שינוי חברתי בנושא האלימות נוער

שינוי חברתי בנושא האלימות נוער

שלום רב, שמי יעל טל ואני כותבת על מנת לעניין אתכם בפרויקט טיפולי ייחודי מאד. מדובר על טיפול בשטח. והשטח הוא לרוב המדבר. יוצאים עם נערים ונערות בסיכון, בגילאי 14-18, או בקבוצות למבוגרים יותר, למשך שבוע עד 10 ימים של תוכנית טיפולית בשטח. אנחנו מגדירים נוער בסיכון כנערים ונערות אשר הערך העצמי שלהם פגוע מאד. אנו מאמינים כי במידה ונצליח לחזק ולשפר את הערך העצמי שלהם, נעלה אותם על מסלול הצלה חיובי. אנו עוסקים בנערים ונערות על כל הרצף של נוער בסיכון. כאלה אשר מתפקדים ועדיין בביה"ס אך יש להם בעיות חברתיות, כאלו שהם נושרים סמויים, חבר'ה ששותים, משתמשים בסמים, אלימות מילולית ו/או פיזית וכו'. אשמח למסור פרטים נוספים לכל דורש. ניתן ליצור קשר טלפוני איתי במספר 04-8493731 או בנייד: 052-5242528 בברכה, יעל

מזה החרטטות האלה

תביאי אייסיקיו גם אני רוצה לעזור לנושרים סמויים ששותים ומעשנים וכאלה.. רציני

aya_bsf

New member
זה ממש לא חארטות

היי....... אני לא יודעת למה את קובעת מבלי להכיר שמדובר בחאטרות.....מקווה שהתכוונת למשהו אחר ולא הבנתי..... בכל מקרה, בתור אחת שעבדה עם אנשי אדם בשטח ומכירה את מסעות ההישרדות כי חוויתי אותם על בשרי, אני יכולה לומר לכם בגילוי לב כנה ואמיתי שגם אני למרות גילי עברתי תהליך מדהים בסדנאות הללו. בנוסף, נערים ונערות שאני מכירה שעברו את מסעות ההישרדות אכן קיבלו בסדנת קצרת טווח כזו יותר ממה שיקבלו כל חייהם...... ממליצה בחום...... יישר כוח יעלי וניר..... איה

liransh177

New member
לפרויקט חדש בתחום חיי הלילה דרוש..

לאתר חדש בשם NIGHT STAR שעיקרו בתחום חיי הלילה, בילויים ופנאי דרושים כתבים\כתבות במגוון תחומים וגם על אלימות במועדונים , חינוך עקיף באתר נגד אלימות וכו'( כל העולה על הדעת..) האתר כרגע האתר נמצא בשלבי פיתוח האתר צפוי לעלות רשמית בגרסה מלאה בעוד מספר חודשים ולכבוש את התחום. כרגע התעסוקה העיקרית של צוות האתר הינה בעיקר מציאת משקיעים, ספונסרים, תכנון לוגיסטי,בניה מעשית,ואגירת תוכן איכותי ומעניין (בשונה מאתרים אחרים בתחום). כמו כן המשך פיתוח המנוע של האתר (מה שנמצא כרגע הוא זמני). חשוב להזכיר שהדגש העיקרי בתוכן האתר הוא איכות התוכן והמסר של התוכן אשמח לשיתוף פעולה לפרטים: [email protected]

למעלה