שירשור חדדדדששש!!! חחח..

שירשור חדדדדששש!!! חחח..

אווקי...אז איזה שיר שמעתם ראשון היום..(יום ראשון ה2.5.2004) כשקמתם בבוקר...איזה שיר אמרתם שאתם רוצים לשמוע עכשיו ובאמת שמעתם במחשב/מערכת/דיסקמן וכד'? אני אני אני שמעתי את מחפש תשובה:)

A N I g M A

New member
תשובותיישן

שיר ראשון: סליחה של מתי כספי (אני במצב רוח קצת מדוכדך. איזו מילה יפה. מדוככך). שיר שרציתי לשמוע: לא קל. שמעתי.

HolyShir

New member
אחלה שרשור :)

שיר ראשון ששמעתי על הבוקר: Anouk - Everything שיר שרציתי לשמוע: They Want To Kill Me ואחרי I'm In Love וזה בדיוק מה שאני הולכת לעשות עכשיו כי שמתי את הדיסק במערכת ובאתי להתעדכן בפורום :) יומטוב, שיר.

שמיקי

New member
אמממ על הבוקר שמעתי...

מספיק בנאדם של מוניקה סקס... הממ מזכיר לי היום שאני וסמי (טונה סטארקיסט) כל שיעור הבעה שרנו איפקציה ושייגעצ זה היה נחמד...אבל זה לא קשור אז לא משנה חח

L a L a a

New member
אממ..

שיר ראשון להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך ואז רציתי לשמוע את נסיעה מהירה. שמעתי.

S h A b i T

New member
את יודעת - שייגעצ

קמתי בבוקר והתחשק לי לשמוע את השיר הזה אז פשוט שמתי אותו ככה שזה גם השיר הראשון שרציתי לשמוע וגם השיר הראשון ששמעתי

שעוכי

New member
מממ

שיר ראשון ששמעתי היום.. מכיר אותו- יוני בלוך ודיסק..לילות לבנים:)

ליאור כפרות...

זה לא בדיוק שיר.. זה מתוך נובלת רוק.. מלחמת העולמות אם אתה מכיר

Breaking Wave

New member
חחח כבר כמעט שכחתי..

השיר הראשון ששמעתי על הבוקר במערכת (7:00) היה Alanis Morissette - Ironic!! ואז רציתי לשמוע Dear Matthew גם של אלניס ובאמת שמעתי חח...!! ובבית ספר..בדיסקמן שמעתי המאה העשרים :)

FooK MI

New member
בבוקר מאוד רציתי לשמוע את

לילות לבנים של אביב אבל בסופ שמעתי באוטו את סוף העולם כדי להתעורר לקראת שיעור מתמטיקה (והחזירו לי את הבוחן שלי וקיבלתי 90! שזה פי שתיים מהציון הקודם!
)

MiToOsH

New member
שמעתי את "אמן", כמעט כרגיל.. ../images/Emo104.gif

רציתי לשמוע את "את יודעת" של שייגעצ

למעלה