שילוט לחנות

שנל10

New member
שילוט לחנות

שכרתי חנות ועכשיו אני בהתלבטות איזה סוג שלט כדאי לי לשים בחנות.
החנות ממוקמת בשכונת מגורים תחת בניין עם עוד 2 חנויות אל החנות שלי צדדית ולא מורגשת
ואני רוצה למשוך אנשים אליה.
ההתלבטות שלי בין שלט מואר שמשדר יוקרתיות ורצינות לבין שלט לד אלקטרוני שיכול למשוך יותר אנשים
וגם שאפשר לנצל את השלט ולכתוב בו מבצעים ופרטים.
אשמח לקבל חוות דעת מה כדאי יותר?
תודה

ראשית בהצלחה, הייתי מאוד ממליץ במיוחד...

שהחנות לדבריך "צדדית ולא מורגשת" לשקול שלט הפנייה מחוץ לחנות, על המידרכה אם ניתן , שלט נחמד מתקפל יש הרבה אפשרויות, כמובן שתלוי מה סוג החנות למי מיועדת וכיו"ב, ובכלל חשוב לעשות חשיבה שיווקית רחבה יותר איך לשווק אותך ואת החנות, מי שהגיע כבר לחנות אני מניח שיתרשם מהתצוגה , לכן חשוב לחשוב איך מושכים את הלקוחות להגיע והכי חשוב... לקנות.
חג שמח ובהצלחה

שנל10

New member
בעיה בשלט

מוטי תודה על התגובה.
קצת בעיה בעניין השלט העירייה מסכימה רק לתלות מעל החנות, אז ההתלבטות שלי האם כדאי שלט מואר ויפה, או השלטים האלקטרוניים שהולכים היום
וכך אוכל לנצל את זה גם לפרסום.
אך אמרו לי שהשלט הזה נותן הרגשה של חנות זולה, ולכן אני די מתלבטת.
ועוד שאלה האם מישהו יודע איפה יש מקום שניתן לעשות עסקת חבילה, ולהזמין שקיות, מדבקות, מגנטים וחשבוניות, הייתי מעדיפה לעבוד מול מקום אחד.
אז אם מישהו מכיר מקום טוב ואמין אך לא יקר מידי אשמח לשמוע.
תודה

אם תוכלי לתת פרטים על העסק יהיה יותר...

קל לחברי/ות הפורום לייעץ לך (מה אכפת לך זה הבסיס ליחס"צ...), יש משהו בחשיבה ששלט אלקטרוני יותר עממי, אבל שוב תלוי באופי החנות לא בהכרח.
לא הייתי פוסל גם את השילוט הפנימי ובויטרינה בחלון הראווה על מבצעים וכיו"ב, בצורה אסטטית ומושכת, כמעט בכל מוצר אנשים אוהבים מבצעים והנחות.
שקיות מידבקות מגנטים וחשבוניות ברוב המקרים בבית דפוס ניתן להזמין כיום, יש היצע גדול, חיפוש בגוגל יסייע לך.

למעלה