שירי מימון

Night Light

New member
שירי מימון

לפני חודש חודשיים הילדה ביקשה את הדיסק שלה. אמרה שהיא אוהבת את השירים שלה. עכשיו כשיש לה יום הולדת, ולאחר שקנינו לה את הבובה שעליה היא חולמת כבר יותר מחודשיים, שאלו אותי גיסותי מה לקנות לילדה, והצעתי שיקנו לה את הדיסק של שירי. לא נעים לומר, אבל הילדה לא זכרה בכלל שהיא ביקשה את הדיסק
אתמול כשהם הגישו לה אותו היא חייכה ואמרה תודה. הדוד שלה, שלומיאל ואידיוט, ביקש ממנה רגע לראות את הדיסק, הפיל ושבר את הקופסא - והילדה בקושי הצליחה לא לפרוץ בבכי. אמרה לי בלחש "עוד לא הבאתי את זה הביתה אפילו וזה כבר שבור..." אבל הבוקר הצעתי לה שנשים אותו במערכת, ובסופו של דבר מי שנהנה ממנו זו דווקא אני, שתמיד שונאת מוזיקה ישראלית...
הילדה פשוט רקדה איתי את הטרק הראשון של הדיסק ואז הלכה לשחק בבובה שלה... מה אני אגיד? לשירי יש יכולת ווקאלית מרשימה, יופי של ריאות (לא פנטום, לא הריאות שבחוץ, אני מדברת על הריאות שבפנים, אלו שנושמים איתן) ומקצבים לא רעים. אני בהחלט מבינה למה לא כל השירים בדיסק יצאו לרדיו, אבל אני נהנית מהמתנה שהילדה קיבלה

הדיסק מגיע עם מילות השירים

וצילום רנטגן של שירי ? אני בהחלט חושב שהיא אחד הצמדים היותר בולטים בתחום השירה הישראלית בשנים האחרונות...

Night Light

New member
ספציפית

הם קנו לילדה משהו צרוב. (לא ממש חוקי, אני יודעת) אז מילים של השירים אין, אבל צילום רנטגן דווקא יש. בגלל זה הדוד הקלוץ ביקש את הדיסק, ומההתרגשות הוא הפיל אותו

ק o ם

New member
../images/Emo13.gif

אגב, גם לריאות החיצוניות שלה לא רעות בכלל... תהנו

ossh3sara

New member
ניתן להיכנס לכל חנות של מכשירי

כתיבה ולקנות כמה קופסאות כאלו לדיסקים. ואז בבית להעביר את כל התוכן של האריזה והדיסק לאריזה (קופסא) החדשה.

Night Light

New member
יש לנו מזוודת דיסקים ל-90 דיסקים

בדיוק בגלל שהאריזות האלו נשברות...

למעלה