שימו
שימו

שימו ../images/Emo23.gif../images/Emo70.gif שימו ../images/Emo23.gif../images/Emo70.gif

יום שני הזה בVH1, בשעה 2:00 (שעה מחורבנת לכל הדעות) גרייטיסט היטס של הקיור מלווים בגרייטסט היטס של סוזי והבאנשיז! לשתי הלהקות יש הסטוריה משותפת ואכן מקובל ביותר להזכיר את שתיהן באותה נשימה ואף רצוי. הקשר ביניהן התחיל עוד בסוף שנות ה-70 כשהקיור והבאנשיז ניגנו באותו מקום. הגיטריסט של הבאנשיז דאז לא הגיע להופעה ורוברט החליף אותו. כמה שנים מאוחר יותר (ב83), הבאנשיז נסעו לסיבוב הופעות ושוב הגיטריסט לא כ הופיע וסוזי שזכרה את רוברט לטובה ביקשה ממנו להצטרף והוא הסכים. האגדה מספרת שרוברט ביקש ממנה אז את הליפסטיק שלה ומאז היא לא ראתה אותו שוב... בין השאר הם גם הופיעו בקולנוע דן באותו ספטמבר נפלא ב83. אחרי זה רוברט אפילו ניגן גיטרה באלבום HAYEANA של הבאנשיז (תקנו אם אתם יכולים) והוא כל כך נהנה מהעבודה עם סוזי (שמסתבר שהיא כלבה והוא האיש היחיד שמסתדר איתה), שאפילו שקל להצטרף אליהם סופית. הוא הקים הרכב פסיכודלי בשם THE GLOVE עם סטיב סברין מהבאנשיז באותה שנה והבין שהבית שלו הוא הקיור ואין מה לעשות. ב-84, הוא התעשת וחזר לקיור כמו גדול וילד טוב ועם הרכב משונה קצת (בלי סיימון ועם אנדי אנדרסון, פורל ת´ומפסון, לול ופיל ת´ורנלי - כיום המפיק של נטלי אימברוגליה) הם עשו את מה שנחשב לאלבום הסולו הראשון של רוברט והאלבום שנעשה תחת הכי הרבה השפעת סמים - THE TOP. עד כאן 60 שניות על הקשר בין הקיור לסוזי אנד דה באנשיז.

Sid76

New member
link

נכון, רוברט מזכיר את ה"טיול" הזה עם siouxie בראיון שהוא נתן לערוץ MTV איטליה. link: http://ourworld.compuserve.com/homepages/ChainofFlowers/mtvitaly.htm

Sid76

New member
link2

ועוד משהו יותר חדש: http://thecure.host.sk/tour2002/interview.htm

Sid76

New member
Easy Cure 1976

ומאותו אתר - תמונה משנת 1976 , כשנולדתי....

האהאהא....

כל פעם שאני קוראת ראיון עם החבר´ה (ובעיקר עם רוברט) אני נזכרת מחדש עד כמה הם בעצם חבורה של אנשים מפגרים....

נסיכת ה../images/Emo29.gif! ../images/Emo6.gif

אותך חיפשתי!
מה שלומך יקירה? רוצה למצוא לנו תורם וניסע ביחד לשתי ההופעות בברלין?...

../images/Emo9.gif ../images/Emo24.gif הלוואי! ../images/Emo10.gif

ארטימיסיה אהובה, כסף לפלאפל בקושי יש לי...
ולא רק זה, (והעובדה המביישת שעוד לא רכשתי את disintigration [בטוח כתבתי לא נכון] ובינתיים יש לי רק את הסינגל sideshow שהביאו לי מחו"ל,שירים במחשב ואינספור קליפים + האנפלאגד בקלטות) לא ראיתי אתמול את הגרייטסט היטס!!!!*מקללת*
היה משהו "נדיר" יחסית? (אני זוכרת שבחופש הגדול שמו גרייטסט היטס של הקיור והיה pictures of youוהתרגשתי נורא.
) מצטערת על הבלגאן של ההודעה...
זה מרוב תסכול. (מצורפת תמונה אהובההה מאוד)

Sid76

New member
Greatest hits

היה Wrong Number אהבתי. סוף סוף ראיתי קליפ של שיר שאני כ"כ אוהב.... חוץ מזה , היו אותם קליפים כמו בשידור בקיץ

תגידו לי!!! ../images/Emo46.gif

אני סתומה או שאני עושה את עצמי?!?!???!
גם אני לא ראיתי את זה, אוי לבושה. אל אלוהים, נסתם לי המוח. אבל בטח הם שמו את הדברים הרגילים: LOVE CATS, PICTURES OF YOU, INBETWEEN DAYS, CLOSE TO ME, CHARLOTTE SOMETIMES, BOYS DON´T CRY, FRIDAY I´M IN LOVE.... נסיכה יקרה, את יודעת שדיסינטגריישן עכשיו במחיר דובדבן? למה את מחכה? אני מחכה ש THE TOP יהיה במחיר דובדבן ואז סוף סוף אני ארכוש אותו.... אויייייייי ידיד שלי חיכה לי וחיכה לי לשוא ואני עדיין לא מאמינה שלא נסעתי. היום היתה ההופעה השניה
תגידי, איך SIDESHOW? שמעתי שהוציאו עכשיו את PICTURE SHOW על דיוידי....

../images/Emo24.gif אל חשש...

בטח עוד שבוע שבועיים מארגנים שידור חוזר במיוחד בשבילך
ואני בכלל לא ראיתי את הקליפ של INBETWEEN DAYS...לא ידעתי שיש אחד ( כמה קליפים יש להם!!! אני יכולה לעבור תקופת חיים שלמה ועדיין לא לראות את כולם!!
) דיסינטגריישן בדובדבן?!? אההה! אוח, כל כך הרבה דיסקים לקנות, כל כך מעט כסףףף!!!!!
בקשר לSideshow- הסינגל...חמישה שירים כולה, ואני יודעת שזה עלה די הרבה, אבל אני חושבת שזה שווה את זה
. יש שם: Tape (intro - שלוש וקצת דקות, קטע לא ניתן לתיאור. Just like heaven גירסא יפה בהופעה כמובן (דטרויט, מישיגן, USA), למרות שאני עדיין מעדיפה את המקור העדין יותר. Fascination Street The Walk (אחד מהשירים שאני הכי אוהבת!
) והאחרון חביב- Let´s go to bed והקופסא יפה עד מאוד.(קלוז אפ על שפתיו של רוברט בפנים) בקיצור, אולי הסינגל הכי שווה שיש לי.
ואל תרגישי רע כי לא הלכת להופעה...היית בהופעה ביוון,נכון?
גם זה משהו! משהו גדול עד מאוד! ראית את הלהקה שאת הכי אוהבת!
ואם את עדיין מרגישה רע,
קחי פרחים!

Esmena

New member
את מבינה שהמתנה פוגמת לחלוטין בסדרי

הקוסמסוס? וחוצמזה, גם אני רוצה ל´ביא פרחים לארטימיסיה. הנה פרחים לארטימיסיה:
. באשר ללוג´וואן- קיור היה כבר פעם פעמיים וצפיתי. אבל סוזי<נסקלת>עוד לא היה, כמזוכרתני . והשאלה הנשאלת היא אם עוד יהי
ה . אבל תודה לך. והשאלה הנשאלת- מחיר דובדבן של 39 או 45? כי כבר אי אפשר לדעת בימינו

הפרחים לסיימון.... ../images/Emo9.gif

היה כברפעם גרייטסט היטס של סוזי כמדומני. כן, גם אותו פספסתי. האמת, חוץ מDEAR PRUDENCE לא ראיתי שום קליפ, אבל זה חייב להיות חוויה. (כן, גם שם רוברט מופיע וכן, הוא מאוד משתדל להתחבא.....) חבל שאי אפשר להשיג דיסקים שלהם בשומקום חוץ מONCE/TWICE UPON A TIME... בקשר לדיסינטגריישן.... הוא במחיר 45 אבל אפשר להשיג אותו (לדעתי) גם ב39. ההבדל העיקרי אני חושבת הוא במוצא... עברי/לועזי. כמובן שהלועזי עולה יותר. אבל אאאאאני לא יודעת. וחוץ מזה, אם אתן חיות לילה (מה שאני משתדלת מאוד לא להיות) אז תפתחו מידי פעם בVH, מ1:00 בלילה יש תוכנית שקוראים לה FLIPSIDE ויום אחד קלטתי שם את THE HANGING GARDEN... כולם היו שם עם ליפסטיק מסביב לעיניים..... אל אלוקים. או כמו שידיד שלי אומר: "השם יציל וירחם".

Esmena

New member
../images/Emo13.gif

אני די בטוחה שראיתי מדף לסוזי בטאווריה הקרובה למקום מגוריי ( קניון הזהב). ניד טו בדוק... באשר לדיס, תודה:) אח פליפסייד,פליפסייד. טוב , לא תוכנית גדולה במיוחד, בכלל לא, אבל מהנה ביותר לצפייה. אבל הם לא מרבים לשים קיור במיוחד - אני חושבת שראיתי שם רק את לאב סונג, לאב קאטס ודה הנינג גארדן. שבו, כמדומני, התבלבלו עורכי פליפסייד המלומדים( שהיו עסוקים , מן הסתם, במחשבות זימה על נינה פרסון) וכתבו שהשנה היא 1892. או שמה היה זה מכוון? אלוהים, איזה הבל

פליפסייד לא תוכנית גדולה?

אני ארביץ לך. וכן, אין שם הרבה הפתעות בתחום הקיור, והקליפ של the hanging garden אכן מגוחך!
למרות שהשיר נהדררררר!
ואני מתה על הקליפ של לאב סונג, איך שהם תלו שם גרביים בכל הסט כדי לעצבן את הבמאי.חמודים!

למעלה