שינוי תזונה הוספת פעילות גופנית וירידה במשקל

שינוי תזונה הוספת פעילות גופנית וירידה במשקל

שנים רבות אני עושה דיאטות למיניהן מתונות יותר או מתונות פחות...התוצאה שאני מסתובבת סביב הזנב. החלטתי הפעם לעשות אחרת שינסתי מותניים הלכתי לאנשי מקצוע הגברתי פעילות גופנית ..שיניתי את התזונה והוספתי פחמימות(מה שלא עשיתי קודם) ועליתי לתפריט של1800-1500 קלוריות בהתאמה למשקל גופי. התוצאות בינתיים מאכזבות שבוע ראשון ירדתי 200 גר בלבד ובשבוע השני נשארתי במקום . שאלתי היא האם בגלל שהוספתי פחמימות באופן משמעותי למה שאכלתי קודם ועליתי בכמות הקלוריות- האם שגעתי את הגוף שלי שוב.. כמה זמן יקח לו להתאפס ולהתחיל לשחרר קג.. הגברתי את הפעילות הגופנית ל5 פעמים בשבוע פעמיים מתוכם ספיננג פעמיים מעט אירובי ומשקולות ופעם בשבוע אימון אירובי בחדר הכושר. האם יש משהו אחר נוסף שאני יכולה לעשות ותוך כמה זמן יגיעו התוצאות.. הסבלנות הולכת ואוזלת.. אשמח לשמוע התחייסות.

מאזן קלורי

שלום רב, אם את נמצא תבפיקוח מקצועי ואת יודעת בדיוק כמה קלוריות את צורכת ומהי ההוצאה הקלורית היומית שלך סביר מאוד להניח שאם נוצר מאזן קלורי שלילי את תרדי במשקל. נכון מאוד עשית שבנית תוכנית תזונה שפויה ולא תוכנית דלת קלוריות שעלולה לגרום לנזק עתידי. אני לא יודע אם במהלך השנים הרבות לא פגמת במנגנון חילוף החומרים שלך מה שקורה לאנשים שעושים במשך השנים דיאטות דלות קלוריות. אני מציע לבצע בדיקת קצב חילוף חומרים במנוחה (RMR) ולקבל מידע על ההוצאה הקלורית היומית שלך. בדיקה כזו ניתן לבצע בוינגייט - 09-8639400 בברכה,

למעלה