שימו לב למחזור הגדול עד עכשיו 44

מצב
הנושא נעול.

מליון ש"ח וכן ליחס בין מניות עולות ליורדות שהוא 4 עולות 73 יורדות ברגע זה חשוב מאוד להבנת המשך המגמה.

מבחינת מחזורים כשיש הרבה כסף

מה זה אומר ?
מבחינת מחזורים כשיש הרבה כסף
בירידות זה לא דבר טוב מעיד על מוכרים רבים בשוק. ובעניין מניות עולות ויורדות זה לרוב מראה את כיוון השוק שבמקרה שלנו מעיד על המשך ירידות. הנכתב לעיל לא מהווה המלצת קניה או מכירה

talles

New member
כרגע קצב מחזור יומי של 250 מליון שח

מליון ש"ח וכן ליחס בין מניות עולות ליורדות שהוא 4 עולות 73 יורדות ברגע זה חשוב מאוד להבנת המשך המגמה.
לא לשכוח שהיום, יום מסחר מקוצר עד לשעה 14:00 בשוק המניות.

הקבט

New member
אם 405 המיתולוגי לא יפרץ למעלה

לא לשכוח שהיום, יום מסחר מקוצר עד לשעה 14:00 בשוק המניות.
אנו צוללים. לרמת ה400 אין שום חשיבות.

סטיות התקן לא עולות , אני צודקת ?

נראה לי משהו מוזר . אם יהיו עליות או ירידות חדות הכותבים למינהם לוקחים סיכון גדול כרגע . המניות החשובות הן בזק שירידה במניה משפיע גם על הבנקים כי היא חושפת אותם להפסד על האשראי לזאבי . וקבוצת אי די בי . טבע כרגיל היא הנעלם הגדול .

talles

New member
את טועה - סטיות התקן עולות גם עולות

נראה לי משהו מוזר . אם יהיו עליות או ירידות חדות הכותבים למינהם לוקחים סיכון גדול כרגע . המניות החשובות הן בזק שירידה במניה משפיע גם על הבנקים כי היא חושפת אותם להפסד על האשראי לזאבי . וקבוצת אי די בי . טבע כרגיל היא הנעלם הגדול .
את טועה - סטיות התקן עולות גם עולות
קול 410 לאפריל נסחר בסטיית תקן של 27.26 פוט 400 לאפריל נסחר בסטיית תקן של 28.52 מדובר בעליה משמעותית מיום שלישי שעבר.

ייי

New member
משום מה מוזכר המספר 360 כמטרה

במידה ולא שמתם לב קו המגמה (הנומינאלי) העולה משנת 1995 עדיין חי וקים,וכרגע הוא נמצא באזור 385-390,לא ניראה לי שנחלוף דרכו ללא בלימה כלשהיא ,אפילו זמנית,גרף יובא בערב. למה כוונה הערתו של כריש לגבי המחזורים? המחזורים לא גדולים במיוחד. הבנתי בשנים האחרונות בדרך הקשה שאינני מבין דבר בפוליטיקה וביאסר עראפת ולכן אינני מזהה שמדובר אכן במהלך משמעותי ,בסך הכל מדובר בעוד פעולה שתסתים ברגע שארצות הברית תירצה שתסתים.

talles

New member
לגבי המחזורים

במידה ולא שמתם לב קו המגמה (הנומינאלי) העולה משנת 1995 עדיין חי וקים,וכרגע הוא נמצא באזור 385-390,לא ניראה לי שנחלוף דרכו ללא בלימה כלשהיא ,אפילו זמנית,גרף יובא בערב. למה כוונה הערתו של כריש לגבי המחזורים? המחזורים לא גדולים במיוחד. הבנתי בשנים האחרונות בדרך הקשה שאינני מבין דבר בפוליטיקה וביאסר עראפת ולכן אינני מזהה שמדובר אכן במהלך משמעותי ,בסך הכל מדובר בעוד פעולה שתסתים ברגע שארצות הברית תירצה שתסתים.
לגבי המחזורים
הקצב שלהם קצת ירד ועומד על קצב של 218 מליון ש"ח עד לסיום המסחר. אילו היינו ביום מסחר רגיל, קצב כזה היה גומר את היום בכ-370 מליון ש"ח, כך שבהחלט יש להתייחס למחזור מעל 200 מליון היום כמחזור גדול.

חששן

New member
המחזור גדול לחול המועד

לגבי המחזורים
הקצב שלהם קצת ירד ועומד על קצב של 218 מליון ש"ח עד לסיום המסחר. אילו היינו ביום מסחר רגיל, קצב כזה היה גומר את היום בכ-370 מליון ש"ח, כך שבהחלט יש להתייחס למחזור מעל 200 מליון היום כמחזור גדול.
המחזור גדול לחול המועד
זו תקופה שהרבה פעילים לוקחים חופש. ולרוב הקפי הפעילות הם מינימלים. על כן המחזור היום הוא יחסית גדול. מה שהכי מאפיין את השוק היום הוא שאין קונים. מבחינה טכנית החציה של ה- 405 היא מאד משמעותית לפי דעתי נראה בקרוב את ה-390.

ייי

New member
אפשרות אחרת,אילו היה יום רגיל אז

לגבי המחזורים
אפשרות אחרת,אילו היה יום רגיל אז
חלק מהקניות שמבוצעות עכשיו היו מתבצעות בהמשך היום,לא נתווכח על זה, הבנתי את הנקודה,סביר שהאמת באמצע.

מצב
הנושא נעול.
למעלה