שיפוץ של השיר לשם!!!!!

ayeletbj

New member
שיפוץ של השיר לשם!!!!!

רוצה יתארך הרגע לעולם לא אהיה כמוך הזכרונות מבית הספר בלאגן אצלי בשכל. אני רוצה געגועים שלא יניחו להתחשב בקולך המהממם. אומרים היא יפה כמו השמים או הים אך לא כמו כולם היא יפה כול כך. לשם...היא לא תתקרב וגם אם היא תאמר שהיא בכל זאת אחרת ושהיא לא יפה היא משהי אחרת ושהיא בחרה בי מכולם מכל המעריצים בעולם. לא אקח אותה לשם כי היא מדהימה מדי...ואני חולה עלייך מירי ... אני רוצה אותה חייכנית שאדע מבלי שאצטרך לבדוק. אומרים היא מסתירה את כל הקסם במעיל הגדול הכחול היא עפה ולשם לא אתן שתתקרב וגם אם היא תאמר שהיא בכל זאת אחרת ושהיא לא יפה היא משהי אחרת ושהיא בחרה בי מכולם!! מכל המעריצים בעולם. לא אקח אותה לשם כי היא מדהימה מדי..ואני חולה עלייך... מירי.. אומרים תעריצו אותה לעולם.. היא תמיד תרצה אותך בשירתה והם צודקים כל כך.... לשם היא לא תתקרב... רוצה להיפגש אם מירי לעולם... @כל הזכויות שמורות לאיילת!!! עבדתי על זה המון זמן נא לא להעתיק.

תגידי את לא מתביישת../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo46.gif

אין גבול לחוצפה אה? את נכנססת אליי לאתר ולוקחת לי תמונות? זאת תמונה שאני הכנתי מכמה תמונות שלה עכשיו בואי תסבירי לי איך בדיוק עשית את אותה תמונה בסדר אותו דבר? את יכולה לשאול אותי אם אני מרגשה לך לקחת דבירם מהאתר שלי! את פשוט חוצפנית! ואני מדברת על התמונה הזאת==>> שהיא באתר שלי עוד ממזמן ואני הכנתי אותה שלא תביני לא נכון לא הייתה לי בעיה שתשימי גם באתר שלך אבל את תבואי ותבקשי ממני! חוצפנית

לא התכוונתי לכעוס עלייך כנסי שניה

סליחה אם נעלבת את פשוט חייבת להבין שזה נורא מעצבן שאת משקיעה כל כך הרבה באתר שלך ומוצאת תמונות נדירות ומחפשת תמונות ומידע בכל מקום אפשרי ואז שבאים ולוקחים את זה לאתרים שלהם ואת לא הראשונה שלוקחת לי זה פשוט לא נעים פעם הבאה תבקשי

למעלה