שינוים מה04.02.18 מתוך אתר דן

מצב
הנושא נעול.
17 משרת את גבעת שמואל יותר מאשר את בני ברק

בינתיים קו 17ב באמת קיבל תוספת טובה מאוד, רק אני לא מבין למה
דווקא הוא מכל הקווים. מי ולמה צריכים להגיע מבני ברק לרמת החייל בלילה? ואם כבר יש מעטים שצריכים להגיע לרמת החייל יש את 7ב
17 משרת את גבעת שמואל יותר מאשר את בני ברק
אין 7ב בגבעת שמואל.

oshlick1

New member
122 עוצר בכניסה לנמל דיזנגוף/תערוכה

בשביל מה לעזזל ביטלו את קו 12?
אם אני עובד ברידינג מה אני אמור לעשות עכשיו? איך אני אמור להגיע משם לרכבת אוניברסיטה?

DRORIKO8

New member
זה בכלל לא קרוב לרידינג

זה בכלל לא קרוב לרידינג
אני בעצם צריך לקחת אוטובוס עד דיזינגוף, משם להחליף ל-122 שגם לי אין מושג מתי הוא יגיע בכלל, להבדיל מ-12 שהיה לו לוח זמנים ידוע. התחנה ברידינג זאת תחנה מאד מבוקשת, גם על ידי חיילים, גם על ידי אנשים שחנו בחניון ורוצים לקחת אוטובוס לרוקח. ביטול התחנה זה בזיון אחד גדול.

קו 12 ממילא תוכנן במכרז שרון - חולון מרחבי להתקצר לרכבת

בשביל מה לעזזל ביטלו את קו 12?
אם אני עובד ברידינג מה אני אמור לעשות עכשיו? איך אני אמור להגיע משם לרכבת אוניברסיטה?
האוניברסיטה, ומכיוון שקיים קו 8 בין רכבת האוניברסיטה לעתידים, המשמעות המעשית של המכרז הייתה ביטולו של קו 12 הנוכחי.
אז במקום להמתין עד ליישום המעבר של קווי אשכול עבר הירקון של דן למטרופולין, קו 12 בוטל כבר כעת.

DRORIKO8

New member
אין קשר עכשיו לקו 8

האוניברסיטה, ומכיוון שקיים קו 8 בין רכבת האוניברסיטה לעתידים, המשמעות המעשית של המכרז הייתה ביטולו של קו 12 הנוכחי.
אז במקום להמתין עד ליישום המעבר של קווי אשכול עבר הירקון של דן למטרופולין, קו 12 בוטל כבר כעת.
אין קשר עכשיו לקו 8
אני מדבר על הקישור בין רידינג לרוקח, והקישור הזה בוטל באופן שרירותי. לפחות היו מכניסים את הקו החדש לתוך רידינג כחלק מהמסלול.

הקישור בין רידינג לרוקח בוטל במסגרת מכרז שרון - חולון מרחבי

אין קשר עכשיו לקו 8
אני מדבר על הקישור בין רידינג לרוקח, והקישור הזה בוטל באופן שרירותי. לפחות היו מכניסים את הקו החדש לתוך רידינג כחלק מהמסלול.
כי המכרז הזה הגדיר שקו 12 יקוצר כך שיסע בין רכבת האוניברסיטה לעתידים, כלומר - מעשית יהפוך להיות קו 8, מה שהיה מייתר את קו 8.
אז במקום להפוך את 12 ל-8, החליטו פשוט לבטל את 12.

למעשה, במכרז יש קו חדש שיפצה על הביטול הזה:
קו 28 – מתחנת רכבת האוניברסיטה לבי"ח וולפסון, דרך שכונת כוכב הצפון, מרכז ת"א, שכונות יפו.

DRORIKO8

New member
ולמה לחכות עם זה עד המכרז? למה לא להוציא אותו עכשיו?

כי המכרז הזה הגדיר שקו 12 יקוצר כך שיסע בין רכבת האוניברסיטה לעתידים, כלומר - מעשית יהפוך להיות קו 8, מה שהיה מייתר את קו 8.

קו 28 – מתחנת רכבת האוניברסיטה לבי"ח וולפסון, דרך שכונת כוכב הצפון, מרכז ת"א, שכונות יפו.
ולמה לחכות עם זה עד המכרז? למה לא להוציא אותו עכשיו?
או לחלופין למה לא חיכו עם הביטול עד שהחברה החדשה תיכנס?

אוהד1110

New member
שוב יוצרים קו שמטייל בכל רחבי גוש דן כמו 89/189/289

שוב יוצרים קו שמטייל בכל רחבי גוש דן כמו 89/189/289

חבל שביטלו את קו 192

שינוים מה04.02.18 מתוך אתר דן
http://www.dan.co.il/news/news.aspx?new=6984
חבל שביטלו את קו 192
היו יכולים לשפר אותו ולהאריך למסוף עתידים אפילו להוציא אותו מבני ברק שיסע על ציר זבוטינסקי, אבוחצרא, מבצע קדש, ראול ולנברג ומסוף עתידים
להפעיל אותו משתי הכיוונים
כך יהיה גישה מהדר גנים למסוף עתידים

מצב
הנושא נעול.
למעלה