שימו לב

comet9

New member
שימו לב

בעקבות הויכוח שהיה לי עם החמודי הזה פה על קצב ריענון של מסכי LCD, עשיתי ניסוי קטן. כידוע לכולכם, ברגע שתפעילו מאוורר על מסך CRT של מחשב או טלויזיה, תראו ריצוד מיידי, כמו כן, תוכלו לראות את אותה התופעה עם מצלמות וידאו שמצלמות מסך, מצלמות רשת וכ"ד. אז עשיתי ניסוי קטן. לקחתי מצלמת וידאו PAL שמצלמת 25 פריימים לשניה מצלמת NTSC שמצלמת 30 פריימים לשניה מצלמת רשת פרוגרסיב שמצלמת 50 פריימים לשניה ומאוורר. וניסיתי לראות ריצוד בקצבי ריענון שונים. המסקנה? למסכי LCD אין קצב ריענון. וחלאס לזיין את השכל.
 
יופי של ניסוי

מתוקי, אל תהיה מתוסכל כל כך. אתה צודק
קרא שוב את השרשור, קרא מה כתבתי ואת הקישורים ותבין על מה מדובר וגם מדוע אין תופעת ריצוד. קצב הרענון אינו דומה ל-CRT אבל הוא עדיין נתון משמעותי ולא חסר חשיבות כמו שכתבת. שוב ציטוט מתוך תערוכת CeBIT 2006 שבטח מבינים משהו. לא גאונים כמוך אומנם, אבל בכ"ז משהו. Partially unveiled at CeBIT 2006, 100 Hz technology is coming for LCDs. The idea is that monitors will no longer display 50 or 60 images per second but 100. How it does this is something we will go into later. What is important is that Samsung is headed in the right direction. Finally, LCD technology is considerably improving much more than going from 16 to 2ms. Under certain circumstances, the first 100 Hz LCD is as good as a CRT. קרא את כל הכתבה, תסתכל בתמונות, ואז- זוכר את העצה הראשונה שלי אליך? יופי.
 

comet9

New member
טוב. אתה צודק. אני טיפש

הרי כל חוקי הפיזיקה זה בדיוק מה שסמסונג מנסה למכור.
 

bar666xp

New member
לא יודע לגבי קצב ריענון...

אבל בLCD הדבר אולי החשוב ביותר הוא מהירות התגובה... לשימוש משרדי וכדומה 8MS זה אחלה.... למשחקים עתרי גרפיקה 2MS זה טוב מעל זה לא ממש זה.
 
למעלה