שימו לב לאאורה...

מצב
הנושא נעול.

kobyl100

New member
שימו לב לאאורה...

שימו לב לאאורה...
נראה לי שאחרי הרבה זמן של דישדושים היא מתחילה להצפין. מה אתם אומרים?????????

yair24

Member
היא ירדה יותר מדי

היא ירדה יותר מדי
המשקיעים נרדמו ופתאום התעוררו. כולם קנו ועכשיו היא עולה. לדעתי ב400 היא תחיל לרדת חזרה ואם הבורסה תתחיל בירידות אז שוב פםע היא תרד ותהפוך להזדמנות לקניה. מתי היא תפרוץ 400? או בדוחות הבאים או אם היא תודיע איה הודעה ממש ממש משמחת במאיה. לפני כן לפחות מהזמן שאני עוקב אחריה אין לה סיבה לעבור 400. יש שם מוכרים שזורקים בלוקים אדירים.

kobyl100

New member
זה כבר מעל ליכולתי ...

ומתי אתה מעריך
שהיא תעצר?
זה כבר מעל ליכולתי ...
אני מאמין שהעליה היא לא סתם ויש שם משהו, ברגע שיפרסמו אישהו הודעה חיובית היא יכולה לזנק... בכל מקרה יש לה התנגדות מאוד רצינית בסביבות 400 , אבל זו כבר בעיה טובה שרק נגיע לשם.................

מבחינה מקצועית-מה זה אומר

זה כבר מעל ליכולתי ...
אני מאמין שהעליה היא לא סתם ויש שם משהו, ברגע שיפרסמו אישהו הודעה חיובית היא יכולה לזנק... בכל מקרה יש לה התנגדות מאוד רצינית בסביבות 400 , אבל זו כבר בעיה טובה שרק נגיע לשם.................
מבחינה מקצועית-מה זה אומר
התנגדות?

אניהו

New member
תקשיבו

שימו לב לאאורה...
נראה לי שאחרי הרבה זמן של דישדושים היא מתחילה להצפין. מה אתם אומרים?????????
תקשיבו
כבר אתמול בערב אמרתי לכם לשים עין על אאורה (חפשו את ההודעה מאמש) מתוך מידע "פנימי" ואמין שהגיע אלי במיקרה. אאורה עולה כי חברת בת שלה עומדת להירכש (פאנדק) בסכום גבוה מאוד, בנוסף לחוזי רכישה טובים שיש להם ושיעלו את הערך של הקרקעות שהם קנו במזרח אירופה בצורה משמעותית כשיחליטו לבנות שם. הסבלנות תשתלם. צ'או

bufcit

New member
מה אומר המקורב?

תקשיבו
כבר אתמול בערב אמרתי לכם לשים עין על אאורה (חפשו את ההודעה מאמש) מתוך מידע "פנימי" ואמין שהגיע אלי במיקרה. אאורה עולה כי חברת בת שלה עומדת להירכש (פאנדק) בסכום גבוה מאוד, בנוסף לחוזי רכישה טובים שיש להם ושיעלו את הערך של הקרקעות שהם קנו במזרח אירופה בצורה משמעותית כשיחליטו לבנות שם. הסבלנות תשתלם. צ'או
מה אומר המקורב?
איך קוראים לו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה