שיכוך מלא

לוי אסף

New member
אבא שלי רוכב עליהם ../images/Emo140.gif

ואפילו אני טעמתי אותם בשטח. משכחות לא רע יחסית למחיר. המתלמה עושה את העבודה. הבולם האחורי הוא אולי החלק ששווה שידרוג. בכמה הציעו לך אותם?

amitrivi

New member
תגובה

חדשות עולות סביב 6000 בולם אחורי Fox Float R external rebound adjust, ProPedal damping, 6.5x1.5” איך הם לשבילים וסינגלים, מספיק זריזות ?

לוי אסף

New member
מוזר, באופנים שיש מולי הבולם שונה

אם זה המפרט אז לך על זה. נוסעות לא רע, אין נדנוד.

טיראן מ

New member
אתה בטוח שזה הדגם ?

עד כמה שידוע לי, הדגם הזה לא מיובא לארץ. מדגמי 2005 הגיע ה-FSR-xc. ה- Comp הגיע בדגמי 2004 וקודמיו. ב-2005 השילדה שונה לחלוטין. היא זהה במבנה ובגיאומטריה לסטאמפג'אמפר רק עשויה מסגסוגת אחרת. בגדול, מדובר באופניים מצויינים עם מתלה מעולה. מספק שיכוך ואחיזה מצויינים, אם הבולם האחורי הוא בעל פלטפורמה יציבה גם העליות יהיו כיף אמיתי. בירידות האופניים יתנהגו באופן מדהים. גם תחת בלימה. לדעתי, אופני "אמצע הדרך" מצויינים שיהוו נקודת מוצא מעולה לשינויים ושידרוגים בהתאם לצרכים בעתיד. אני רוכב על FSR משנת 2002 שעברו מאז שידרוגים ושיפורים אבל השילדה פשוט מעולה.

sevenduo

New member
אם הדגם הזה מיובא לארץ ועולה 6000

זו בחירה מצויינת (וזולה בכ 3000שח מהסטמפג'מפר הבסיסי...). אופניים מעולות.

sevenduo

New member
נראה לי שמקור הבלבול הוא

שבאתר של מצמן מופיעים דגמי 2004 ולא 2005 של ה FSR (ה FSR Comp עולה 1400$ ב 2005 )

sevenduo

New member
נכון, אבל ה COMP שאליו התכוון השואל

הוא לא 2005 והוא באמת ברמה גבוהה של מפרט עם פרופדל וכו'

amitrivi

New member
פרטים נוספים

תוכל לתת פרטים. אני רוכב שבילים וסינגלים, כרכיבות כושר ולכן חשובה לי מהירות, יציבות בעליות טכניות ויכולת הגיהוץ בקטעים מהירים. האם מקבלים לכך מענה בדגם זה. ואם ידוע לך מה משקל האופניים ?

sevenduo

New member
דרך אגב. למי שנעדר משיעורי היסטוריה

זהו ה FSR דור I מ 1993

למעלה