שיעולים

forestdevil

New member
אני !! גם יש לי נזלת שלא נגמרת כרגע

וכואב לי הגרון. אז לא הלכתי לשיעור ראשון הסמסטר בפרמקולוגיה... איזה בעסה. טוב נו, אומרים שתוך שבוע זה עובר. יכול להיות שלזה התכוונת? למה התכוונת בעצם? הרעלות ממתכות ? עופרת? בדיל? ארסניק? אשמח לפרטים.

zfard

New member
כמה אירוני,

שאתה חולה ובדיוק השיעור שהפסדת זה פרמקולוגיה... איזה מזל שיש לי אליבי שלא אני הדבקתי אותך, הא?

שלום לכולם ../images/Emo153.gif

אני מכירה את הפורום שלכם כבר הרבה זמן אבל רק עכשיו עזרתי עוז לכתוב אני מגלגלת חרוזים מקצועית כבר שנתיים ואני מקווה שבקרוב (מפאת החוסר במצלמה ) אוכל קצת לחלוק איתכם את עבודותי אבל ביינתיים הייתי שמחה להתיעץ בנושא השיעלם שמעיקים עליי נורא ונראה לי שהם בגלל המבער והכימיקלים בזכוכית הייתי שמחה לדעת איך אתם שומרים על עצמכם - ובבקשה על תהיו כל כך סנובים

michal_sil

New member
ראשית- לכי לרופא ללא דיחוי

לגבי הזכוכית- עליך לעבוד בסביבה מאווררת היטב. איוורור מושפע מ- 3 פקטורים: *סילוק רעלים מאזור העבודה. *כניסת אויר צח לחדר. *סירקולציה של האויר בתוך חלל העבודה. אני עובדת עם כונס אוויר ו-ונטה לסילוק האדים הרעילים, חלל פתוח לכניסת אויר ממספר כיוונים וחלון פתוח תמיד ממש ליד המבער. שמרי על בריאותך!

forestdevil

New member
מעיין אור שלום.

אני מצטער אם מה שכתבתי היה נשמע כאילו מלגלג, וצר לי שקיבלת רושם שאנחנו "סנובים". אני מבין שאת חדשה בתפוז, זו כנראה הסיבה... שאלת שאלה ללא כל הקשר: "מישהו מכם משתעל?". אם היית מסבירה למה את שואלת, קרי - סיפור רקע שיבהיר לאן כיוונת בשאלה שלך הייתי נזהר שלא לענות בהומור. להבא אנא קחי את הזמן, אנחנו תמיד שמחים לעזור
. אני מסכים עם מה שכתבה מיכל, שמרי על בריאותך, תשקיעי בציוד שישמור על בריאותך, פה אין מקום לחיסכון. עכשיו, שאלה לי אלייך, את משמשת במשקפי דידמיום להגנה מהקרינה בלהבה? כמו כן, היכן למדת את האומנות? בברכה, אור.

למעלה