שילום אנצ´ים שילי(שאלום)

שילום אנצ´ים שילי(שאלום)

לימי עוד כמה ימים נישאר?!!!!(אוווףףף...רוצה מומולדת כבר..) אז אתמול לא ישנתי כל הלילה...וישנתי היום עד.....7 בערב(כן כן) ואז התחילו טלפונים...(חברה שלי,ידיד שלי,אחשילי ועוד כמה..) בקיצור אין לי כוח לצאאאאת!!! אז עכשפ אני בבית שילי...מי שרוצה לבוא-מוזמן!(NOT) דנדוש-לאפ יו ודסוש ומעייני(ועוד כמה..)

אחותייייייייייייי../images/Emo24.gif

מה קוראהההההה?????? נשאר לנו עוד 6 ימים לממולדת......... איזה כיףףףף יאלה כבר אנל´א יכולה לחכות עוד!!!!!!!!!

taltalit

New member
הייייייייי

את חדשה פה, לא
ווווואאאאאאאאוווווו
ישנת עד 7 בערב???? פשייי- על דבר כזה אני שומעת פעם ראשונה

taltalit

New member
חדישה?!

אז ברוכה הבאה
ו- לא
אין בעיות אחותי....
חחחחח סתם התפלאתי שקמת ב-7... רגע, אם קמת ב-7 בערב..באיזו שעה הלכת לישון באותו יום?

שכחתי....

אני רונית מהרצליה בת 13.5 סאמוק רק 14 יש לי!<!!? אני בשוקקקקק.....אווווווף...ב´מת עולם אכזר רציתי 15 לפחות... לא נורא..טופ בובית נאים להכיר!!
יו

taltalit

New member
חחחחחחחחחחחח

עוד כמה שנים (או כמה שזה לא יהיה) תהיי בת 15.. ואז העולם יהיה כבר "פחות אכזר"
ונעים להכיר אותך גם

miss_t

New member
פושעת!!!!

את באה לסופר-לנד ביום רביעי? כולםםםםםם מוזמנים... אני אהיה שם(מקווה)...

אממ.....

אוףףףףףףףףףףףףף אנלא יכולה לבוא אין מי שייקח אותי! אולי תבואו לקחת אותי? או שנעשה מיפגש ב´מת...יותר קרווופ...גרררר זה ממש לא פייר! טושטושית אני רוצה שתבואי אליי...כאילו אולי נעשה משו לכבוד המומולדת שלנו(אהההמממ לימי אהההממ..)

חחחחחחח

אוף סופרלנד... הייתי שם אתמול וחזרתי אחרי 3 שעות..... היה חרא ומצ´עמם..... היה חם רצחחחחחחחחחחח אנ´לא באה מצטערת..... אולי אם זה יהיה במקום אחר....

miss_t

New member
היה חרא...

כי היה חםםםםםםםםםםםםםםםםםם
ביום רביעי יהיה נעיםםםםםםם

SHIRA2811

New member
איך אני יודעת להכנס בזמן! ../images/Emo45.gif

את ערההה, רונית מתוקית! לא יכלתי להרדם בלעדייך!
מה ניש?! מתגעגעגעגגגעגעתעתעתע! שירעעעעעעע

אוחתי שילי-שושיתתת

ממצבבבב ילדה?! היתגעגעגעגעתי אלייך... הייתי צכה לפרוש כמו שטושי(ליאתי)פרשה...עוד מעט אני פורשת אני מחכה לטלפון מ...שרוניט שילי!!!!!!!!!!!! בעבעבעבע...חולה עליכםםם לופ יו שושית(שירעע)

למעלה