שינויים קיצוניים במזג האוויר

שינויים קיצוניים במזג האוויר../images/Emo122.gif

שלום לחברים בפורום האם גם הגוף שלכם משתגע מכאבים בעקבות השינויים הקיצוניים במזג האוויר? יש לכם הצעות כיצד להתמודד עם זה? אותי זה כבר מוציא מדעתי, וכמו שאתם יודעים, אני לא כל כך חדשה (בלשון המעטה) עם המחלה...(32 שנים עם הלופוס הזה...) שבת נעימה כוכי

gaia20

New member
הי כוכי, מוכר מה שאת מתארת...../images/Emo67.gif

אני מניחה שהפריחות שהיו לי וכאבי הפרקים הם כתוצאה משינוי מעצבן ולא החלטי של מזג האויר. גם לחבר שלי יש כאבי פרקים מלווים בנפיחויות אבל זה הופיע לו גם לפני השיגעון של המזג אויר הזה... מחר יהיה גשם...(אחרי השרב של היום...) ושוב, מצפה לכאבים במיוחד באצבעות הקטנות והמסכנות שלי...
, אבל.... יש לי חבר שדואג לי כל הזמן!!! איזה כיף!!!! גאיה, שמקווה שהמזג אויר הזה יחליט כבר!!!

שני 4

New member
היייייייי!יש לי שאלה ?

באתר "הלופוס" מופיעים הרבה קטגוריות והרבה נושאים. איך אני נכנסת לקטגוריה מסוימת ? למשל אני רוצה להכנס ל"סיפורים אישיים" אני לוחצת ו... שום דבר איך עושים??? צריך ללחוץ רק על הספרה? או ללחוץ על הנושא או למחשב שלי יש התנדגות מוחלטת להכנס לאתר זה ??
דרך אגב- אני בהתחלה בגילוי המחלה הופיעו לי כאבי פרקים. עכשיו זה נעלם
טוב ביי ביי בינתיים שני

פרסומים

הי שני חן חן על העצה. ובעניין המאמרים, בכל קטגוריה ישנו רק מאמר אחד שאת יכולה להיכנס אליו, הוא מופיע בצבע כחול, את לוחצת עליו, ממתינה, ואז הוא עולה. לגבי המאמרים שאינם מקושרים (אלו המופיעים בצבע שחור) את צריכה להזמין דרך הארגון. אם תרצי, שלחי אלי אי מייל דרך שם, או דרך כאן, ואשלח לך את הקובץ המתאים כדי להזמין את המאמרים הבלתי מקושרים. בהצלחה כוכי

ל3

New member
כל כך מבינה אותך

הי גם לי כואב כשמשתנה מזג האוויר, בעיקר הידיים והאצבעות. תנסי לחמם אותם ואם אפשר לעטוף בתחבושת אלסטית עד יעבור זעם תרגישי טוב

שאנל

New member
האמת

מעולם לא שמתי לב לקשר בין מזג האוויר לכאבי פרקים (אולי ביגלל שהם כול הזמן כואבים
)

נועה בת

New member
מוכר מוכר ...

רק לחמם את הגוף ולבלוע נקסין500 - לי לפחות זה עוזר

למעלה