שירשור הכרות ~

טוב, אז הגיע זמן שרשור הכרות../images/Emo168.gif

ומכיוון שהיום , ממש היום 11.8 אני חוגגת יום הולדת
אז הנה אתם יודעים מתי נולדתי שמי ענת ואני תושבת העיר מזה כמעט עשור ! את הפורום החלטתי לפתוח כי אני מוצאת שזה חשוב שיהיה לנו מקום לדבר,לקשקש,להוציא קיטור וגם לספר על ארועים בעיר , דברים שמחים ופחות , ובכלל , להכיר אנשים שלא תמיד יוצא להכיר בדרך אחרת. אז שיהיה לנו בהצלחה !!!

מזל טוב דודה../images/Emo70.gif ../images/Emo24.gif

עד 100 כ-20 שפע אושר בחייך, בריאות, אהבה, הצלחה, שגשוג ופריחה, שכל משאלותייך יתגשמו ושיהיה לך רק טוב, אמן
אוהבת המון, אפרת
.

dirty look

New member
שירשור הכרות ~

1. שם 2. גיל 3. אזור (06/03/07): 4. עיסוק: 5. מסן: 6. אייסי: 7. תמונה: אם יש עוד שאלות אז תוסיפו XD תהנו

dirty look

New member
../images/Emo9.gif

1. שם: אורלי 2. גיל: 13.5 3. אזור (06/03/07): 06 4. עיסוק: תלמידה (עולה לט' בדקל ב') 5. מסן: [email protected] 6. אייסי: 339413459 7. תמונה: עדיף שלא... XD

חכי , גם הם יגיעו

אל תשכחי שהפורום רק נוצר , וכעת הרבה אנשים בחופשה , אנחנו נהיה פורום מוביל - המטרה- להיות במקום הראשון בשנה הבאה באשכול אזורי - מה את אומרת ???

בהחלט../images/Emo13.gif

התכוונתי לזה, שבהודעה שהיא כתבה בפירוט של איזור מגורים, היא שכחה את כל האזור הישן...

ת ש מ ע עזי 22 ../images/Emo13.gif

נכנסתי לפורום שלכם - העיר מודיעין , ותשמע , אין מה לאמר , נראה כייף אמיתי ואם לאמר את האמת , זו כוונתי ,להגיע למה שיש לכם , לא יודעת כמה זמן אתם ב"אוויר" , אבל יש לכם בהחלט במה להתגאות !! לגבי הפורום שלנו - אנחנו רק התחלנו , תשמע.... תחרות היא דבר טוב ושאיפות הן דבר הרבה יותר טוב , ניתן לזמן לעשות את שלו ואז נראה אם נריב על המקום הראשון או השני

JAMES DEAN

New member
../images/Emo49.gif לפורום שמרגישים בו הכי בבית

1. שם: גלעד 2. גיל: 27 = זקן 3. אזור (06/03/07): 03 5. מסן: / 6. אייסי: יש 7. תמונה: מוזרה שצילמתי

תודה ג'יימס דין וברוך הבא !

ראשית , שני השמות שלך ממש כלבבי
אם גיל 27 נשמע לך זקן.... חכה... יש כאלו שעומדים להתעלף מהמספר "שיושב" להם ליד השם
( רמז: ראה שרשור נפרד בעמוד הזה ) מה שבטוח - תמונה מיוחדת הבאת לנו ומקורית בתוכנה - עוד יותר ברוך הבא לביתנו החם

mikmikonet

New member
היי כולם ../images/Emo13.gif

1. שם: מיכל 2. גיל: 16.5 3. אזור (06/03/07): לא אף אחד מהם
אבל בית הספר שלי ב-07 4. עיסוק: תלמידה בחופש הגדול
עולה לכיתה י"א 5. מסן: [email protected] 6. אייסי: 304131709, אני לא באמת מתחברת לזה. 7. תמונה: אם אתם מתעקשים

למעלה