שיעול ברונכיט צפצופים חולשה והקאות

ysinger

New member
שיעול ברונכיט צפצופים חולשה והקאות

עידו בן 15 חודש. בד"כ מאוד בריא. לפני שבועיים שיעול שהיה לו בעיקר בלילה החל להתגבר ולקחנו אותו לרופא. הרופא נתן מוקוליט ואהיסטון נגד הדלקת הליחה והשיעול. זה לא עזר ואף הוא התחיל להקיא כתוצאה מהשיעול- לפעמים פעם ולפעמים פעמיים ביום. הוא גם אוכל הרבה פחות- בד"כ הוא ילד שכל הזמן רוצה אוכל כשאחרים אוכלים ואוכל 3 ארוחות ביום ועכשיו הוא ממש מכרסם בקשוי חצי פיתה וקצת אבוקדו ואגס כל יום- לא אכל ארוחה חמה כבר שבועיים. אחרי כמה ימים היינו שוב אצל הרופא והוא נתן לו אינהלציה כי הוא התחיל לצפצף והשיעול בעיקר בלילה וגם ביום החריף. היום- 6 ימים אחרי האיהלציה אני יכולה להגיד שזה לא עוזר. ניסינו אדים חמים וקרים כי גם יש לו הרבה ליחה בשיעול- אבל המצב לא משתפר. אני פשוט לא יודעת אם להתייחס למצב כמות שהוא ולתת לגוף להבריא בקצב שלו או ללכת מחר שוב לרופא לשמוע מה הוא אומר, ללכת לעשות לו דיקור סיני שייחזק אותו- הוא ירד מאוד במשקל בשבועים האחרונים ורציתי לדעת מה אתם חושבים- מה שמלחיץ אותי בעיקר זה השיעול עם ההקאות והעובדה שהוא בקושי אוכל ונורא נורא חלש בגלל זה- שוכב הרבה ובקושי משחק כבר שבועיים.

אני הייתי ממליצה ללכת שוב לרופא משפ

ולתת לו לשתות (הכי חשוב) כדי שלא ייתייבש. ולשים לב אם הוא בוכה ולא זולגות לו דמעות (זה סימן להתייבשות), אם הטיטולים יבשים לגמרי, ואם הוא אפטי. במידה וכן ללכת למוקד/למיון מהר. לגבי האוכל הייתי לא כל-כך דואגת (הרי בנינו כשאנחנו חולים אנחנו לא אוכלים) אבל לשים לב לכמות השתייה. החלמה מהירה

למעלה