שיימלס 11X09🍻🔥

didalf

Well-known member
פרקים ברצף, איזה קונספט מדהים:-0

עכשיו רק הגעתי אז ממתינה לדודים אבל כבר פתחתי למקרה שמישהו מכם הקדים.

didalf

Well-known member
שיימלס 11X09

אוקי גאלגרים אני כמעט באתי להכריז שאני שונאת את כולכם והסוף הציל אתכם.
כאילו דיייי מסכן ליאם איך כולם שכחו שהוא ילד בן 10 לעזאזל???????? הילד בחרדות על כבר רצה ללכת לכלא כי חשב שלפחות שם תהיה לו מיטה. ואגב האפוטרופוס שלו זאת פיונה! שכאילו מה נהיה כל העלילה הזאת של מכירת הבית וליאם הבודד זה נהיה קצת מוגזם שלא מזכירים אותה בכלל. היא הבעלים של הבית והאפוטרופוס של ליאם היא צריכה איזה סיי בעניין!
לפחות הסוף היה יפה כשליפ ודבי סופסוף הצליחו לדבר שיחה נורמלית והיא אמרה שהיא פוחדת שהיא ופרני יהיו לבד וליפ הבטיח שהמשפחה עדיין תהיה משפחתית (נראה). וכשסוףסוף מישהו התייחס לליאם. כשליפ אמר לו שליאם יגור איתם דמעתי קצת:-] הוא כאילו התכוון לזה כל הזמן וחשב שזה מובן מאליו ולא הבין שהוא צריך להבהיר את זה לליאם? או רק עכשיו קלט שאף אחד לא חשב על ליאם אז ברור שאיתו? בכל מקרה זה היה יפה|מאוהב|

חוצמזה ליפ מצליח להסתבך עם המאפיה|פנים| רק כדי שבסוף הבוס הקשוח יבקש מהם להרכיב אוטו צעצוע|פנים| זה היה קצת סיטוקמי ודבילי אבל לפחות הוא לא הסתבך יותר מידי. מצד שני הוא גנב ישירות מהמאפיונר עוד משהו יופי ליפ|חבול|

לפרנק מסתבר היה פעם צוות שודדים והוא מנסה להרכיב אותו מחדש אבל כולם זקנים או מתים. והאמנזיה הבאה וחולפת שלו ממשיכה להיות עצובה.

לא כ"כ אכפת לי מוי ואמא שלה האמת. וכאילו קוו כן הצליח לטפל בילדות בעבר לא? הייתה תקופה שרק הוא טיפל בהן כשוי הייתה באיזה דיכאון או משהו. היה ברור שהן יאכלו את הסמים האכילים בסוף. אני קצת שמחה שהלכו עם זה עד הסוף שילדות קטנות לקחו סמים. שיימלס אול דה וואי.

קארל עדיין מנסה לעשות את הדבר הטוב מוקף בשוטרים קקה. קיוויתי שהוא כן ילך לדבר עם ההוא שרוצים לפנות. והשותף הראשון שלו חזר ועכשיו הוא במוד זן מעצבן. מתיייי כבר יהיה לקארל שותף נורמלייייי? אהבתי את השיחה שלו עם ליאם על זה שהוא האקספשיין שהלך לג'ובי ועכשיו הוא שוטר ושליאם חכם ולא צריך את זה. חמודים|לב|

לאדעת איך אני מרגישה לגבי העלילה של איאן ומיקי היום. מרגיש לי שעשו אותה טיפה קומית מידי ודווקא בפרקים קודמים התמודדו יותר יפה ולעומק עם התחושות המעורבות של מיקי לאבא שלו. כאילו בהתחלה שהוא בכה כזה מוגזם קצת קומי והיה מוזיקה שמחה יחסית. ומעצבןןן אותי שאיאן מזלזל בו. ברור שטרי היה חלאת המין האנושי וכולנו שמחים שהוא מת אבל תנסה קצת להבין את מיקי, לא בקטע של "נוו תבין אותו הוא מסכן" אלא באמת לנסות, לשאול שאלות לא בטון מזלזל, לנסות לרדת לעומק המה לעזאזל עובר עליו. הוא היה ציני מידי לטעמי:-( מצד שני הוא כן היה איתו כל היום.
ואז גם גילינו שטרי היה מאוהב בבחורה יהודייה והיה מוכן להתגייר בשבילה מה:-0 ובסוף הרג את אבא שלה|חבול| אני מקווה שהם לא מתכוונים שרק בגלל זה הוא נהיה נאצי כן? כי יהודי אחד לא הרשה לה להתחתן עם הבת שלו כי זה מטופש ומעליב קצת. לרגע קיוויתי שזאת אמא של מיקי ושהוא יהודי בכלל:-D (כי מה עם אמא שלו בכלל? בעונה אחת אמרו שהיא הלכה להביא את טרי מהכלא או משהו, באחרת שהיא מתה מזמן, וזהו לא אמרו כלום יותר אי פעם).
אבל כן אהבתי את היחס האמבוויולנטי של מיקי לאבא שלו, כשהוא מעלה זכרונות שהם טובים ומחרידים בו זמנית.
ובסוףףף היה ממש יפה כשהם הלכו לבית קברות לשרוף את הגופה בעצמם. וסופסוף איאן הראה קצת רגישות כשהוא חיבק את מיקי ומיקי נשען עליו אעהאהאהה איזה רגע מושלם|מאוהב|;-(|מאוהב|;-(
ואז הם התחילו לשיר איי ויל סורבייב מי ידע שהם כאלה חובבי קריוקי הצמד הזה כבר פעם שלישית???:-D|מאוהב| (הראשונה בעונה מוקדמת ורק מישהי אחת פה תזכור למה התכוונתיB-|).
אז התחיל ככה ככה העלילה שלהם היום אבל לפחות הסתיים יפה|מאוהב|

רק לי הרגיש שהפרק הסתיים קצת מוזר?

וגם מה היה בתמונה שדבי ואיאן הסתכלו עליה לא הבנתי?8-*

אני חיה בשביל הרגע הזה:|מאוהב||מאוהב|

Lhuna3

Well-known member
כאילו דיייי מסכן ליאם איך כולם שכחו שהוא ילד בן 10 לעזאזל???????? הילד בחרדות על כבר רצה ללכת לכלא כי חשב שלפחות שם תהיה לו מיטה.
הציל, נגיד חלקית, קצת, ורק את ליפ... כן הם איומים ומטריפים בקטע הזה.
גם קארל ששומע מה הילד חושב, אז יופי שהוא אומר לו שכלא זה לא הפתרון, אבל תן לו כן פתרון!! תתייחס לפאקינג מצוקה שלו לעזאזל, תרגיע אותו, תדאג להגיד לו שאתה או מישהו אחר ידאג לו!!
גם דבי... יופי שהסבת את תשומת ליבו של ליפ לבעיה שסופסוף שמת לב אליה, אבל זה רק אומר שעד עכשיו, לפחות מהרגע שהיא הבינה, היא לא ניסתה בעצמה להרגיע את ליאם ולתת לו איזושהי תחושת ביטחון.
וכן, גם אני חשבתי על זה שפיונה היא האפוטרופוסית (ולרגע חשבתי שאולי זה הרמז שמכין אותנו לחזרתה), אבל מצד שני נראה שהיא די "ויתרה" על האחריות הזאת מבחינתה. אני איכשהו מדמיינת שהיא כן שומרת איתם על קשר טלפוני, אבל הסדרה לא מזכירה את זה בכלל (נדמה לי שפעם אחרונה אמרו משהו כזה היה בחתונה של איאן ומיקי? לא זוכרת בוודאות) אז הרושם הוא שכבר לא אכפת לה מה קורה איתו.
כשליפ אמר לו שליאם יגור איתם דמעתי קצת:-] הוא כאילו התכוון לזה כל הזמן וחשב שזה מובן מאליו ולא הבין שהוא צריך להבהיר את זה לליאם? או רק עכשיו קלט שאף אחד לא חשב על ליאם אז ברור שאיתו? בכל מקרה זה היה יפה|מאוהב|
כן, לא יודעת, נראה לי שהוא כן דיבר עם תמי, ויפה ואני שמחה שליאם המסכן יכול להרגע סופסוף, אבל עדיין גם מעצבן אותי שלא שם לב עד עכשיו למצוקה שלו.

העלילה של פרנק יותר מידי מדכאת בשבילי עכשיו...

לא כ"כ אכפת לי מוי ואמא שלה האמת.
גם לי, אבל ניחוש שלי שזה מוביל לזה שבסוף ורוניקה היא זו שתשתכנע לעבור גם לקנטאקי עם המשפחה שלה.

וכאילו קוו כן הצליח לטפל בילדות בעבר לא?
אני גם חושבת. ויחד עם זה ראינו אותו עושה ואומר דברים כל כך מטומטמים והזויים, שאני באמת לא הייתי מעיזה להשאיר ילדים באחריותו.
מתיייי כבר יהיה לקארל שותף נורמלייייי?
חחחח את חושבת שיהיה מתישהו?
לאדעת איך אני מרגישה לגבי העלילה של איאן ומיקי היום. מרגיש לי שעשו אותה טיפה קומית מידי ודווקא בפרקים קודמים התמודדו יותר יפה ולעומק עם התחושות המעורבות של מיקי לאבא שלו. כאילו בהתחלה שהוא בכה כזה מוגזם קצת קומי והיה מוזיקה שמחה יחסית. ומעצבןןן אותי שאיאן מזלזל בו. ברור שטרי היה חלאת המין האנושי וכולנו שמחים שהוא מת אבל תנסה קצת להבין את מיקי, לא בקטע של "נוו תבין אותו הוא מסכן" אלא באמת לנסות, לשאול שאלות לא בטון מזלזל, לנסות לרדת לעומק המה לעזאזל עובר עליו. הוא היה ציני מידי לטעמי:-(מצד שני הוא כן היה איתו כל היום.
אני לא הרגשתי ממש זלזול, הרגשתי חוסר הבנה שמאוד הגיוני תחת הנסיבות, וכן קצת ציניות, אבל ברמה שהגיונית בשבילם.
והצחיק אותי ה-Aw הסרקסטי שהוא נתן אחרי הסיפור (המזעזע) של מיקי על איך שטרי היה זורק את הסכין על הילדים בתור משחק, וכמה הוא היה גאה בו כשהוא תפס את הסכין בידיים (ונפצע כמובן).
אני מקווה שהם לא מתכוונים שרק בגלל זה הוא נהיה נאצי כן?
אני חושבת שיש מצב שלזה הם אכן התכוונו...
בעיקר שזה שהיא התחתנה עם שחור היה הטריגר העיקרי שלו.
לרגע קיוויתי שזאת אמא של מיקי ושהוא יהודי בכלל:-D (כי מה עם אמא שלו בכלל
אני גם קיוויתי שנגלה שזאת אמא שלו. באמת לא זכרתי כלום לגביה, אפילו את הדברים שכתבת.
אבל מסקרן מה איתה. כנראה שלא נדע.
אין לי מושג, קיוויתי שאתם תסבירו לי!!
באמת מה זה היה???
ומאיפה הגיעה בכלל התמונה?
אבל אולי זה משהו שאנחנו עוד לא אמורים להבין? רמז למשהו מעניין בהמשך?
הדבר היחיד שאני יכולה לחשוב מהסתכלות בתמונה זה שאולי זה פרנק ומוניקה הצעירים שם יושבים על הבר? אבל זה לא שהם באמת נראים כמוהם במיוחד....

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
כן נכון רק את ליפ:-/

וכן, גם אני חשבתי על זה שפיונה היא האפוטרופוסית (ולרגע חשבתי שאולי זה הרמז שמכין אותנו לחזרתה), אבל מצד שני נראה שהיא די "ויתרה" על האחריות הזאת מבחינתה. אני איכשהו מדמיינת שהיא כן שומרת איתם על קשר טלפוני, אבל הסדרה לא מזכירה את זה בכלל (נדמה לי שפעם אחרונה אמרו משהו כזה היה בחתונה של איאן ומיקי? לא זוכרת בוודאות) אז הרושם הוא שכבר לא אכפת לה מה קורה איתו.
אפילו בחתונה לא הזכירו אותה;-(
הפעם היחידה שראו שהיא התקשרה לדעתי היה בפרק הראשון של עונה 10 כלומר מיד אחרי שהיא עזבה.
אוף קשה לי לחשוב על פיונה כמי שנטשה את ליאם;-(

גם לי, אבל ניחוש שלי שזה מוביל לזה שבסוף ורוניקה היא זו שתשתכנע לעבור גם לקנטאקי עם המשפחה שלה.
אני גם חושבת.
והגלאגרים ימכרו את הבית וכולם יפרדו מסאות' סייד שיקגו אעהאהה;-(

חחחח את חושבת שיהיה מתישהו?
לא. אבל הלוואי.
נזכרתי שהצחיק אותי שכפרנק אומר לו "אה חשבתי שאתה שוטר אמיתי" וקארל "אני כן שוטר אמיתי":-D ופרנק כזה "אוקי בן":-D

והצחיק אותי ה-Aw הסרקסטי שהוא נתן אחרי הסיפור (המזעזע) של מיקי על איך שטרי היה זורק את הסכין על הילדים בתור משחק, וכמה הוא היה גאה בו כשהוא תפס את הסכין בידיים (ונפצע כמובן).
דווקא לא אהבתי שזה היה ציני פה.
וכן זה היה סיפור מזעזע AND YET יש בתוכו את הרגעים הקטנים האלה שמיקי הרגיש שאבא שלו גאה בו וכמה הוא צריך את זה, וכמה זה דפוק שאלו הזכרונות הטובים שלו שמעורבבים בדברים נוראיים. אוף אני לא יודעת איך לנסח את מה שאני רוצה להגיד, איפה מיקי?:-D

Lhuna3

Well-known member
דווקא לא אהבתי שזה היה ציני פה.
וכן זה היה סיפור מזעזע AND YET יש בתוכו את הרגעים הקטנים האלה שמיקי הרגיש שאבא שלו גאה בו וכמה הוא צריך את זה, וכמה זה דפוק שאלו הזכרונות הטובים שלו שמעורבבים בדברים נוראיים. אוף אני לא יודעת איך לנסח את מה שאני רוצה להגיד, איפה מיקי?
אני מאמינה שאני מבינה מה את אומרת (אבל לא שוללת את האפשרות שאחרי שמיקי תבוא ותכתוב את זה במילים אחרות אני אבין אחרת :p)
אפילו בחתונה לא הזכירו אותה;-(
וואלה :-(

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כאילו דיייי מסכן ליאם איך כולם שכחו שהוא ילד בן 10 לעזאזל???????? הילד בחרדות על כבר רצה ללכת לכלא כי חשב שלפחות שם תהיה לו מיטה. ואגב האפוטרופוס שלו זאת פיונה! שכאילו מה נהיה כל העלילה הזאת של מכירת הבית וליאם הבודד זה נהיה קצת מוגזם שלא מזכירים אותה בכלל. היא הבעלים של הבית והאפוטרופוס של ליאם היא צריכה איזה סיי בעניין!
לפחות הסוף היה יפה כשליפ ודבי סופסוף הצליחו לדבר שיחה נורמלית והיא אמרה שהיא פוחדת שהיא ופרני יהיו לבד וליפ הבטיח שהמשפחה עדיין תהיה משפחתית (נראה). וכשסוףסוף מישהו התייחס לליאם. כשליפ אמר לו שליאם יגור איתם דמעתי קצת:-] הוא כאילו התכוון לזה כל הזמן וחשב שזה מובן מאליו ולא הבין שהוא צריך להבהיר את זה לליאם? או רק עכשיו קלט שאף אחד לא חשב על ליאם אז ברור שאיתו? בכל מקרה זה היה יפה|מאוהב|
הם פשוט כל כך דפוקים.
כל מה שליפ ודבי היו צריכים לעשות זה רגע לדבר וזה היה חוסך כל כך הרבה.
ודבי גם וויתרה עם מעט מאוד. ארוחה משפחתית פעם בשבוע זה לא כזה דבר ענק.
והם באמת כאלו אידיוטים שהם לא חשבו לדבר על ליאם.
מעניין אותי אם ליפ באמת דיבר עם תמי על כך שליאם יגור איתם, כי זה די הרגיש לי שהוא המציא את זה על המקום אחרי שהוא בכלל לא חשב על זה בעבר. אבל לא נראה לי שתמי תתנגד.
חוצמזה ליפ מצליח להסתבך עם המאפיה|פנים| רק כדי שבסוף הבוס הקשוח יבקש מהם להרכיב אוטו צעצוע|פנים| זה היה קצת סיטוקמי ודבילי אבל לפחות הוא לא הסתבך יותר מידי. מצד שני הוא גנב ישירות מהמאפיונר עוד משהו יופי ליפ|חבול|
עלילות מטומטמות. אז הם צריכים ללכת מהר כי היו חלקים שנותרו והוא לא יודע אם הברקס יעבוד.
אז כן, באמת חכם לברוח ולחזור לבית. כשברור לחלוטין שהמאפיונר יודע מי הם. אם בעצם היה קורה משהו לילד אז זה שהם עזבו מהר לא היה עוזר להם.
בכלל ליפ הוא כזה אידיוט. איך הוא נחשב פעם לגאון?
לפרנק מסתבר היה פעם צוות שודדים והוא מנסה להרכיב אותו מחדש אבל כולם זקנים או מתים. והאמנזיה הבאה וחולפת שלו ממשיכה להיות עצובה.
כן, עלילה מוזרה ועצובה. ומוזר איך אנחנו כל הזמן מגלים עוד פרטים על העבר של פרנק.
זה נראה לי ציור מאוד מפורסם (הוא נראה לי מוכר) מה שרומז שפרנק עם כל הדימנציה שלו וזה שהוא עבד לבד, כן הצליח לפרוץ למוזיאון האמנות.
אבל אני לא אתפלא אם ישכחו מזה בפרק הבא.
לאדעת איך אני מרגישה לגבי העלילה של איאן ומיקי היום. מרגיש לי שעשו אותה טיפה קומית מידי ודווקא בפרקים קודמים התמודדו יותר יפה ולעומק עם התחושות המעורבות של מיקי לאבא שלו. כאילו בהתחלה שהוא בכה כזה מוגזם קצת קומי והיה מוזיקה שמחה יחסית. ומעצבןןן אותי שאיאן מזלזל בו. ברור שטרי היה חלאת המין האנושי וכולנו שמחים שהוא מת אבל תנסה קצת להבין את מיקי, לא בקטע של "נוו תבין אותו הוא מסכן" אלא באמת לנסות, לשאול שאלות לא בטון מזלזל, לנסות לרדת לעומק המה לעזאזל עובר עליו. הוא היה ציני מידי לטעמי:-( מצד שני הוא כן היה איתו כל היום.
כן, איאן היה מעצבן ביחס שלו אל מיקי.
אבל רוב הזמן הוא כן תמך בו. ואהבתי את זה שהוא דווקא נראה בסדר עם זה שהם הולכים להוציא איזה 600 דולר על ההלוויה.
ואז הוא בא איתו לשרוף את הארון קבורה של טרי. ואפילו הייתה נשיקה על הראש שזה כמובן הכי קרוב לאינטימיות שנקבל מהם.

וכן, ייתכן שטרי נעשה יותר נאצי בעקבות מה שקרה עם האב החרדי.
אבל גם כל שאר המשפחה כאלו. האם הוא הפך את כולם לכאלו?

קארל עדיין מנסה לעשות את הדבר הטוב מוקף בשוטרים קקה. קיוויתי שהוא כן ילך לדבר עם ההוא שרוצים לפנות. והשותף הראשון שלו חזר ועכשיו הוא במוד זן מעצבן. מתיייי כבר יהיה לקארל שותף נורמלייייי? אהבתי את השיחה שלו עם ליאם על זה שהוא האקספשיין שהלך לג'ובי ועכשיו הוא שוטר ושליאם חכם ולא צריך את זה. חמודים|לב|
קארל בעיקרון חמוד, אבל לא היה יותר מידי לעלילה שלו הפעם.
אבל מעניין באמת מה יהיה איתו בסוף הסדרה. כלומר האם הוא ישאר במשטרה או יעזוב.

כמובן אסור שנשכב את העלילות של ורוניקה וקווין. היא עוזרת לאמא שלה ומנסה לשכנע אותה בלה בלה בלה (אבל האם זה יביא לכך שגם הם יעברו לשם?)
קווין הוא כמובן האדם הדביל ביותר בעולם. הבנות מנסות להשיג את הממתקים עם הסמים, אז מה הוא עושה? אומר להם שלא ומשאיר אותם במקום שהן יכולות להגיע אליו. זה מדהים שהוא עדיין מצליח להפתיע בכמה שהוא אידיוט

Lhuna3

Well-known member
זה נראה לי ציור מאוד מפורסם (הוא נראה לי מוכר) מה שרומז שפרנק עם כל הדימנציה שלו וזה שהוא עבד לבד, כן הצליח לפרוץ למוזיאון האמנות.
:eek: :eek: וואי נראה לי שאתה צודק, וזה גדול.

didalf

Well-known member
אההההההההההההההההההההההההההההה:-0:-0:-0
יפה לו אז:-D
וואלה צודק
הוא אפילו נמצא באמת בשיקגו.

לשם שינוי מזל שיש אותך ניק:-D

ואהבתי את זה שהוא דווקא נראה בסדר עם זה שהם הולכים להוציא איזה 600 דולר על ההלוויה.
כן את זה אני גם אהבתי.

וכן, ייתכן שטרי נעשה יותר נאצי בעקבות מה שקרה עם האב החרדי.
אבל גם כל שאר המשפחה כאלו. האם הוא הפך את כולם לכאלו?
זה גם נראה שזה משהו שהיה במשפחה גם קודם.
אולי הוא בא ממשפחה נאצית, ניסה להשתנות בשביל היהודיה וכשזה לא הלך נהיה עוד יותר נאצי? בכל מקרה|לא|

keren or5

Well-known member
אני חיה בשביל הרגע הזה:|מאוהב||מאוהב|
בא לי לבהות בגיף הזה יומיים. |מאוהב|
אני גם צריכה לכתוב משהו? אוף... לא בא. טוב נו...

אוקי.. אז לגבי מיקי ואיאן... אז אני לא ממש מרגישה כמוכן, אני חייבת לומר שזה היה סופר מוזר לראות את מיקי בוכה כזה בהתחלה. גם אני לא הייתי סגורה מה אני אמורה להרגיש ואם זה אמור להצחיק אותי. הייתי לגמרי-

אבל בשלב מסויים החלטתי לא לחשוב על זה יותר מדי ופשוט לזרום עם זה. אז העלילה התנדנדה כל הזמן בין להרגיש רצינית לבין להרגיש קומית, ונכון זה קצת מוזר, אבל ברגע שהחלטתי לזרום עם זה פשוט לא היה אכפת לי.
לא כעסתי על איאן וכל ההערות שלו. לא יודעת. זה לא הרגיש לי כאילו רע כי מיקי עצמו היה סופר מבולבל מהרגשות של עצמו, והוא בעצמו ידע שזה מוזר שהוא מרגיש ככה, אז זה לא הרגיש כאילו זה ממש העליב אותו. אני פשוט חושבת שמיקי היה צריך לאוורר את כל הרגשות שלו, ואיאן פשוט הקשיב לו. נכון העיר הערות ציניות מדי פעם, אבל זה הערות שמיקי בעצמו ידע (גם הוא שאל כזה- מה לעזאזל קורה לי? ובהתחלה שהוא לא ידע אם הוא עצוב כי טרי מת, או כי זה לא הוא הרג אותו). אני חושבת שפחות אכפת לו מה איאן אמר ויותר היה חשוב זה שהוא פשוט היה שם בשבילו. הוא באמת הלך איתו לכל מקום- לבית, לקחת דברים, ואז לאישה הזאת, ואז ללוויות וכל זה. אני חושבת שמיקי הרגיש שהוא שם בשבילו גם אם הוא לא כזה מבין מה הוא עובר. וגם אני התנדנדתי בין להתרגש להרגיש כאילו אני אמורה לצחוק או משהו? לא יודעת... נגיד באמת בקטע שמיקי סיפר על המשחק עם הסכין הזה ואז שהוא אמר שטרי היה גאה בו באמת קצת התרגשתי. איכשהו הרגשתי שהזוגיות שלהם דווקא הייתה לגמרי בהרמוניה הפרק הזה. שניהם יודעים מה השני מרגיש כלפיהם, ומה השני צריך, וזה פחות מה הם אומרים, ויותר פשוט להיות ביחד ולעבור את המסע הזה ביחד.
ואז כמובן הקטע בסוף שמיקי זורק את המצית ואיאן כזה בטבעיות שם עליו את היד ומנשק אותו על הראש |מאוהב| פשוט נמסתי והיה לי גוש בגרון. זה היה פשוט רגע מושלם! |מאוהב| זה מרגיש לי שהם בשלב הזה שהם לגמרי מכירים אחד את השני ויודעים מה השני צריך וזה ממש חמוד שהם בשלב הזה. זה כאילו הם כבר ממש משפחה כזה. לוידעת, הרגשתי חיבור כזה חמוד בניהם.
ואז הם התחילו לשיר איי ויל סורבייב מי ידע שהם כאלה חובבי קריוקי הצמד הזה כבר פעם שלישית???:-D|מאוהב| (הראשונה בעונה מוקדמת ורק מישהי אחת פה תזכור למה התכוונתיB-|).
התכוונת אלי? כי אני ממש לא זוכרת למה התכוונת 8-*
.
.
.
סתאאאאאאםםםםםם... אני זוכרת. את יודעת למה? because love is a battlefield

גם אני חשבתי על זה שאיזה חמודים הם כשהם שרים ביחד ונזכרתי בפעמים הקומדות |מאוהב||לב|
וכן, גם אני חשבתי על זה שפיונה היא האפוטרופוסית (ולרגע חשבתי שאולי זה הרמז שמכין אותנו לחזרתה)
כן גם אני! חשבתי אולי נראה אותה בסוף הפרק (זה בגלל ניק והשטויות שלו) :-[, אבל לא. אין סימן ממנה בנתיים. ;-(

גם לי המשיך להיות ממש עצוב על ליאם כל הפרק. אוף, וכשהוא אשכרה שקל ללכת לג'ובי היה כזה עצוב. אבל בסוף שליפ דיבר איתו זה היה כזה חמוד והמיס אותי. זה גם היה נראה אחרי הסצנה שאיאן נישק את מיקי, אז כבר הייתי במצב של לבכות וזה חיזק את זה. אוף.
אוף קשה לי לחשוב על פיונה כמי שנטשה את ליאם;-(
אני גם לא מסכימה להגדיר אותה ככה. אין לי כוח עכשיו להיכנס לזה ולהסביר למה, אולי בפעם אחרת.
אני חושבת שיש מצב שלזה הם אכן התכוונו...
בעיקר שזה שהיא התחתנה עם שחור היה הטריגר העיקרי שלו.
כן, היה נראה לי ברור שזה כאילו היה הכיוון, אבל לייק, לא שהוא היה אדם טוב לפני, הוא רצח את אבא שלה בכל זאת. נראה לי שהם ניסו שזה יהיה מצחיק, כן, אבל באמת ההומור של הסדרה הזאת ממש מוזר לפעמים וקצת קרינג'י.
והאמנזיה הבאה וחולפת שלו ממשיכה להיות עצובה.
כן. זה באמת המשיך להיות עצוב. אהבתי שלא הראו שהמשפחה שלו מנסה לדאוג לו או משהו כזה, למרות שכולם גילו בפעם שעברה. עם כמה שזה עצוב, הוא היה חרא אבא אליהם, אז הגיוני שהם לא ידאגו לו כשהוא זקן. אני אוהבת את הבחירה הזאת כי זה מראה שלהתנהגות שלך יש הלכות ואם התייחסת כ"כ נורא לילדים שלך כ"כ הרבה שנים, לא יהיה אכפת להם מה קורה איתך כשאתה זקן. אבל, כן זה עדיין דיי עצוב לראות את הקטעים שהוא שוכח דברים.
אין לי מושג, קיוויתי שאתם תסבירו לי!!
באמת מה זה היה???
ומאיפה הגיעה בכלל התמונה?
כן גם אני לא הבנתי בהתחלה! כאילו דווקא הכרתי את הציור כי הוא ציור מפורסם כזה אבל לא הבנתי בכלל מה הקשר שלו לפרק ומה אני אמורה להבין מזה. שכחתי לגמרי שהמקום שפרנק רצה לשדוד היה מוזיאון אומנות אז לא קישרתי בכלל. חחח... גם זה דיי גדול.
לשם שינוי מזל שיש אותך ניק:-D
חחחח כן. מסתבר שלכל אחד יש מטרה להתקיים. נסתרות דרכי האל.

keren or5

Well-known member
מצאתי משהו שמישהי כתבה על עניין מיקי-איאן בטמבלר- וזה פחות או יותר מה שאמרת, אבל זה עוזר לי לחדד מה התכוונתי: אני אצטט
I feel like there’s gonna be a lot of people upset at how Ian isn’t immediately comforting and hugging Mickey when he’s on the bed crying and yelling and I gotta be honest, I can absolutely see Mickey rejecting that type of comfort in the moment.

He’s freaked out, emotional, angry, upset, basically all over the map, and I’ve been in that situation where I DONT want someone hugging me and shushing me and being all up in my space. I want someone there to listen to me feeling crazy and crying hysterically and knowing that they’re by my side while I freak the fuck out, then cuddle the shit out of me on the come down which I really think is what Mickey needs and Ian understands.

Looking at Mickey’s body language in that scene, he’s super worked up and needs to just get it out. He doesn’t look like someone who needs to be hugged in that moment, he just needs someone THERE, which is exactly what Ian did. He went down, got some coffee for them and stayed by his side the ENTIRE DAY.

I guess my point is, comfort doesn’t always have to equate to hugs and smothering someone, sometimes comfort is just a persons presence.

מפה - https://whatwouldmickeydo.tumblr.com%2Fpost%2F646241076037943296

didalf

Well-known member
בא לי לבהות בגיף הזה יומיים. |מאוהב|
I KNOW|מאוהב||מאוהב|

אבל בשלב מסויים החלטתי לא לחשוב על זה יותר מדי ופשוט לזרום עם זה. אז העלילה התנדנדה כל הזמן בין להרגיש רצינית לבין להרגיש קומית, ונכון זה קצת מוזר, אבל ברגע שהחלטתי לזרום עם זה פשוט לא היה אכפת לי.
לא כעסתי על איאן וכל ההערות שלו. לא יודעת. זה לא הרגיש לי כאילו רע כי מיקי עצמו היה סופר מבולבל מהרגשות של עצמו, והוא בעצמו ידע שזה מוזר שהוא מרגיש ככה, אז זה לא הרגיש כאילו זה ממש העליב אותו. אני פשוט חושבת שמיקי היה צריך לאוורר את כל הרגשות שלו, ואיאן פשוט הקשיב לו. נכון העיר הערות ציניות מדי פעם, אבל זה הערות שמיקי בעצמו ידע (גם הוא שאל כזה- מה לעזאזל קורה לי? ובהתחלה שהוא לא ידע אם הוא עצוב כי טרי מת, או כי זה לא הוא הרג אותו). אני חושבת שפחות אכפת לו מה איאן אמר ויותר היה חשוב זה שהוא פשוט היה שם בשבילו. הוא באמת הלך איתו לכל מקום- לבית, לקחת דברים, ואז לאישה הזאת, ואז ללוויות וכל זה. אני חושבת שמיקי הרגיש שהוא שם בשבילו גם אם הוא לא כזה מבין מה הוא עובר. וגם אני התנדנדתי בין להתרגש להרגיש כאילו אני אמורה לצחוק או משהו? לא יודעת... נגיד באמת בקטע שמיקי סיפר על המשחק עם הסכין הזה ואז שהוא אמר שטרי היה גאה בו באמת קצת התרגשתי. איכשהו הרגשתי שהזוגיות שלהם דווקא הייתה לגמרי בהרמוניה הפרק הזה. שניהם יודעים מה השני מרגיש כלפיהם, ומה השני צריך, וזה פחות מה הם אומרים, ויותר פשוט להיות ביחד ולעבור את המסע הזה ביחד.
אוקי אני אקח את זה ואנסה לחשוב על זה ככה כי זה יותר יפה.

ואז כמובן הקטע בסוף שמיקי זורק את המצית ואיאן כזה בטבעיות שם עליו את היד ומנשק אותו על הראש |מאוהב| פשוט נמסתי והיה לי גוש בגרון. זה היה פשוט רגע מושלם! |מאוהב| זה מרגיש לי שהם בשלב הזה שהם לגמרי מכירים אחד את השני ויודעים מה השני צריך וזה ממש חמוד שהם בשלב הזה. זה כאילו הם כבר ממש משפחה כזה. לוידעת, הרגשתי חיבור כזה חמוד בניהם.
כןכןכןכן|מאוהב||מאוהב|
כל פעם שמיקי מרגיש בנוח וחופשי עם איאן אני עדיין מתרגשת כאילו זאת הפעם הראשונה|מאוהב|העונות הראשונות רילי דיד א נאמבר און מי אני עדיין בטראומה מהתקופות הקשות מסתבר.

התכוונת אלי? כי אני ממש לא זוכרת למה התכוונת 8-*
עשית לי התקף לב לרגע!!!!! כי בבוקר קראתי את זה מטלפון וזה היה בקצה הדף לפני שגללתי הלאה אז לא ראיתי מיד שיש המשך ונבהלתי!!!
סתאאאאאאםםםםםם... אני זוכרת. את יודעת למה? because love is a battlefield
|מאוהב||מאוהב|

אני גם לא מסכימה להגדיר אותה ככה. אין לי כוח עכשיו להיכנס לזה ולהסביר למה, אולי בפעם אחרת.
בבקשה תסבירי כדי שאני לא אחשוב עליה ככה;-(

אבל באמת ההומור של הסדרה הזאת ממש מוזר לפעמים וקצת קרינג'י.
חחח כן|פנים|

כן. זה באמת המשיך להיות עצוב. אהבתי שלא הראו שהמשפחה שלו מנסה לדאוג לו או משהו כזה, למרות שכולם גילו בפעם שעברה. עם כמה שזה עצוב, הוא היה חרא אבא אליהם, אז הגיוני שהם לא ידאגו לו כשהוא זקן. אני אוהבת את הבחירה הזאת כי זה מראה שלהתנהגות שלך יש הלכות ואם התייחסת כ"כ נורא לילדים שלך כ"כ הרבה שנים, לא יהיה אכפת להם מה קורה איתך כשאתה זקן. אבל, כן זה עדיין דיי עצוב לראות את הקטעים שהוא שוכח דברים.
בינתיים הוא עדיין די עצמאי והם סופר מרוכזים בעצמם בשביל לשים לב. לייק הם לא מתייחסים לאח המסכן שלהם אז לפרנק? אבל אני כן חושבת שמתישהו כשזה יחמיר ממש הם כן יטפלו בו.

חחחח כן. מסתבר שלכל אחד יש מטרה להתקיים. נסתרות דרכי האל.
:-D:-D:-D:-D

מצאתי משהו שמישהי כתבה על עניין מיקי-איאן בטמבלר- וזה פחות או יותר מה שאמרת, אבל זה עוזר לי לחדד מה התכוונתי: אני אצטט
I feel like there’s gonna be a lot of people upset at how Ian isn’t immediately comforting and hugging Mickey when he’s on the bed crying and yelling and I gotta be honest, I can absolutely see Mickey rejecting that type of comfort in the moment.

He’s freaked out, emotional, angry, upset, basically all over the map, and I’ve been in that situation where I DONT want someone hugging me and shushing me and being all up in my space. I want someone there to listen to me feeling crazy and crying hysterically and knowing that they’re by my side while I freak the fuck out, then cuddle the shit out of me on the come down which I really think is what Mickey needs and Ian understands.

Looking at Mickey’s body language in that scene, he’s super worked up and needs to just get it out. He doesn’t look like someone who needs to be hugged in that moment, he just needs someone THERE, which is exactly what Ian did. He went down, got some coffee for them and stayed by his side the ENTIRE DAY.

I guess my point is, comfort doesn’t always have to equate to hugs and smothering someone, sometimes comfort is just a persons presence.

מפה - https://whatwouldmickeydo.tumblr.com%2Fpost%2F646241076037943296
כן ראיתי את זה גם שחיפשתי גיפים.
דווקא לא הפריע לי שאיאן לא חיבק אותו באותו רגע, אלא יותר שזה הרגיש קצת קומי והמוזיקה הייתה קצבית ואיאן היה קצת ציני מידי. אבל גם לא הייתי מאד כועסת.
בכל מקרה אני מקבלת. וכן אני אוהבת איך שאיאן פשוט היה איתו כל היום ונתן לו להתפרק ולבכות כמה שבא לו ופשוט היה שם.

didalf

Well-known member
חעחע:-D:
1616440129640.png
אני בעד שנמשיך במגמת הקריוקי כל שבוע הזאת:-D

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז עכשיו שאתן מבינות את גדולתי בלהבין דברים...
:p
לגבי כל עניין איאן ומיקי.
איאן כן גם עשה כמה הערות שהן קצת מגעילות (כלומר מגעילות לומר למישהו שבוכה בגלל שאבא שלו מת), אבל רוב הזמן הוא היה בשבילו.
אני בעיקרון מסכים עם כל מה שמיקי הביאה באנגלית. בתכלס הוא היה שם בשבילו כנראה בדרך שהוא צריך.
אבל... זה גם מרגיש קצת כמו דרך להצדיק מתוך מה שקורה בטקסט מאשר שהסיבה נובעת ממה שקורה.
*זה קצת מזכיר לי שבמשפחה מודרנית ניסו להסביר למה קאם ומיטשל לא אינטימיים כמעט אף פעם.
אני לא יודע למה זה פתאום מפריע לי כי לרוב זה לא ממש, אבל זה כן. אולי כי זה עונה אחרונה ומרגיש מגוחך שהם עדיין מהססים (מצד שני אולי זה ענייני בטיחות של קוביד)

גם קארל ששומע מה הילד חושב, אז יופי שהוא אומר לו שכלא זה לא הפתרון, אבל תן לו כן פתרון!! תתייחס לפאקינג מצוקה שלו לעזאזל, תרגיע אותו, תדאג להגיד לו שאתה או מישהו אחר ידאג לו!!
גם דבי... יופי שהסבת את תשומת ליבו של ליפ לבעיה שסופסוף שמת לב אליה, אבל זה רק אומר שעד עכשיו, לפחות מהרגע שהיא הבינה, היא לא ניסתה בעצמה להרגיע את ליאם ולתת לו איזושהי תחושת ביטחון.
הם כולם באמת חראים די ענקיים בעניין ליאם.
ואני באמת תוהה בעניין האפוטרופסות. אין לי בעיה עם זה שפיונה עזבה אחרי שבמשך הרבה מאוד שנים היא דאגה לכל המשפחה, וכשהיא עזבה חלק מהם רובם כבר בוגרים מספיק. אבל היא הייתה צריכה לדאוג לליאם. לא לקחת אותו איתה, אבל להעביר את האפטרופסות עליו אל ליפ כדי שהוא יהיה אחראי.

didalf

Well-known member
אני לא יודע למה זה פתאום מפריע לי כי לרוב זה לא ממש, אבל זה כן. אולי כי זה עונה אחרונה ומרגיש מגוחך שהם עדיין מהססים (מצד שני אולי זה ענייני בטיחות של קוביד)
כן אני גם חשבתי, ואז חשבתי שזה אולי בגלל הקורונה כי אם תסתכל על הזוגות האחרים גם הם כמעט לא מתנשקים.
בלט לי בפרק שעבר כשתמי נדלקה מהפשע והיא וליפ הלכו לשכב הם לא התנשקו היה קאט שניה לפני שקפץ לזה שהם במיטה.
לפחות הפעם יש שווין בחוסר האינטימיות|שפם|
כמובן שעדיין חסרות לי יותר נשיקות ביניהם, אבל ספציפית בפרק הזה ובסצנה הזאת החיבוק והנשיקה בראש היו בדיוק מתאימים לסיטואציה וכל מה שרציתי|מאוהב|

למעלה