שירשור היכרות

Sinner Girl

New member
שירשור היכרות../images/Emo27.gif

מכיוון שמישהו ביקש ואני שמחה להרתם למשימה
. וזה יהיה גם מיני שאלון כזה
וכולם עונים! אז ככה: -כללי- שם: גיל: מין: עיר: -כלמיני- צבע שיער: צבע עיניים: צבע אהוב: סרט אהוב: שיר אהוב: זמר\ת אהובים: תחביבים: -על שאקי- 3 שירים אהובים: אלבום אהוב: שאקי בבלונד\שחור\אדום\חסר משהו?: שאקי בחלק\מתולתל\חסר משהו?: שאקי בספרדית או באנגלית? משפט אהוב מאחד השירים: קליפ אהוב: מה היית מוכן לעשות בשביל שהיא תבוא לארץ? ולסיום:צרפו תמונה שלכם[הכי טוב] או תמונה שאתם ממש אוהבים של שאקי

perrinat

New member
../images/Emo9.gif

שם: רינת גיל: 24 מין:
-כלמיני- צבע שיער: חום כהה-שחור צבע עיניים: חום צבע אהוב: בורדו שיר אהוב: ואי... יש מלא! זמר\ת אהובים: שאקירה, מירי מסיקה. תחביבים: מוזיקה, טלויזיה, אינטרנט, שופינג -על שאקי- 3 שירים אהובים: לא יכולה לבחור
אלבום אהוב: DELL שאקי בבלונד\שחור\אדום\חסר משהו?: אממ... בלונד שאקי בחלק\מתולתל\חסר משהו?: גלי... שאקי בספרדית או באנגלית? ספרדית!
משפט אהוב מאחד השירים: יש מלא, בכל שיר יש כמה משפטים... קליפ אהוב: כרגע- Dont Bother מה היית מוכן לעשות בשביל שהיא תבוא לארץ? ללמוד ריקודי בטן

yo

שם לוסיה-אבלין(אבלין=ע"ש אמא...) גיל:17 מין:נקבה עיר:ת"א צבע שיער:חום צבע עיניים:ירוק,כחול(מדי פעם משתנה) צבע אהוב:כחול סרט אהוב: "מריה הלבנה" שיר אהוב =מתלבטת : BRUTA CIEGA SORDOMUDA ,TAL VEZ,TENGO LA CAMISA NEGRA אלבום אהוב: Dónde Están Los Ladrones זמר אהובים: קרלוס ויוס חואנס ריקי מרטין ג'ניפר לופס,אבנטורה תחביבים: לשמוע מוזיקה,לרקוד 3 שירים אהובים: LA TORTURA,BRUTA CIEGA SORDOMUDA,INVITABLE שאקירה:שחור ,חלק,ספרדית משפט אהוב: Mejor te guardas todo eso a otro perro con ese hueso y nos decimos adiós! קליפ אהוב:BRUTA CIEGA SORDOMUDA מה הייתי מוכנה לעשות בשביל שהיא תבוא לארץ?..אמממ וואייי הרבה...

Moor 87

New member
tengo la camiza negra

זה שיר מצוין!!! עוד שיר של חואנס ממש טוב זה volverte a ver ובכלל כל האלבום האחרון... מומלץ בחום

12ShakirA12

New member
עונהההה../images/Emo152.gif

-כללי- שם: שאקי
-כלמיני- צבע שיער: שטני צבע עיניים: דבש כזה
צבע אהוב: בג' סרט אהוב: שישי הפוך שיר אהוב: אין משהו מסויים זמר\ת אהובים: שאקירה כמובן! אממ אקווה, בקסטריט, גרין דיי נחמדים.. כל מיני חח תחביבים: מממ לפתור תכנון לינארי
, לנגן, לשחק במחשב.. -על שאקי- 3 שירים אהובים: PTAH, PD, inevitable אלבום אהוב: כולםםםםםםםםם אין אפליות!
שאקי בבלונד\שחור\אדום\חסר משהו?: בלונד
שאקי בחלק\מתולתל\חסר משהו?: באמצע כזה שאקי בספרדית או באנגלית?: ספרדית משפט אהוב מאחד השירים: לא זוכרת
קליפ אהוב: נכון לעכשיו DB
מה היית מוכן לעשות בשביל שהיא תבוא לארץ?: מה שהיא רוצה אני אהיה מוכנה לעשות
יש תמונה שתלויה לי בחדר, שאני מתה עליה! חחחח אין לי אותה על המחשב אז אני אשים אחרת

Sinner Girl

New member
אקווה../images/Emo99.gif

אני כל כך מכורה למיי או מיי דו יו וואנה סיי גוד ביי לה לה לה איף יו וור מיי קינג אוו אוו אוו איי ויל בי יור קווין
!

Moor 87

New member
אני מכור לדוקטור ג'ונס

אה היפי יא הי יו אה היפי יא הי יה הא היפי יא הי יו הו אה אה

Sinner Girl

New member
זה גם אחלה!!../images/Emo45.gif

וגם הוו מיי לאב איי נואו יו וואנט מיי קאנדי מן משהו לולי פופ[נגיד שזה נכון]

Sinner Girl

New member
אבל אבל../images/Emo10.gif

תשתדלו לשים תמונות שלכם,זה שירשור היכרות

12ShakirA12

New member
מעדיפים להשאר חסויים

כמוני
חח הכרות לא חייבת להיות דווקא עם תמונות

Moor 87

New member
אני עונה אני עונההה

-כללי- שם: מור טוויזר גיל: 18 וקצת מין: זכר עיר: באר שבע!! -כלמיני- צבע שיער: שחור צבע עיניים: חומות צבע אהוב: סגול סרט אהוב:קיל ביל 1 שיר אהוב: וואו יש המון הממ לא יודע זמר\ת אהובים: שאקירה, גרין דיי, רונה קינן, אלאניס מוריסט, רד הוט צ'ילי פפרס, דה קורס... תחביבים: גיטרה תיאטרון קולנוע מוסיקה תפוז בילויים.. -על שאקי- 3 שירים אהובים: PTAH LA TORTURA OCTAVO DIA אלבום אהוב: נכון להיום LAUNDRY SERVICE שאקי בבלונד\שחור\אדום\חסר משהו?: בלונדד שאקי בחלק\מתולתל\חסר משהו?:מתולתל שאקי בספרדית או באנגלית? שניהם אוף... נו טוב אנגלית משפט אהוב מאחד השירים: For you i'd give up for all i own and move to a comunist country.... קליפ אהוב: DONT BOTHER מה היית מוכן לעשות בשביל שהיא תבוא לארץ? למות.. חח סתם הייתי מוכן המממ לשלם לה כרטיס טיסה.. חח שמתי תמונה אבל לא כל כך ברורהה חחח בכוונה תצטרכו להתאמץ אני האמצעי עם השיער השחור מחבק את ידידה שלי
נעים להכיר.. חח

Dulce Maria13

New member
עונהה

-כללי- שם:חן גיל:13 מין:נקבהה עיר:אזור שקרוב לנתניה -כלמיני- צבע שיער:חום צבע עיניים:חום דבש
צבע אהוב:תכלת וסגול בהיר סרט אהוב:שרק 2 שיר אהוב:לה טורטורה של שאקי!! זמר\ת אהובים:שאקי!! תחביבים:לקרוא ספרים מחשב וזהו
-על שאקי- 3 שירים אהובים:לה טורטורה ,השיר בערבית(שכחתי איך קוראים לו) ועוד שיר אחד...שכחתי איך קוראים לו.. אלבום אהוב:התירוא שלו
רקע שחור ושאקירה ערומה אבל לא רואים לה כלום...מישהו הבין?? שאקי בבלונד\שחור\אדום\חסר משהו?: בלונדי עם שורשים שחורים שאקי בחלק\מתולתל\חסר משהו?:מתולתל!! שאקי בספרדית או באנגלית?ספרדית משפט אהוב מאחד השירים:אממ לא זוכרת בדיוק איך זה הולך אבל זה מהשיר הערבי קליפ אהוב: לה טורטורה מה היית מוכן לעשות בשביל שהיא תבוא לארץ? אממ לעשות ניתוח לייזר בעניים בשביל שלא יהיה לי משקפיים

britney4u

New member
היי כולם../images/Emo99.gif

אני חדש פה ואני מ-ת על שאקירה
-כללי- שם: שלומי גיל: 16 מין: זכר עיר: טבריה -כלמיני- צבע שיער: חום-שחור צבע עיניים: כחולות בהירות צבע אהוב: כחול, שחור, אדום סרט אהוב: אימא!! הרבה שיר אהוב: יאבע!! המון זמר\ת אהובים:
בריט
, שאקי, ג'סיקה סימפסון, קלי ק., נינט, שירי מיימון, ג'יי-לו, מאריה קארי, מדונה, רובי וויליאמס, רן דנקר, הראל מויאל ועוד רבים וטובים...
תחביבים: -על שאקי- 3 שירים אהובים: Eyes Like Yours
Don't Bother
וכמובן - Whenever Wherever
אלבום אהוב: שירותי כביסה [היחיד שאני מכיר
]
שאקי בבלונד\שחור\אדום\חסר משהו?: ב-ה-כ-ל
הכל מתאים לה
רק חבל שהשיער שלה נראה די זוועה עכשיו
שאקי בחלק\מתולתל\חסר משהו?: מתולתל
שאקי בספרדית או באנגלית? שתיהם משפט אהוב מאחד השירים: לאדע, לא זוכר
קליפ אהוב: Underneeth your clothes מה היית מוכן לעשות בשביל שהיא תבוא לארץ? ה-כ-ל, אני רציני, אם היא באה לארץ אני כ"כ ט-ס לנמל תעופה כדי לראות את המלכה מגיעה לארצנו הקדושה

Moor 87

New member
ברוך הבא שלומי!!! ../images/Emo24.gif

מקווה שתהנה בפורום ותכיר קצת יותר את שאקירה.. כמו שאתה ידעת בטח לשאקירה הייתה קריירה מאוד מצליחה בספרדית עוד הרבה לפני WHENEVER WHEREVER אתה יכול לראות את הדיסקוגרפיה המלאה באתר הרשמי shakira.com

El Argentino

New member
תורי...

-כללי- שם: אסאקייל (El Argentino) גיל: 21 מין: זכר עיר: ירושלים (עיר הקודש!) -כל מיני- צבע שיער: שחור צבע עיניים: חומות צבע אהוב: כחול! סרט אהוב: "מריה הלבנה", "הבן של הכלה", "ואת אימא שלך גם", "אהבה נושכת" ועוד מלא סרטים... שיר אהוב: יש המון! זמר\ת אהובים: שאקירה, אלחנדרו סאנס, דייגו טורס, מרסלה מורלו, צ'ארלי גרסיה, מאנה ועוד מלא.... אבל שאקי יש רק אחת!!! אין עליה! תחביבים: קולנוע, תיאטרון, מוסיקה, טלוויזיה טובה, אינטרנט, לקרוא, לכתוב... -על שאקי- 3 שירים אהובים: מה זאת אומרת? כ-ו-ל-ם-! אלבום אהוב: כנ"ל!!! שאקי בבלונד\שחור\אדום\חסר משהו?: שחור ואדום! שאקי בחלק\מתולתל\חסר משהו?: בכל היא יפה! שאקי בספרדית או באנגלית? ברור שבספרדית! משפט אהוב מאחד השירים: אני מתחבר לכל המילים שהיא כותבת! אבל אני משהו קורע לב! te regalo mi cintura y mis labios para cuando quieras besar te regalo mi locura y las pocas neuronas que quedan ya mis zapatos desteñidos el diario en el que escribo te doy hasta mis suspiros pero no te vayas más porque eres tú mi sol la fe con que vivo la potencia de mi voz los pies con que camino eres tu amor mis ganas de reír el adiós que no sabré decir porque nunca podré vivir sin ti si algún día decidieras alejarte nuevamente de aquí cerraría cada puerta para que nunca pudieras salir te regalo mis silencios te regalo mi nariz yo te doy hasta mis huesos pero quédate aquí porque eres tú mi sol la fe con que vivo la potencia de mi voz los pies con que camino eres tu amor mis ganas de reír el adiós que no sabré decir porque nunca podré vivir sin ti
(חחח)... קליפ אהוב: כ-ו-ל-ם-! מה היית מוכן לעשות בשביל שהיא תבוא לארץ?: חחח... כמעט כל מה שיידרש!

למעלה