שיינינג אינהריטנס-מה דעתכם

snowmusic

New member
שיינינג אינהריטנס-מה דעתכם../images/Emo35.gif ../images/Emo58.gif

הורדתי בגלל הלחץ אבל מתלבטת. שמעתי שהסדרה יפה אבל עם סוף עצוב. עד כמה עצוב ועד כמה כדאי לסחוב 28 פרקים בכדי לבכות
בסוף? יש סדרות שהסוף העצוב מתחייב כמו בסדרה Mawang /The Devil .
שהיתה סדרה נהדרת. אשמח לשמוע דעות.

Bartal j

New member
סוף עצוב? ממש לא הסוף לא עצוב! אלא יפה

וגם לא קיטשי למרות שהוא קצת פתוח. אני סיימתי לא מזמן לצפות בסדרה היא מאוד מומלצת וממכרת מאוד. זה מתחיל עצוב אבל לאט לאט הופך לסיפור סינדרלה כזה. אם כבר תבכי אז בהתחלה חחחח הסוף דווקא ממש סבבה

ARayOfLight

New member
הסוף בהחלט לא עצוב, אלא להיפך

אם כבר טרחת להוריד, כדאי לך לתת לסדרה לפחות צ'אנס. ייתכן מאוד שתאהבי! ואם לא, תמיד תוכלי לעצור, למרות שאני מאמינה שזה לא יקרה אחרי שתצפי בפרק הראשון
אני חייבת לומר לך שלפי דעתי זו הסדרה הטובה ביותר של 2009!

Bartal j

New member
פרטים על הסדרה

בעיקרון זה כמו סיפור סינדרלה כשמסופר על גון און סונג נערה שחזרה מלימודים בארה"ב ומסתבר שהתיק שלה ושל סאן הוו האן הנכד היהיר של סבתא עשירה שמנהלת חברת מזון הוחלפו בטעות, כל אחד מהם לקח את התיק של השני. והוו אן בטוח שגון און סונג היא גנבת ורמאית ומתייחס אליה בזלזול וברשעות. ואותו יום היא גם מאבדת בפתאומיות את אבא שלה שמת בתאונה, והמשפחה שלה נקלעת לחובות שהשאיר אחריו אביה, ואז אימא שלה החורגת מתגלה כביצ'ית שרודפת אחרי כסף וזורקת את גון און סונג ואחיה האוטיסט מהבית, וגון און סונג נאלצת לחיות ללא תנאים ומזלה שהאופה שלה פארק ג'ונסה גבר שהיא מכירה עוזר לה הוהפך למושיע שלה כי אין לה כסף ועד שהיא מתחילה להסתדר, היא מאבדת את אחיה האוטיסט שנעלם פתאום, ונשארת לבדה בעולם בלי משפחה. קיצר החיים שלה מתהפכים מהקצה לקצה והופכים נוראים יותר. עד שהיא פוגשת את הסבתא העשירה שמאבדת את זכרונה עקב תקיפה ולוקחת אותה לביתה, ולאחר שהזיכרון חזור לסבתא היא רוצה לגמול לה והיא הופכת לפיה הטובה שלה ומביאה את גוןאון סונג לגר בביתה הגדול שם היא מגלה שהיא נאלצת לחיות ביחד תחת קורת גג אחת עם הנכד של הסבתא השחצן שהתיק שלו מצוי אצלה כי בגלל הנסיבות המצערות היא לא הפסיקה להחזיר לו את התיק, וזה בטוח שגוןוןסונג היא רמאית וגנבת שמעוניינת להסתנן למשפחה ולרמות את סבתו ומשפחתו ולשים ידיה על כספו. והאם בינהם תצמח מתוך השנאה אהבה? והאם כסף באמת משחית אנשים? ומה אנשים מסוגלים לעשות עבור כסף? עד כמה רחוק הם מוכנים ללכת? והבנתי שבקרוב הסדרה תהיה תחת זכויות יוצרים מינואר אז זו הזדמנות לצפות בה. (תראי מה כתוב כמה שרשורים למטה על הסדרה כי כבר המליצו על הסדרה פה והיא ממש סדרה טובה לדעתי)

למעלה