שירות חדש מאגד

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
מגניב! צריך לבדוק את זה.
למרות ששם זה פחות חשוב...
כל הקווים האלה יוצאים מהטכניון, אז אפשר פשוט לבדוק את הלו"ז ולהוסיף כמה דקות בשביל הסיבוב בקמפוס. אין ממש צורך במערכת GPS. יש בה צורך ממשי רק אם מחכים בתחנה לקראת סוף המסלול של קו ארוך.

yazzon

New member
השירות מופעל גם בטכניון
נכון לאתמול - אפשר לקבל ב- SMS את מועדי יציאת הקווים הבאים מהתחנה בטכניון ליד בריכת השחייה (קווים 17,19, 19 א',11 ונדמה לי שגם 31).
מה חדש? השירות זה מופעל בכל הארץ כבר מספר
חודשים. החידוש הוא בכך שתקבל עדכון בזמן אמת (ולא על פי הלו"ז) מתי יבוא האוטובוס. כמו שהיה פעם בקונקס (תקנו אותי אם אני טועה). אגב, בשעות הערב המאוחרות האוטובוסים שיוצאים מהטכניון אף פעם לא באים בזמן. איחור קבוע של 10 דקות. ואני עולה בתחנה של תעו"ן שהיא התחנה השניה אחרי תחנת המוצא.

naps

New member
שירות חדש מאגד
היום ראיתי (במרכז הוד השרון) שלט פרסומת של אגד לגבי השירות החדש שלהם: מתי יגיע האוטובוס לתחנה. כרגע השירות מופעל רק על קוים 930, 947 ו-950, ולכל תחנה יש את המספר שלה. שולחים את מספר התחנה ל2800 בSMS, ואמורים לקבל מתי האוטובוס הקרוב יגיע לתחנה. בע"ה בעתיד השירות יופעל על כל הקוים באגד.
אני אמור בעוד כשעה וחצי לנסוע ב-947
מצומת רעננה לירושלים. אם יהיה פרסום בתחנה אולי אנסה את השירות ואדווח. ובאמת חבל שאין את המידע באינטרנט...

naps

New member
אני אמור בעוד כשעה וחצי לנסוע ב-947
מצומת רעננה לירושלים. אם יהיה פרסום בתחנה אולי אנסה את השירות ואדווח. ובאמת חבל שאין את המידע באינטרנט...
בסופו של דבר...
הגעתי לתחנה ביחד עם אוטובוס אז הספקתי רק לראות את הפרסום בתחנה אבל לא לנסות את השירות. אולי בפעם אחרת...

naps

New member
בסופו של דבר...
הגעתי לתחנה ביחד עם אוטובוס אז הספקתי רק לראות את הפרסום בתחנה אבל לא לנסות את השירות. אולי בפעם אחרת...
(אמנם כבר לא קופץ אבל...)
היום אח שלי ניסה את השירות החדש ואמר שהייתה טעות של שתי דקות בין הזמן שהוא קיבל ב- SMS לזמן ההגעה בסוף. בהחלט סביר...

מצב
הנושא נעול.
למעלה