שירה את אלופה !

Elyesaf Ozer

New member
שירה את אלופה !

את כותבת ממש יפה וממש התרגשתי לקרא את מה שכתבת כי זה ממש נכון. כל אחד בוחר בסוף בדרך שהוא רוצה. ובית השנטי נותן לך לבחור את הדרך הנכונה. יישר כח! דרך אגב הקריאו את מה שכתבת בקידוש והיה נורא כיף להקשיב למה שכתבת. אני גם אחד מדיירי השנטי. אנחנו נשמח אם תבואי לאיזה קידוש כשיצא לך.

שירה ח1

New member
מאמוש...

אני ישמח לבוא אני בקשר עם שיילי ועם הדר..ואני יתאם איתם וחסר לך שלא תהיה! חח להביא לך סיגריות חחחחחחח זה מה שזכור לי שחסר חחח בקיצור תהיה בקשר ...אתה יכול לקחת מהם את המספר ובכיף אני יבוא...

שירה ח1

New member
התעוררתי לפני חצי שעה...ומאז..

הפיה של השינה נעלמה..ומה לעשות שחשבתי על הבית המדהים הזה..חח אז נכנסתי ולמה את ערה?

הבנתי...

אני לא ישנתי הלילה... לא הצלחתי להירדם + פחדתי להירדם (סיוטים כלשהם שמופיעים בלילה) בת כמה את שירה?

שירה ח1

New member
סליחה ...

נרדמתי סוף סוף אמש..כנראה מהחיוך באכפתיות שלך חח..אני בת 27 אם תרצי תכנסי לבלוג שלי כאן ...תוכלי לקרוא עוד ...מבטיחה לך שמשעממת אני לא..ועוד דבר..באוגוסט אני יחגוג 5 שנים נקיון מהסם..בעזרת ה שנדע רק כוחות נפש...

Elyesaf Ozer

New member
שירה...

תכלס נכון זה מצרך מאווד מאווד מבוקש. ברוך ה' לא חסר לי סיגריות. סבבה אני יהיה איתך בקשר.... גם את יכולה להיות בקשר אם בא לך. תאמת אולי אני מכיר אותך בפנים אין לי מושג. יכול להיות שראיתי אותך. אני כבר מת לראוות במי מדובר. מי הסופרת! שיהיה חג שמח

שירה ח1

New member
לכם בית השנטי אהוביי מוקדש החיבור!

ילדים שקטים ברחובות רועשים..הביטו בהם ...במלאכים!!! האם תסכים להביט בי...?,האם תסכים לעצום עינייך...ולהקשיב, עומדת נפשי פצועה לא ידעה מנוחה לא מבקשת לא דורשת היא רק נושאת תפילה...מסתובבת בין האנשים ברחובות במבט מושפל... שרק לא יחושו בנכחותי ...שרק לא יביטו בי... ההמון המסתער על הרחוב שלי..בכול בוקר מחדש משאירים סימנים בוגדניים של תקווה...אך כשהלילה יורד..נעלמים הם בחשיכה...אף אחד לא שב עם הסחורה..אף אחד לא מדליק מוזיקה גבוהה.ורק בלילה, לא שומעת קולות רבים.."זה המקום שבו אנחנו מוכרים..." ואני מסכימה...,קמה ומפנה את הפינה... לצערי יודעת שזה רק בגידה שחוזרת על עצמה...הרי שבלילות אין כאן צעקות...בלילות מסתבר...הרחוב שלי גדל יותר.... האם תסכים להביט בי , האם תסכים לעצום עינייך...ולהקשיב, הרחוב חסר הפרטיות עבורכם,אוחזים חזק בארנקכם, ואני ...אני מתפללת...אולי גם היום אותה הסבתא עוברת...או אולי הפעם תחזור שוב אותה הגברת...ליונים אוכל מפזרת...כן ,בזכותה הבטן לא מקרקרת...רגליים עייפות...אך לא אוכל לנוח עתה.. ברחוב שלי אין לי פינה שקטה..אבל לא עצובה,כי הם האורחים שלי בבקרים...יש לי את הלילות... האם תסכים להביט בי?...אני יסכים שתעצום עינייך..רק כך תוכל להקשיב.... מתיישבת על הספסל בתחנה,אני יודעת מתי האוטובוס הבא...אני יודעת מתי עוברת משאית עם סחורה... מתי מחלקים עיתונים שם בשכונה..ואך אני אוהבת את יום שישי לצעוד בשביל הצר רק ביום שישי היום הקצר...המאפיה לא מוכרת את כל הלחמים..זה לקידוש שלי ושל החתולים... אם תסכים להביט בי ...אני יסכים שתעצום עינייך... רק כך תוכל להקשיב.... וכשתקשיב לי בראשונה.., לילדת הרחוב..אשאל אותך בלי כעס..כמעט בלחישה.. האם תסכים להחליף איתי לילה אחד את המיטה?.... מתוך היצירות שלי לבית השנטי..." ילדים שקטים ברחובות רועשים"-שירה חדד באהבה עצומה לאמא מריומה ולאחים שבבית...

שירה ח1

New member
היא ואני...והבמה...נשמע טוב?..מרגיש נפלא!!

ביקשתי ממך לא להפריע את לא רואה שאני עם רגל אחת על הבמה...? עוד מעט זה קורה! עוד רגע קט אשא דרשה...חכי כאן, חכי בבקשה... והיא מושכת אותי חזרה.." לא רוצה , לא אשמע "...ואני מנסה בכול הכוח להשתחרר מאחיזתה..היא לא מרפה! אני צריכה להתרכז...להתרכז, להרגיע את עצמי, זה ההזדמנות שלי....! והיא בכול הכוח שוב מנסה.." יש לי פיפי " היא אומרת "אני רוצה לשתות" אני יודעת שהיא מתרצת ...אני עונה לה בנימה סמכותית," לאחר שארד מהבמה נלך נקנה לך כל מה שאת רוצה" ...והיא בועטת,לא מקשיבה..היא עכשיו בוכה! , ואני משתדלת להתאפק ...משתדלת לא להגיב כמותה... והינה הם קוראים לי בפעם השנייה... אני מניחה את העקב על המדרגה... נושמת נשימה עמוקה...ושומעת את הבכי שלה "בבקשה אל תעזבי אותי...בבקשה..." התרגשות מול הקהל המחכה לשמוע אותי...ההתרגשות כי העולם מחכה רק לי.... מלפנים האורות מסנוורים...ושוב את שמי ברמקול קוראים ואנשים מריעים... כפיים לי מוחאים..הגוף שלי מושך קדימה ...חיוך נסוך על הפנים ...שכן עמלתי על כך שנים...דמיינתי את האורות והתפאורה...הריח של ההצלחה...בית החזה נפוח..הריאות סוף כל סוף מקבלות חמצן, והינה עוד מאית השנייה ואני, ...אני שם.... " את לא אוהבת אותייייי...היא מיבבת ... , ואני לרגע קט עוצרת...דממה אותי עוטפת...רק תמונות עולות...תמונות קשות של סבל ודמעות...של ייסורים...של רגעי החשיכה...ובכל הכאב היא הייתה שם...הייתה לצידי. לא פיספסה דבר, גם בלילות כשהלב נשבר,...היא חיזקה אותי...היא הייתה שם ותמכה בי...היא מיוחדת ...היא כל כך רגישה...עם נפש לחימה...היא לא וויתרה... את הסכין ממני הדפה...את הסמים היא איתי לקחה...וזרקה...היא תמיד עודדה..... רגע!!! היא אף פעם לא בכתה! לא היה לה כלל דמעה! ...היא הלוחמת...היא השורדת... היא לא נשברת...מחושך בחוף הים לא פוחדת...נכנסת לאש בקור...היא מיוחדת! מפנה ראשי אליה ...היא שוכבת על הריצפה...דמעות מדומות בעיניה ובידה אוחזת את העקב שלי..., מורידה רגל שנייה ממדרגות הבמה...יורדת לגובה שלה..מתיישבת ומחזיקה ידה... היא מחייכת..."את אוהבת אותי...את לא תשכחי דבר...." ואני מביטה בה... היד שלה קטנה בכף ידי אני מחזירה לה חום בחיוך שלי...ודמעה אמיתית זולגת לי... אני עם דמעה שזולגת , וחיוך רך מלא הבנה ואהבה...מרפה אני מידה...בתנופה מתרוממת ובקלות עכשיו מטפסת...מדרגה אחר מדרגה...אוחזת את הרמקול ולה בתגובה עונה.... "אני כן אוהבת...אומנם נשבעו לא לשכוח דבר...אך לא נשבעתי לנצח להישאר בעבר"!!! תמחאו כפיים ...זאת אני שירה! * מסר אליכם ילדים יקרים...שאני מאוד מעריצה...והלואי ותמשיכו להאמין שיש תקווה! אין לי כוחות על...אבל...הכלים הם בכל רגע נתון בתוך הבית..גם אם עכשיו אתם לא מאמינים..כמו שאני הגבתי שאמרו לי את זה..חח זה מרגיש לי זיקנה המשפט הזה חח ..אני מאמינה בכם..כי אני אחת כמותכם אני אחותכם עם אותה המשפחה.שנטי...ד"ש וחיבוק חזק לאמא מריומה!! ממני שירה שאוהבת! אבוא בקרוב...ותשתדלו להעביר את המסרים...לשאר הילדים...מואה!

למעלה