לפני שנתיים וחצי ב9.12 שלחתי לו הודעה SMS ועוד באותו הערב נפגשנו ב3/1 יום ההולדת שלי הוא שאל מה אני רוצה מתנה אמרתי 8 ספרות (תאריך חתונה חחח ככה בלי להתבלבל) למחרת הודענו להורים ומשם לסגור אולם סגרנו 25/6 ב14/2 גילתי שאני בהריון הקדמו את החתונה והרמנו אחלה חתונה בשבועים!! ב2/3 התחתנו ב25/9 ילדתי את בר ואחרי 4 חודשים נקלטתי שוב להריון 9/11 ילדתי את איליי אז מי יותר זריזה הא??. חחחחחחחחחחחחח

naamamushki

New member
אוהו...הנה התשובות שלי...

נפגשנו בפגישה עיוורת בקפה ג'ו בת"א... הצעת נישואין? אנחנו נשואים קצת אחרת בלי רב ולא על אזרחי... כשהיינו שנתיים יחד הוא הוציא טבעת במסעדה ואמר לי "עכשיו את שלי לנצח" ושם לי אותה על האצבע... ואחרי שמונה חודשים הוא אמר לי "אני רוצה שנביא לעולם ילד" אלו היו בשבילי שני הרגעים שבהם התחתנו... ירח דבש לא מילינו אבל לפני ה"חתונה" היינו יחד שמונה חודשים באוסטרליה... מה הייתי משנה? עושה אותו יותר רומנטי...וקצת פחות אדיש...

lilend

New member
איזה שרשור כיפי../images/Emo9.gif

אז ככה: נפגשנו בדירה שלו...הוא היה השותף של חברה טובה, הם גרו יחד שנה ולא יצא לנו להפגש, כששאלית עליו היא אמרה שהוא לא יהיה לטעמי. ביום שנפגשנו התלהבנו נורא אחד מהשני (והיא פלטה:"ידעתי שהוא הטעם שלך"...). הצעת נישואים רשמית לא בדיוק היתה, ההורים שלו הוזמנו להורי לכבוד יום ההולדת שלו במה שאמור היה חהיות בראנץ' הפתעה, אלא שאני גיליתי לו (כי הוא לא כל כך רצה להיות עם ההורים ביומולדת, אז גיליתי), לפני שיצאנו מהבית שטפנו כלים יחד, הוא חיבק אותי מאחור ואמר לי:"את רוצה שנספר היום לכולם?" שאלתי מה, והוא אמר :"מה זאת אומרת, שאנחנו מתחתנים.." זה היה אחרי שדיברנו על זה המון באופן לא רשמי כזה. ירח הדבר היה שבועיים מופלאים באירלנד המדהימה ועוד 3 ימים של שופינג מטורף בלונדון. יש לו כמובן כמה תכונות שאני לא משתגעת עליהן אבל הן חלק ממנו ואני אוהבת את כולו, לא הייתי משנה דבר.

אנדראה

New member
תשובות שלי

1. נפגשנו בצבא 2. אני הצעתי לו במכתב מאוד מרגש שנתתי לו במסעדה כשחגגנו את היום שלנו. 3. בילינו בקפריסין כי התחתנו שם. 4. יש הרבה דברים שהייתי רוצה שיהיו אחרת אבל אז כנראה שהוא כבר לא היה נשאר כמו שאני אוהבת אותו.

dolly2

New member
../images/Emo13.gifגם אני

הכרנו בבליינד דייט, הוא היה רווק מוזנח ורק חשבתי איך להפטר ממנו... אבל למזלי הוא לא ויתר
הצעת נישואין רשמית לא היתה. היה לנו ברור שזה מה שיהיה אז פשוט החלטנו להודיע להורים
לא משנה כלום. מושלם

shelly bongiovi

New member
תשובות:

נפגשנו בבסיס תל נוף שם שנינו שירתנו... היינו במשך חצי שנה ידידים טובים (הוא היה מאוהב בי ואני לא רציתי אותו)עד שהבנתי שגם אני מאוהבת בו. מסכן, עד אז מיררתי לו את החיים.(
ממי...) הצעת הנישואים התבצעה ביום הולדתי ה 22. הוא העיר אותי בבוקר אצל ההורים שלי הוציא אותי למרפסת ושם חיכה לי על כל הבניין שלט עם הצעת הנישואים ואז הוא כרע ברך והוציא לי את טבעת היהלום המדהימה. אני כמובן התלהבתי מהטבעת ורק אחר כך נזכרתי להגיד כןןן ו...חתמנו בצרפתית משובחת. את ירח הדבש בילינו בברצלונה... היה מדהים...
ואם יש משהו שהייתי משנה בו???? הוא השמין הרבה מאז החתונה וגם אני והייתי רוצה לראות את שנינו מורידים קצת מהמשקל כי זה ממש לא בריא.... XXX שלי

lulyK

New member
../images/Emo23.gif

- בליינד דייט
. באתי לאסוף אותו מהדירה המצ'וקמקת שלו בבזל וישבנו בקפה אלקלעי. לי היה ברור שזה זה ברגע שהוא פתח את הדלת. - על ספסל ברחוב נצח ישראל בת"א. - חודש וחצי טיול מחוף לחוף בארה"ב (ובעצם גם 3 ימים בקפריסין, שם התחתנו חודשיים לפני החתונה הרפורמית בארץ). - ברור

למעלה