שירים שמזכירים אהבה

tairon

New member
שירים שמזכירים אהבה

זה הכל בשבילך..הביטי לשקיעה עדין לא עבר זמנה הכוכבים זורמים כמעט כל השנה....(דני סנדרסון)..... והיא היתה עונה על זה באחד משלה.... רגע של יופי מבעד חומה של גבר אחד עם סוד בנשמה ארבע בבוקר חיזור לא מובן ידיים אוחזות מתחת שולחן (גוזי כץ)..... אני הייתי מחייך וכן שומע את קולך...צלול וברור ומיד מגרד את הפדחת ואז... האם להיות בך מאוהב.. זה כשאני עצוב עכשיו והחלון מראה לי סתיו.. האם להיות בך מאוהב זה כשלב מרגיש רעב שאת לא פה לידי (אביב גפן)... והיא היתה מלטפת את פניי באצבעה...מנשקת ללחי ברכות מדהימה... ועונה לי תמיד עונה לי... בחלום היה חלום שטוף אור ואני עומדת מנסה לבכות לא נותנת לעצמי לעצום את העיניים שתי דרכים הובילו לאור.... אז בוא נטייל במחשבות עם מילים לא נפגשות יש עוד תקווה וחלומות שלא ידענו(ענת עצמון)...... אוחז בידיה מביט לה בתוך העיניים ודמותי שם משתקפת לה חייב לענות על זה...רוצה להניח את מקל הנדודים פיתול ועוד פיתול טילטול ועוד טילטול בסוף הרי נשארים בודדים..(רמי קליינשטיין) והיא באה ומנשקת אותי... וקורצת לי...ו..שנינו נוסעים במכונית.. אני לא יודעת לאן נגיע שהגה נמצא בידים שלך אתה תמיד חייב להפתיע (סיוון שביט) ואני הולך להפתיע YES YES.....עם..לא הבנתי אייך ומדוע אייך כל יום מתארך לשבוע..לא ידעתי איפה ואייך הייתי לבד בוער..(שלמה ארצי) והיא מחייכת חיוך שובבי...אייך טלפון קטן מעורר שוב געגוע אייך מתוך הסדק (יהודית רביץ)....אז אני חייב להשיב על זה כמובן אלא מה לכל אחד יש ת´אחת שלו שתסגור איתו מעגל (שלומי שבת ליאור נרקיס)... אתה יודע הכל נשאר במשפחה היא תאמר לי הנה תראה... אוהבת אותו מוכנה להיות בשבילו חזקה בשבילו..חלשה להיות בשבילו..(לאה שבת)... ואני...יודע...שבים יש גל אחד שהוא שלי ועץ אחד שהוא שלי וכוכב אחד שלי וילדה קטנה שהיא שלי וחתיכת שמים(שלומי שבת ושבן)..... ....והיא??? ...שאתה חיוור מצער מתחפר בשתיקתך תן לי רגע לדבר אליך וללכת בין צלליך להיות איתך....(חווה אלברשטיין)...ואני מה??? מסתכלים עליי כל הזמן מה הם רוצים מה איכפת לי בעצם אומרים לי שאני חצי בן אדם והיא חצי משוגעת אבל זה כל הקסם (נמרוד לב אורלי פרל)..... מממממממממ היא תאמר לי זה יעלה לך... לפעמים... אני חושבת שאתה מטורף מסתכל על ירח כמו חתול מכושף מתופף על פח זבל מסתכל על הים אתה יודע מה קח אותי ===========>>לשם (שרון חזיז)... ככה אהה חכי חכי...תראי מה בא עכשיו...את אספת אותי....כמו חלום הרמת אותי ...פינית לי מקום.. בזכותך בכלל.. בזכותך בכלל ..אני נמצא כאן היום...(החשמליות) חחחחחחח שמע אתה יכול להגיד לי שזה לא משנה שהזמן לא עובר שאני לא בוכה אל תגיד שאתה לא אוהב אותי....אתה יכול לבכות להסתובב אל הכר לגעת ברגע בזמן שנשבר (דנה)... ואז לפינאלה אפצח בשיר אחרון לסיום ואומר לך כך....ש....אין עוד יום... אין עוד דקה זה מה שאת אומרת אין עוד יום אין עוד דקה תמיד ידעת ...(גידי גוב) ולך אני יגיד חג אהבה שמייח בשירים שכאלה............

y@el

New member
wow.....

ומה נותר לי לעשות? מילותיי מיתגמדות לנוכח השירים הללו..... אנגן על גופך ככלי נגינה , ומיתרים לו ארטיט בל כך נים ונים ואחייך כשתשיר לי את השירים אעטוף אותך בליטוף אינסופי, אוהב אותך בכל ליבי מואה לך מוכשר יקר

זהרי

New member
לך טאי

חייכתי ואהבתי הזכיר לי שהמון זמן לא הבטתי במילים של שירים רק שמעתי ונהנתי זהרי

למעלה