שינה מרובה....

דש1דש

New member
שינה מרובה....

נטע היתה חולה (מי שלא יודע - שיקום
) עכשיו היא מבלה את רוב היום במשפחתון בלישון.... ולבכות.... רופא ראה אותה ואמר שהיא נראית בריאה ואין סיבה שלא תיהיה שם. זו עיפות שלאחר מחלה? זה כעס שאמא לא איתה? היא מסרבת לאכול שם - ואצלי היא כן אכלה אתמול (לא הרבה - אבל כרגיל) גם מרק וגם אבוקדו. היא לא כל כך משחקת ונשמע שדי אומללה..... מה דעתכם??? אני כבר לא יודעת - שלחתי להם מסר שאם הם חושבים שצריך - אני באה לקחת אותה הביתה.... אין לי לב לתתלה ליהיות אומללה בגן...

נטעטע

New member
לי נשמע כמו אפטר שוק של המחלה

מה גם שנורא חם וזה גם יכול להשפיע על ההתנהגות. אם היא ישנה זה לא נורא, אם היא מקטרת, הייתי מקצרת לה קצת את היום.

דש1דש

New member
התקשרו אלי עכשיו

שהיא קמה די רגועה ואפילו אכלה חצי כמות מרק (שזה יותר מהכמות שהיא אוכלת איתי ממילא
) ושאין צורך שאבוא בנתיים.... תגידו - חררה זה מגרד? מציק?

אפרת12

New member
אז יופי שדברים הסתדרו

וחררה זה אכן מגרד ומציק. אם יש לה פריחה שנראית כמו חררה אבל לא מציקה - זו פריחה שלאחר חום. קרה גם לסיון וגם לדור.

chompi1

New member
יופי. מקווה שהיא מרגישה כבר יותר

טוב. ואני לא יודעת אם חררה זה מציק לתינוקות. לא נראה לי. שירה עקוצה מאד ואני גם מתלבטת אם יכול להיות שזה מציק לה. הם הרי לא יכולים לגרד. מקווה שכולכם תרגישו טוב

דש1דש

New member
עשיתי בירורים וזה כנראה מאוד מגרד

ואכן אנחנו מקלחות אותה (אני בבית והמטפלות בגן) די הרבה ואחרי כל מקלחת (עם הסבון הטיבעי) והמריחה במשחה הטיבעית היא מאוד נרגעת ושמחה. תקלחו אותה הרבה - זה יכול לעזור!

Lamedit

New member
מקווה שזה סימן להבראה

לא בקרתי כאן כמה ימים ושוב כולם חולים. מקווה שזה כבר בדרך להחלמה מלאה. גם אצל תומר לאחר כל מחלה היו כמה ימים של דביקיות וחוסר כח. שמחה לשמוע שהיא מתאוששת הקטנה.

רוית ב

New member
מוכר מוכר

ככה זה אחרי מחלה האפרוחים תשושים לנדבי מוסיפים עוד שעת שינה בבוקר אם הוא צריך אותה. בדרך כלל הוא מאושר לחזור לגן רק טיפ העייף עיותר זה מסתדר תוך יומיים שלושה. רק בריאות

למעלה