שיעור קונג פו 04.11.2001

deep ocean

New member
שיעור קונג פו 04.11.2001

היה שיעור מדהים היום!!! אחרי שבוע שהייתי מצוננת וחולה חזרתי להתאמן! באתי מלאת אנרגיה להתאמן! אחרי חימום שדויד היקר העביר לנו תירגלנו כל מיני בעיטות אחר כך עבדנו בזוגות על הבעיטות וזה היה ממש טוב בנוסף עברתי על פורמה שלמדתי בעבר שיחקנו פרה עיוורת שמאד נהניתי מזה! אני זוכרת את הפעם הראשונה ששיחקתי פרה עיוורת, זה היה בשיעור הראשון שלי, ואז הייתי די מתוסכלת. ממש הרגשתי את השיפור והשינוי שחל אצלי! עשינו עוד משהו מעניין שמאד נהניתי ממנו! מישהו הלך עם עיניים פקוחות לאחור, והשניםם האחרים שמו יד אחת על כל יד שלו, והשניים היו עם עיניים עצומות. זה היה ממש חזק. הרגשתי שאני ממש חשה את הסביבה שלי. כל פעם התחלפנו בתפקידים. עשינו עוד תרגיל ממש נחמד עם גדר, שצריך לשבת בפיסוק וכו´ וכו´..אין לי כח לפרט, אבל זה גם היה ממש טוב! אני יצאתי מהשיעור עם מלא אנרגיות והייתי מסוגלת להמשיך להתאמן עוד 3 שעות היה לי ממש כיף וחוויתי!! אני ממש מרגישה את השיפור בהפסקת השפיטה משיעור לשיעור אני פחות שופטת את עצמי שמתי לב למשל שלא עשיתי משהו טוב וקיבלתי את זה ממש לא הרגשתי רע עם עצמי (בניגוד לכמה שיעורים הראושנים ששפטתי את עצמי כל הזמן) אחרי השיעור היה לי דיון מאד מעניין עם אבי kiru (הוא לא מסכים איתי שהכל נתון לבחירה) והתדיינו על הנושא אחר כך אכלנו פיצה מאד טעימה (אבי, מה אכלת בסוף?) ונסעתי לחברה שלי והיה לי מאד כיף איתה! בקיצור היה שיעור ממש טוב היינו 3 אנשים בשיעור דבר שאני מרגישה שהיווה ממש נקודת קפיצה להתפתחות שלי בשיעורים הרגשתי בהרבה יותר הנאה שזה רק אני ועוד 2 אנשים מאשר בשיעורים שיש 10 אנשים ויותר... מה אתם מרגישים? אתם מעדיפים שיעורים שיש הרבה אנשים או מעט אנשים? נשיקות מיכל

chanda

New member
wow sounds great

dafka today I didn´t show to the shiur. I fell asleep around 4 o´clock and woke up only after 6. But for some weired reason it didn´t feel like missing the shiur. Normaly if such a thing would have happened I would be be baasa and definately get ready to make it to the later lesson. But today I had this feeling of having a private little shiur of my own right at home. I was sooo relaxed (for the first time since like 2 weeks) and had a very very strong feeling of refilling energies. It was great, thank you Ben, love caro

WhiteBear

New member
לקרו... |אישי|

זוכרת שביקשת להיות הראשונה שתדע... אז זה כבר מאוחר מידי כי חברים אחרים שלי תפסו אותי לפני. אבל הנה, עכשיו את יודעת. (ואם שכחת, אז כשאני אתפוס אותך מתישהו אני יזכיר לך) באהבה, ...

deep ocean

New member
cool

you had to be a lone that´s great love michali

WhiteBear

New member
חיבוק גדול. אני שמח בשבילך ../images/Emo45.gif

בנוגע להיקף השיעור. כל סוג של שיעור נותן דברים שונים. טוב לפעמים כזה ולפעמים כזה. אבל בגדול, כשהמורה מנהל קבוצה טובה, אז עדיף ברוב המיקרים שהשיעור יהיה גדול - זה נותן "אנרגיות" טובות. ולכל כלל יוצאים מן הכלל. הדוב הלבן.

deep ocean

New member
חיבוק גדול גם לך

כן אני מניהח שכל סוג של שיעור נותן משהו אחר בכל אופן אני מרגישה שהיעור היום היווה נקודת קפיצה בשבילי..

deep ocean

New member
המשך תיאור השיעור!

אתם לא תאמינו! אני כבר נכנסתי לישון, ואז הרצתי בראש את מה שעבר עלי היום. הקטע האחרון שהרצתי היה השיעור קונג פו אוף זה היה מתסכל אני התחלתי ממש להיזכר בכל השיעור והרצתי בראש את כל השיעור זה היה מדהים אך מסתכל כי אני צריכה לישון לא הצלחתי להפסיק לחשוב על השיעור מאז הסיום שלו! בכל אופן כאשר כתבתי את ההודעה הראשונה על השיעור בפורום זכרתי ששכחתי עוד טכניקה שעשינו ולא הצלחתי להיזכר מה כאשר שכבתי במיטה ושיחזרתי את השיעור כמובן שנזכרתי בטכניקה-עבודה על הכתפיים! בשיעור הקודם שעבדתי על עבודת הכתפיים, סיפרתי שהתמקדתי בעיני השני, וזה מאד התיש אותי. גם הפעם התמקדתי בעיני השני והפעם הרגשתי שזה משתפר, וגם שזה עדיין מעייף אותי אבל לא מתיש אותי! הבדל גדול. היה לי קל יותר לקרוא מישהו אחד, מישהו אחר היה לי יותר קשה, ומישהו אחר היה לי קשה להמשיך להתמקד בלקרוא את העיניים שלו כי הוא נתן לי הרגשה שהדבר הכי חשוב זה לגעת בכתפיי היריב, ויעני אם אני לא אגע בכתפיים שלו אז כאילו אני לא מבינה מה מטרת המשחק.... זה הפריע לי להתרכז בלקרוא אותו, כי לצערי הגשמתי את רצונו-והתעסקתי יותר באיך להצליח לגעת לו בכתפיים, וזה בכלל לא מה שרציתי לעשות. מצידי היה לספוג את זה שיגעו לי בכתפיים, ורק לנסות לקרוא את עיני היריב. בנוסף, הוא נתן לי הרגשה שהוא עטשה את זה בשביל לנצח, ולא בשביל להתאמן, דבר שממש הקשה עלי את העבודה איתו. בכל אופן, אני שמחה שיצא לי לעשות איתו את העבודה הזאת, כי אני אמורה להתמודד על כל מיני אנשים, ודווקא פרטנר שאינו "מושלם" בשבילי, דורש את העבודה הכי קשה, וזה אחלה! אני לא יודעת מה קרה בשיעור היום אבל אני מרגישה שממש נפתחתי נפשית או שהמודעות שלי התחדדה לא יודעת ממש נהניתי מרגישה שממש עשיתי שינוי בהתנהלות שלי בשיעורים השיעור היום היה ממש עוצמתי בשבילי! לילה נהדר
ונמאס לי כבר להריץ את השיעור שהיה בראש אני חושבת שאני אכתוב לי במחברת יומן של מה שעשיתי בשיעור וגם הפורמות עצמן, איך עושים אותן וכו´...

deep ocean

New member
הצילו ../images/Emo2.gif

יש לי עודף אנרגיה כנראה בגלל השיעור!!! אוף מה זאת האנרגיה העצומה שנחתה עלי??? אני אנסה ללכת לישון ולהירדם....

מיכל, יש שבע פורמות בסיסיות... ../images/Emo8.gif

שלא להזכיר את מה שבא אחריהן...
(ושלא ישתמע מכך שאינני ממליץ על כתיבתן... להיפך!!!)

אההה כן אחרי זה יש קאטה שנקראת

7000 הדודות- אפשר גם לקרוא לה 90,000 רגלי הינשוף..... חחחחחח

שלא לדבר על:

קאטות שיבואו בהמשך, קאטות חשובות מאוד כגון: 10,000 הרגליים של הדרקון 100,000 הקוצים של הקיפוד הירוק 1,000,000 המחשבות של הנזיר הכתום 10,000,000 השטויות של מנהל הפורום 100,000,000 הכתמים שעל גבו של החמור זב החותם 1000,000,000 הקשקושים של סגן הנזיר הראשי של המנזר הזהוב שצריך לתקן בו את הסתימה בביוב של הטבח הראשי שלא רחץ את האוזניים ביום שלישי וכולי... קאטות חשובות מאוד...

ירון-מ

New member
שלא לדבר על

.... ..... ...... ........ 5 חומשי תורה 4 אמהות 3 אבות 2 לוחות הברית ........... ............. ...............

deep ocean

New member
לא הבנתי למה התכוונת

אני יודעת שיש יותר מפורמה אחת.... אבל בינתיים למדתי לעומק אחת בלבד. את השנייה למדתי אך איני זוכרת אותה טוב.

מיכלוש,

המשיכי ככה! זה נפלא!
ההנאה מהשיעורים מאוד עוזרת! היא עוזרת גם להגיע אליהם וגם ללמוד במהלכם את הדברים בצורה עמוקה יותר. שלך בן

למעלה